Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojona 17-stka

jestem w ciązy czy nie????

Polecane posty

Gość Zaniepokojona 17-stka

Trzy dni temu kochałam się z chłoapkiem i poleciało mu trochę tylko nie wiem w którym momęcie dokładnie,poczułam wilgoć przy pochwie jak już go wyciągał ale mimo to mogę zajść w ciążę??? Biore tabletki już od 3 miesięcy(ale w ten dzień to była moja 1 tabletka) , nie wiem jak to sprawdzić, bo test ciążowy bedzie wiarygodny po 1 tygodniu... Czy ktoś mi pomoze i odpowie na tob pytanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
moim zdaniem sa szanse ze mozesz byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100% pewności, ale jeżeli od 3 miesięcy stosujesz tabletki, a wtym dniu to była pierwsza tabletka nowego opakowania jak rozumiem, to nie powinnaś zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie badania zrobic
nananana co ty za bzdury wypisujesz? autorko po co bierzesz tabletki skoro nei wierzysz w ich skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona17-stka
wierzę ale jeżeli była to 1 tabletka to miałam obawy i wolałam zapoytać... nie pytałabym jeżeli miałabym powyżej 20 lat bo to wiadomo juz jest inaczej a ja muszę pokończyć szkoły wziąś ślub a dopiero póżniej myśleć o dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona17-stka
Wiem że nic mi po tym że teraz się matrwię bo raczej i tak nic nie zrobię jak będę w ciąży ale pociesza mnie odpowiedz GONI 1987 i STOKTOTKI_26.. mam nadzieję ze nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona17-stka
A jeszcze pytanie do nananananana powiedz mi dlaczego są szansą? może myślimy podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×