Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

penaten hipp czy bubchen która serie polecacie?

Polecane posty

j.w:) dziekuje za wypowiedzi;) chce zakupic w Niemczech i nei wiem na co sie zdecydowac, które najbardziej przypadły Waszym dzieciaczkom?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Bubchen :D choc nie uzywałam wiec nie wiem jak w praktyce...ale ze słyszenia sa bardzo dobre :) Pozdrawiam :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zadecuduj
w sumie bez znaczenia co kupisz, przeciez kazde dziecko reaguje inaczej wiec musisz sama wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mipodjac ostateczna decyzje:) mamy sie pewnie zetknełyz tymi kosmetykami , widza czy uczulały czy tez nie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie polecam najbardziej SKARB MATKI, kosmetyki super jakosciowo a do tego dosc tanie i bardzo wydajne. polecily je mi pielegniarki na oddziale centrum zdrowia dziecka gdy ani hipp ani nivea nie pomadgaly z penaten mam kiepskie doswiadczenia po corce (alergia)a z nivea po synku, z bubchen bym uwazala bo maja w skladzie rumianek a on tez jest bardzo alergizujacy :O jesli mialabym wybierac z tych 3 firm to wybralabym hipp ale sprobuj tego skarbu matki a sie nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wypowiedzi:) tak to jest jak sie jest niedoswiadczonym w tym temacie przy 1 dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Mi lekarka polecala kupic kosmetyki z jednej serii, bo w przypadku gdy dziecko dostanie alergii-to wiadomo na co i jaki sklad. Gdy jest kilka kosmetykow z roznych serii,a dziecko dostanie uczulenie-to ciezko stwierdzic na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania ma racje
ale ja bym wogole hippa odradzala. w niemczech jest ta firma juz wogole przegrana bo co chwile sciagaja cos z polek z powrotem:-(Duzo dzieci a nawet doroslych(sama stosuje oliwke dziecieca na wilgotna skore-polecam!) ma uczulenie na penaten.Nie wiem czy w polsce jz sie ukazala nowa seria penatena "shoothing naturals". Ten specyfik zagarnal najlepsze stopnie w testach.Moja myszka ma juz 20m-cy i zaczelismy od niedawna uzywac, po prostu rewelacja! Ale jak juz wiele z was sie wypowiedzialo: kazde dziecko reaguje inaczej. A Bübchen jest produkowane na naturalnych skladnikach (nie na ropie jak niestety wiele tych slicznie pachnacych specyfikow) wiec moze sprobuj ta serie? Ale nie mieszaj, to wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubchen
zdecydowanie polecam serie bubchen jak dla mnie (tzn dla mojego dziecka) - rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu polecam kosmetyki z HIPPa :) Po Penatenie moja córcia dostała wysypki a Bubchen nic nie daje :o ... Ja mam oliwkę, krem przeciw odparzeniom i mleczko z HIPPa i jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Dzeiwczyny, a gdybym chciala internetow zamowic kosmetyki bubchen lub hipp-ale oryginalne z niemiec-to na jakiej stronie internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubchen
np na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×