Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam juz robic

zycie uczuciowe

Polecane posty

Gość nie wiem co mam juz robic

Mam chlopaka, ktory jest starszy ode mnie o 7 lat ( ja mam 17 lat, a on 24).Lada dzien bede z nim obchodzila 3 rocznice. Ostatnio wyznal mi, ze chcialby sie ze mna ozenic i zalozyc ze mna rodzine, ale ja nie chce zreszta jestem jeszcze na to ze mloda.Uprawiamy rowniez seks od dluzszego czasuk, ale ostatnio jakos mniej .Niby jestem taka mloda, alejuz mnie nawet nie podnieca jak on mnie dotyka.Denerwuje mnie na kazdym kroku.Probuje z nim skonczyc ten zwiazek, powiedziec co jest grane i tak dalej, ale jak sobie pomysle, ze za jekis czas moge go zobaczyc z jakas inna to juz wole sie z nim meczyc .Nie moge sobie jakos wyobrazic, ze jakas inna dziewczyna moze moze lezec na tym samym lozku co ja, robic z nim to samo co ja...ciezko mi z nim zerwac , nie weim co mam juz robic! :[ Mam nadzieje , ze chociaz wy mi cos madrego doradzicie... no ma rowniez kolege , przez ktorego w naszym zwiazku jest dfuzo klutni.P{rzewaznie to on naklania mojego ichala zeby z nim poszedl do jakiejs laski czy cos.Chcialabym, zeby sie z nim nie zadawal, ale nie wiem jak to zrobic.Czasem mysle, ze tak sie dzieje przez ta roznice wieku, ale juz sama nie wiem co mam myslec na ten temat. Mam nadzieje... ze chociaz Wy mi jakos bedziecie w stanie doradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś w ciąży
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam juz robic
nie jestem wciazy i bardzo sie z tego powod\u ciesze.... mam szczescie pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Jesteś starsznie dziecinna :( Facet chce założyć rodzinę - ty nie. Jestes jeszcze młoda, więc masz czas. Ale być z kimś tylko dlatego, żeby inna laska nie spała w tym samym lózku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×