Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

szkoła przetwania na kafe

Polecane posty

Pomarańczowych użytkowaników zapraszam do noowotwartej szkoły przetrwania dnia na Kafeterii. Szkoła oferuje następujące zajęcia: 1. \"Ironia dla początkujących - jak odróżnić ironię od kłamstwa, czytac między wierszami i nie zwariować\" - wykłady 2. \"Opanuj agresję werbalną i bądź bardziej w stylu zen\" - ćwiczenia praktyczne 3. Wieczorki literackie pt. \"Gnida wszędzie gnidy widzi - jak rzucać oskarżenia i poprzec je dowodem\" 4. \"Nie bulwersuj się tak wszystkim co przeczytasz\" - przedpołudniowe zajęcia dla gospodyń domowych. 5. \"Sztuka argumentacji - wylgaryzm NIE jest argumentem\" - wykłady otwarte. Szkoła poszukuje także wykładowców do współpracy, gdyż ze względu na ograniczenia czasowe nie mogę prowadzić wszystkich zajęć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które zajęcia chcesz poprowadzić? bo ja po namyśle wezmę dla siebie zajęcia nr. 3 tylko kandydatów na uczniów brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...wydaje mi się, że punkt 1 i 5, będą dla mnie:) Tylko, że ktoś musi mnie zmieniać czasami, bo też nie dysponuję całą dobą:D A pomarańczki jeszcze się zlecą, jak muchy na lep:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
i chcialbym sie przywitac z wami wszystkimi 🖐️ Wierze ze znajde tutaj ludzi z ktorymi bede mogl prowadzic merytoryczne i kulturalne dyskusje na wysokim poziomie intelektualnym a jak trak sie nie stanie to chuj wam w pupe gupie cipy 😡 To by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowy -> My też się z Tobą witamy i to My mamy nadzieję, że nauczysz się sztuki konwersacji kafeteryjnej:) Na pierwszą lekcję o wyeliminowaniu wulgaryzmów ze słownika nadajesz się znakomicie, jednak zanim przystąpisz do edukacji naucz się poprawnie pisać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
gupie napisalem specjalnie tak jak napisalem , jak bys nie byla gupia to bys to wiedziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo liberalnym nauczycielem moi uczniowie moga pisać z błędami, byle sens ich wypowiedzi dał się ogarnąć rozumem sama sadze literówki więc byłoby nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
nie toleruje liberalnych nauczycieli , oni beda chcieli zebym zostal pedalem a ja nie chce byc pedalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowy -> I słowo \"trak\"(cokolwiek oznacza:) ) również było zaplanowane. Podobnie jak i \"gupie\" w wyjaśnieniu. Tak, tak tak:) Ps. Za obrażanie wykładowców możesz automatycznie zostać skreślony z listy uczniów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykladowcom tez się przyda : \"Ironia dla początkujących - jak odróżnić ironię od kłamstwa, czytac między wierszami i nie zwariować\" - wykłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil strugacz
haris jest ruda i żre stare pająki popijając kociną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jest co \"oni\" będą chcięli. Lekcja druga będzie dotyczyć samodzielnego myślenia. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
pierwsze co zauwazylem na tym gupim forum to to ze wszyscy pisza to slowo wlasnie tak , chcialem sie dostosowac do reszty Ty gupia kobieto bo jestem gosciem wiec przyjmuje panujace tu zwyczaje , trak to mialo byc tak , ktos mi tam literke dorzucil jak nie patrzylem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...widzę, że lekcja pt. \"Minki też mogą wyrażać ironię\" bedzie tu niezbędna. Zaraz ułożę rozkład zajęć na cały rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil strugacz
Haris zeżryj se pająka to Ci równowaga emocjonalna powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kadre nauczycielska. obawiam sie ze nie mozecie otworzyc waszej szkoly ,dopoki nie zostana wprowadzone mundurki szkolne. czy wasi uczniowie posiadaja wspomniane mundurki?? jesli nie, to jestem zmuszona zlozyc skarge panu giertychowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj nowy
to dobrze ze niikt nie bedzie zmuszony do bycia pedalem , wiecie - mam wielki talent artystyczny , moglem byc wielki ale niestety nie moglem odnalezc sie w srodowisku artystycznym bo jak uslyszalem polowa artystow to pedaly a druga polowa to ich partnerzy no i gdzie tam miejsce dla mnie , jestem dobrze wychowanym konserwatysta ( to po tacie) i do tego przystojny (to po mamie) i umiem sikac na siedzaco (nauczylem sie od siostry) wiec swietnie tutaj pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowy -> Ponieważ jesteś tutaj nowy wybaczę Ci, iż, nie pojmując znaczenia słów innych, na ślepo starasz się obronić:P Nie łam się jednak, z każdą godziną spędzoną na tym forum, jad będzie Ci wchodził w krew:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris, no tak, ale nie bedziemy nikogo dyskryminować tylko dlatego, że nie miał tyle szczęścia co my:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna do nauki
Mam pare pytan: -od kiedy są zapisy -jak wygląda rekrutacja -czy zajęcia są bezpłatne proszę o powazne rozpatrzenie moich pytan:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie
A czy nie możnaby stworzyć fakultetu o antykoncepcji?? I jeszcze jak zostać przykładną staraczką? Proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie -> Rozważymy Twoją propozycję, ale na razie brakuje nam pomocy nauczycielskiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna do nauki
ja bym chciała fakultet o przygotowaniu do zycia w rodzienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×