Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarniejsza Niż Mrok

Szczerość za Szczerość

Polecane posty

Gość czarna masz fatalne ciało
Prawda zaś jest taka, że jestem nieletnim pensjonariuszem domu opieki społecznej dla inteligentnych inaczej w Koziegłowach (dawne częstochowskie). Moja główna (a właściwie jedyna) rozrywka to 16 minut dostępu do internetu dziennie, w którym to czasie próbuję się zaprezentować jako połączenie Chucka Norrisa z Czesławem Miłoszem (R.I.P.) i członkiem - korespondentem birmańskiej akademii nauk. W rzeczywistości zaś jestem codziennie bolcowany przez współlokatorów przy pomocy skręconej w "marchewę" szmaty do wycierania podłogi, przy której to czynności wydaję z siebie na przemian płaczliwe piski i ekstatyczne okrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd to przepisałaś? To co \"jem słonecznik\" zbierał przez rok. :O On teraz potrzebuje nowych materiałów a nie odgrzewanych ziemniaków. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza Niż Mrok... nie mam zielonego pojęcia. Osobiście wolę te drugie. :-) No jest w tych oczach pewna zadziorność. Niedostępność, co bardzo mi się podoba. Tak samo jak zdjęcie tej laski z topu \"Nasze zdjęcia\" z 17:31 \"NumLock\". Co prawda zdjęcie obrobione na potrzeby, ale... zresztą nie ważne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza Niż Mrok... no to, które są Twoje? Chyba się dzisiaj nie dowiem bo spadam. Kochankowie pewno się ucieszą. :P Pozdro \"czarna\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym skoczył po raz drugi
Na F-23 będę je miał w awatarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
coś tu ucichło,czemu tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo właśnie
(aj dont biliw it)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
no i powiedz,że ona nie śni ci sie po nocach:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
nie kłam nowy,nie wychodzi ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×