Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość człowiek sukcesu

Żona nie chce się zgodzić na seks z kolegą

Polecane posty

Gość lubie trojk
ostry man wspołczuje wam,ze znudziliscie sie soba,ze musicie dodatkowo w trojkatach lub ( niedoczytałam twoich wszystkich wypowiedzi) czworokatach uprawiac seks.Mnie maz nie znudził ale zawsze lubiłam skoki w bok ,wiec trojkaciki sa super ale tylko z obcym a nie swoim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilet wstępu
Lubie trojk a jak spotykasz tych facetów, kiedy to robicie i gdzie i z iloma facetami no i przede wszystkim dlaczego nie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry man
to musiałaś mnie nie doczytać bo ja jestem monogamistą i gdy mnie moja kobieta zdradziła to byłoby bardzo cięzko. To ja tobie współczuje bardzo bardzo mocno dobrze że nie wiesz jak faceci między sobą określają kobitki którą pykają się w trójkątach. A że z obcymi facetami - przebadaj się. Dodatkowo narażasz męża na złapanie choroby wenerycznej. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary mam tak samo
1. trójkąt to nie swing 2. robimy to poza domem, to oczywiste że dzieci są chronione, robimy to raz na 2 - 3 - miesiące więc mały wyjazd nie jest problemem 3. robimy to w gumkach i z wytryskiem na zewnątrz, to podstawowa zasada unikania przypadkowych chorób i innych komplikacji 4. bardzo się kochamy, kochamy nasze dzieci, na co dzień jesteśmy skoncentrowani na nich, żeby wychować je na dobrych, mądrych, szczęśliwych ludzi 5. nasze dzieci są szczęśliwe, my też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa a świstak zawija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×