Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agusia 28

CYTOMEGALIA po raz kolejny!!!

Polecane posty

Gość karoline84
i co agusiuuu z tymi wynikami? ja jestem w 12 tyg.ciąży-robiłam sobie wyniki na cytomegalię już 3razy. w lipcu IgG wyszłly 26, w sierpniu 171 a parę dni temu wynoszą już 280, IgM cały czas ujemny. Wszyscy tu piszą ,że jak są przeciwciała ujemne to wszystko jest ok, a mi ginekolog powiedziała że 25% kobiet ma te przeciwciała(ja do nich należe) a mimi to jestem zakażona:( czy można zrobić coś dla dobra dziecka,jak już ma się tego wirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirusolog
Idźcie do wirusologa i to natychmiast!! On Wam powie czy to trzeba leczyć czy nie. Miałam podobne kłopoty, wydałam kupę kasy, przeszłam piekło i teraz wiem, że wirusolog jest od takich rzeczy. Bardzo polecam taką konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosma22
Ja miałam i IGg i IGm dodatnie. W ciąży nie mozesz nic zrobic. Urodziłam i od razu w szpitalu zrobiono malemu badanie na cytomegalie. Wyniki były ok i maluszek zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
witam, może w skrócie opowiem jak to wygląda u mnie jeżeli chodzi o cytomegalię. wyniki IGg i IGM mam bardzo wysokie, jestem na etapie starania się o dziecko, w listopadzie urodziłam martwe 4-miesięczne dziecko, szukałam pomocy u lekarzy i w internecie ale miałam tylko mętlik w głowie i byłam coraz bardziej przerażona. Znalazłam wspaniałą p. doktor Okoń, która skierowała mnie na badania DNA PCR do Cieszyna do laboratorium na ul. Filasiewicza wyjaśniając, że to laboratorium współpracuje ze szpitalem Czeskim, Czesi podono, jeżeli chodzi o cytomegalię są o 30 lat do przodu przed Polakami. wczoraj odebrałam wyniki i przy moich wcześniejszych wysokich wyszło ujemne i awidność wysoka, bardzo się cieszę. czeka mnie również badanie u (tu Was pewnie zdziwię) u okulisty na badanie dna oka w kierunku cytomegali, żeby potwierdzić jej stan w organiźmie, podobno są jakieś ślady jeżeli się aktualnie ją przechodzi. 15czerwca mam badanie (wykonywać je powinien również lekarz, który ma o tym pojęcie a nie taki, któremy się tylko wydaje, że się na wszyskim zna. Po otrzymaniu wyników napisze do słychać bo muszę się z nimi zgłosić do p. doktor Okoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzeczka
Witam, staramy się z Mężem o dziecko więc zrobiłam sobie badania i szok! RUB IgM UJEMNY RUB Igg 131 (ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzeczka
Witam, staramy się z Mężem o dziecko, więc zrobiłam sobie badania i szok! RUB IgM UJEMNY RUB IgG 131 (ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzeczka
Witam, staramy się z Mężem o dziecko, więc zrobiłam sobie badania i szok! RUB IgM UJEMNY RUB IgG 131 (ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzeczka
Witam, staramy się z Mężem o dziecko, więc zrobiłam sobie badania i szok! RUB IgM UJEMNY RUB IgG 131 (ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×