Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śliwka Węgierka

Co sądzicie o pracy na produkcji? Czy nadaje sie...

Polecane posty

Gość Karolina

Hmmm....Taka pensja jest bardzo słaba. Jeśli interesuje Cię praca na produkcji to może wybierz firmę z ugruntowana pozycja, która da Ci stabilne zatrudnienie? Ja pracowałam kilka lat w Mando i raczej nikt nie narzekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja pracowałem w C2C, praca była w porządku, atutem była świetna atmosfera, zgrany zespół :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

ja pracuje w C2C 3 tydzień, musze przyznac ze juz sie przyzwyczailem, co ciekawie to moja pierwsza praca i nie mialem w ogogle mysli zeby odejsc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata
Dnia 26.07.2019 o 12:41, Gość marcin napisał:

ja pracuje w C2C 3 tydzień, musze przyznac ze juz sie przyzwyczailem, co ciekawie to moja pierwsza praca i nie mialem w ogogle mysli zeby odejsc 🙂

to tam sie robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Zależy na jakiej produkcji, w jakiej firmie i z jakim zespołem. Ja pracuje od pół roku w Mando i bywa cięzko, ale nie narzekam. Do wszystkiego można sie przyzwyczaić, a pieniądze zarabiam godne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jak się pracuje w Kulturalnym miejscu to nie ma chamstwa. Ja się przynajmniej z nim nie spotkała a pracowałam dla Novast u Piotrkowskich i wszystko było super zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Ja pracowalem kilka lat w Bolarusie i nie narzekalem 

musialem sie zwolnic z powodow zdrowotnych i zaluje bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

jeśli zastanawiacie się nad pracą na produkcji, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą NOVA ST. firma oferuje szeroka oferte i mozliwosci, a takze potrafia zadbac o ciebie przez cala kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena

Ja pracowalam w Novast Marek Piotrowski i moze lekko nie bylo, ale pieniążki dobre, ogólnie atmosfera mi bardzo odpowiadala wiec polecam i tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Przyjemna praca na produkcji dobra w C2C, bardziej to prace produkcyjno-manualne, ale mogę polecić, dobre warunki i atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek
Dnia 30.09.2019 o 13:07, Gość Bozena napisał:

Ja pracowalam w Novast Marek Piotrowski i moze lekko nie bylo, ale pieniążki dobre, ogólnie atmosfera mi bardzo odpowiadala wiec polecam i tobie.

Mogę potwierdzić ,dobra praca, dobre warunki i zarobki, różnie to bywa raz więcej pracy raz mniej, ale jest okej ogólnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekMorawski

Pracę na produkcji miałem okazję podjąć w Novast - M. Piotrowski. pracowalem troche i ani razu się nie zawiodłem, było bardzo miło, nigdy nie narzekałem na pieniadze albo jakies inne kwestie, a jak był jakis temat do poruszenia to z szefem można było go omówić od razu i załatwić sprawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość RadekMorawski napisał:

Pracę na produkcji miałem okazję podjąć w Novast - M. Piotrowski. pracowalem troche i ani razu się nie zawiodłem, było bardzo miło, nigdy nie narzekałem na pieniadze albo jakies inne kwestie, a jak był jakis temat do poruszenia to z szefem można było go omówić od razu i załatwić sprawe. 

Pracowalem juz u was w miescie wiec PODZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczek

Jeśli chodzi o Novast, to trzeba przyznac, ze to byla bardzo dobra firma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel

ja zaczalem robic na produkcji w novast u Piotrowskich. spoko robota jak na start przyuczyli tez do zawodu wiec jak najbardziej polecam te robote jesli sie zastanawiacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Novast jest w porządku miejscem jeśli chodzi o produkcję, nie ma problemów w przebiegu całej kariery przynajmniej mnie się nie zdarzyły. Jak na początek to powiem szczerze jest to bardzo dobre miejsce, zachęcam spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Żyjemy w XXI wieku, teraz kobiety nadają się wszędzie . Nie patrz na to, co pomyślą inni. Jeśli uważasz, ze podołasz, to jak najbardziej bierz ta ofertę. Ja pracowałam na produkcji przez agencję Pollux. Praca może nie jest lekka, ale ludzie fajni, pomocni i zarobki dobre. A do tego nowe doświadczenie nabywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy są tu kobiety które pracują jako operator CNC? Czy trzeba mieć wykształcenie techniczne? U nas są takie ogłoszenia i dopisek "mile widziane kobiety" jest info o przeszkoleniu do zawodu, ale czy każdy sie do tego nadaje? Czy jest to ciężka praca fizyczna? Proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 9.10.2019 o 09:43, Gość Konrad napisał:

Przyjemna praca na produkcji dobra w C2C, bardziej to prace produkcyjno-manualne, ale mogę polecić, dobre warunki i atmosfera

Znam firmą, praca zmianowa, pracuje się na spokojnie, ja lubię atmosferę w C2C i jestem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

W Holandii dobra praca na produkcji przez agencję eerlijk & beter, ogólne warunki zatrudnienia w porządku, można się dogadać z pracodawcą w każdej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

W Holandii dobra praca na produkcji przez agencję eerlijk & beter, ogólne warunki zatrudnienia w porządku, można się dogadać z pracodawcą w każdej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×