Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śliwka Węgierka

Co sądzicie o pracy na produkcji? Czy nadaje sie...

Polecane posty

ja tez zaczynalam od pracy na produkcji i rowniez jestem po studiach. Teraz jestem wlasnie w tej firmie, w ktorej zaczynalam pracowac inzynierem jakosci. Zawsze od czegos trzeba zaczac! A produkcja to nic zlego, da sie przezyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się i popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony buraczek
Śliwka Węgierka - i jak zdecydowałaś się na tą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Mam za sobą 15 lat pracy na produkcji.14 lat w przemyśle ciężkim,rok w branży spożywczej (mleka i kaszki dla dzieci).Zakładałam to będzie już ostatni zakład pracy do emerytury.Szybko sie rozczarowałam.Po roku sama sie zwołniłam ,pomimo iż miałam spore doświadczenie pracy na produkcji.Szybkie tempo pracy,wysoka temperarura chamstwo nad chamstwem dzwiganie między innymi były powodem mojej decyzji.Uważam że jest do odpowiednia praca dla ludzi po podstawówkach i zawodówkach, a nie dla ludzi z wyższym wykształceniem.Ci ludzie żyją tylko pracą i serialami nieliczni mają jakieś zaintereso\wania.Ciężko się z takimi ludzmi pracuje.Na awans mogą liczyć ci co mają znajomości albo donosiciele.Nie polecam pracy przy lini produkcyjnej bez względu na to co na tej lini się znajduje.Jest to praca bardzo ciężka napewno nie dla kobiet.Wyzysk nic wiecej.Po pracy pozostaję tylko ból rąk i skrzywionego kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po 15 latach tyrania
zoriętowałaś się, że to nie jest praca dla ciebie, pani po studiach, tylko dla tempoli i prostaków po zawodówie hahahaha bystra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Ja nie jestem ,po studiach mam średnie wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Może żle się wyraziłam,bardziej dopiekła mi ciężka praca ,niż ludzie tam pracujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ci ludzie żyją tylko
pracą i serialami, nieliczni mają jakieś zainteresowania hahaha to tłuki, no napisz to hehe założe się, że nie jedna osoba z produkcji zjadła by cię na śniadanie razem z twoim intelektem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Z Twojej opini wynika, że też pracujesz na produkcji.Dużo w Tobie złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka Węgierka
Witam wszystkich i dziekuje za opnię. Co do mnie to zdecydowałam się na ta pracę głownie z tego względu, że mam szanse na awans (w przszłości, byc może nie takiej dalekiej...). Na rozmowiem kwalifikacyjnej, pan stwierdził, że sa na to relane szanse bo oni potrzebuja inzynierów. A tak poza tym wszsyscy ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie maja swoje racje...i sądze z enie mozna generalziowac ze tam pracuja tylko ludzie po zawodówce itp bo to jest różnie dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ja jestem bezrobotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ja jestem bezrobotny
Śliwka Węgierka powodzenia w nowej pracy i życzymy Ci szybkiego awansu;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuki bez zainteresowań
my też Ci życzymy dużo dobrego i żebyś nie trafiła na taką współpracownice jak P.Bogumiła, która w pracy dla Ciebie będzie Ok, a w domciu na forum będzie Cię obrażać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka Węgierka
Dzięki wielkie :) Jesli będę widziała, że nie dam rady to zawsze mozna zrezygnować... Jaki ten świat pokręcony..... Ostatnio rozmawiałam z koleżanką z liceum, która skończyła resocjalizacje i wiecie gdzie pracuje....jako przedstawiciel handlowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka Węgierka
Hmm...a co do współpracowników....no coz ich sięnie wybiera i sądze, że w każdej pracy mozna spotkac kogoś kogo niebedzie się darzyc sympatią.... Duzo zalezy od nas samych też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
A kogo ja obraziłam?Napisałam jak to wygląda na podstawie moich doświadczeń,nie chciałam nikogo urazić.Jesli ktoś tak to odebrał to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca na produkcji jest ciezka i mało platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na produkcji przy ciężkich warunkach zdarza się duża rotacja pracowników ponieważ ludzie zwyczajnie nie dają rady. Ale miałem okazję pracować na produkcji, gdzie hałas był bardzo uciążliwy ale pracodawca bardzo dbał o pracowników i wytrzymałem tam pół roku, do czasu aż znalazłem lepszą robotę. Pamiętam że opórcz obowiązkowych nausznikach wyciszających korzystaliśmy z takiech systemów http://systemtourguide.com/portfolio-item/systemy-dla-osob-pracujacych-w-halasie/ żeby w ogóle móc ze sobą się swobodnie komunikować. Jest co wspominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina54
Nie zdradzisz co to za firma? Chyba nieczęsto się zdarza, że dba się aż tak o pracowników, czy wymagały tego przepisy bhp czy był to gest pracodawcy? Te systemy http://www.systemtourguide.pl/ wyglądają na bardzo profesjonalne. Czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam wcale nie placa tak zle na produkcjach. Oczywiscie to zalezy od zakladow bo wiadomo ze zdarzaja sie takie ktore placa najnizsza krajowa, ale z tego co widze w ogloszeniach to duza czesc placi lepiej niz np tu gdzie ja pracuje a wymagania sa naprawde nieporownywalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz221
Na pewno musisz być dobrze zabezpieczona, czyli odpowiednie ubranie, rękawiczki i buty. Wszystko możesz kupić w hurtowni Atest :) Zostawiam namiary http://krajowy.biz/firma,atest-hurtownia-bhp-andrzej-kacprzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minusem pracy na produkcji mogą być niekorzystne warunki bhp tzn hałas itp, ale to różne firmy mierzą np. http://www.attma.pl/attma_joomla/ i zawsze można coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafion
Hałas na produkcji jest zazwyczaj, ciężko coś na to poradzić. Ciężko jest rozmawiać nawet jak przyjeżdża gość czy kontrahent i trzeba go oprowadzić po zakładzie. Chociaż są systemy dla osób pracujących w hałasie http://systemtourguide.com/portfolio-item/systemy-dla-osob-pracujacych-w-halasie/ Zakłada się specjalne słuchawki i można normalnie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.gigroup.com.pl Ogólnie z tym tematem nie ma żadnych problemów. Produkcja wymaga podejście, zaangażowania, ale pracy w niej jest bardzo dużo, podobnie zresztą jak można w niej stopniowo awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest swietna praca, ale trzeba wybrac zaklad, ktory dba o pracownika. U nas np jest tak, ze nie wejdziemy do pracy bez stroju i wszlekich zabezpieczn. Ostatnio to nam ochronniki sluchu kupili od http://profilaktykasluchu.pl/ zeby juz calkowicie byc bepziecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam sprzętu na halę produkcyjną, zamierzam przyjrzeć się bliżej danej firmie. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogólie to nie jest ciężka praca taka jak naprzykład na budowie, moge być, ale zaróbki nie wielkie, to niestety jest minusem, kiedy szukać pracę w tym oddzialie to możecie popatrzyć na stronie www.eurabota.ua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreaww
To zależy od człowieka, ja przypuszczam, że nie dałabym rady. Są przeróżne kobiety, które potrafią tylko na produkcji pracować, gdzieś indziej się absolutnie nie odnajdują. W takim zakładzie można nawet odnieść sukces, przeczytaj sobie http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/wiki/sukcesja-w-zakladach-produkcyjnych i nie daj się nadziać na jakieś stanowisko bez przeszkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×