Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śliwka Węgierka

Co sądzicie o pracy na produkcji? Czy nadaje sie...

Polecane posty

Gość gość
Nie jest łatwa, ale w dobrych firmach masz duże możliwości awansu i niezłe zarobki. 7 miesięcy tematu EuroKadra załatwiła mi zatrudnienie w jednej a najlepszych firm w okolicy. Od 4 miesięcy mam bezpośrednie zatrudnienie, a zanosi się, że od listopada przejdę na liderkę. Wiele zabiegów okoliczności, ale to pokazuje, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrafisz się zaangażować i się nadajesz, to zdecydowanie warto. EuroKadra szuka ludzi w różnych miastach w Polsce. Okres jest taki, że kto chce zarabiać pieniądze, ten bez większych problemów je zarobi i pracę na stałe dostanie. To praca przez agencję, ale jeśli się nadajecie, to szybko dostaniecie coś bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli w hali sa najwyższej jakości urządzenia to praca jest przyjemnoscia! W naszej mamy urzadzenia od http://cassioli.com.pl/ i sprawdza sie naprawde swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są dobre urzadzenia i odpowiednie swiatlo to taka praca jest naprawde w porzadku. U nas np kupilismy osprzet od https://www.kontakt-sklep.pl/ - do tego wygodne urzadzenia i naprawde efekt jest super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim miejscu trzeba pamietac o agregatach pradotworczych, bo produkcja stanac przeciez nie moze! My np wspolpracujemy z http://agar-power.pl/ i w razie potrzeby mamy agregaty od razu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pracuje na produkcji i jestem zadowolona ze swojej pracy. Pracuję w www.macopharma.pl Jest to jeden z kluczowych europejskich producentów pojemników i urządzeń medycznych wykorzystywanych w krwiodawstwie. Atmosfera pracy jest bardzo miła a pensja dobra, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Pustynne Myśli
pustynnemysli + blogspot + com < -Tutaj znajdziecie cały opis pracy na produkcji, relacje między pracownikami na umowę o pracę, a pracownikami na umowę zlecenie. Opis sytuacji, gdy uczeń wchodzi na produkcję oraz opis pracy przez agencję zatrudnienia. Wszystko od A do Z na PRAWDZIWYCH doświadczeniach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgo
Pracowników produkcji właściciele firm i dyrektorzy traktują jak bydło. Chodzi tu o zagraniczne firmy w Polsce. Nie przestrzegają przepisów BHP.np.dzrzwi ewakuacyjne zamknięte są na klucz, który ma ochroniarz albo kierownik.A w takich zakładach pracuje po kilkaset osób i nie tylko Polacy.Przy wychodzeniu z pracy zawsze każdy pracownik ma przeszukiwane rzeczy osobiste musi pokazać torebke lub jakąś inną torbę jeśli ma.Pomimo tego, że torebke i inne rzeczy osobiste każdy pracownik musi zostawić w szatni bo nie będzie wpuszczony na halę produkcyjna. Więc nie ma możliwości coś ukraść. Przeszukiwać też nie ma prawa pseudo ochrona(nie mają licencji) ,tylko policja może przeszukiwać rzeczy osobiste. Tak jest w Rawie Mazowieckiej w firmie Partners,piszę bo znam to z autopsji.W innych zakładach produkcyjnych jest podobnie i mówi się że Polacy nie chcą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuhe na produkcji drugi rok. Atmosfera super, babki super, idzie się pośmiać. Ludzie prosci ale normalni i ja to wole niż przemadrzale cwele co analizuja kazda wypowiedz. Praca jak wszedzie... C*****a ale wolę ja zarabiac w takim klimacie niż w ą, ę bułke przez bibułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrisC
Również pracuje na produkcji i jako operator maszyn w anglii (celowo z małej litery) już 3,5 roku. Gdybym nie musiał, na pewno bym tutaj nie pracował. Wyzysk, zawiść, chamstwo, prostactwo, prymitywni ludzie, chytrość, przebiegłość, donosy i to nie są żarty. Planuje wytrzymać tu jeszcze 33msc z zaciśniętymi zębami i wiem, że będzie ciężko, ale zdobyłem już takie doświadczenie, że wytrzymam. Nie polecam pracy na wygnaniu, chyba że wrogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w kieleckiej fabryce mebli, jak sama nazwa mówi jest to głównie produkcja mebli, praca jest ciekawa i można dużo doświadczenia zdobyć, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Top Farms, a wcześniej jeszcze w zakładzie w Tolkmicku, ale już niestety go likwidują. Przeniosłem się w inne miejsce, w czym pomógł mi mój pierwszy zakład i obie prace bardzo mi odpowiadały, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem kiedyś na produkcji dla firmy Top Farms, nie było zawsze łatwo, ale zarobki bardzo atrakcyjne, więc dobrze to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na produkcji jest specyficzna, dużo zależy też czym zajmuje się firma, ja w Pirells Innovative mam dobre warunki i śmiało polecam tego pracodawcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję na produkcji, całkiem spoko bo robię herbatę, Teekanne Kraków, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy z Ukrainy www.ukraina-pracownicy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANikaa90
Zależy co, ja pracowałam przy produkcji herbaty - teekanne i było ok. Nie była jakoś bardzo ciężka ale też nie było wcale tak hop siup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek

Praca na produkcji jest spoko 😉 Wiesz co robić i jak masz fajną atmosfere to od razu praca staje się przyjemna., Ja pracuję w Dacpolu i nie narzekam haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dino

Dacpol spoko firma, mogę Ci polecić pracę właśnie u nich 🙂 Wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi

Wg mnie nie ma się czego bać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Taka forma pracy męcząca więc lepiej wybrać firmę która płaci solidnie 🙂 Jak dla mnie najlepszym wyborem jest w tej chwili Mando. Tutaj w moich stronach sporo znajomych u nich robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin00

Fajna praca jest w C2C przy tworzeniu prostych opakowań i ozdób, polecam wszystkim. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Fajną pracę na produkcji można znaleźć w Mlekovicie, praca prosta, przyjemna dla każdego, szybkie i łatwie szkolenia polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk

C2C to firma zajmująca się tworzeniem opakowań, pracuję tam obecnie i polecam, wszyscy są pomocni, raczej ze wszystkim każdy sobie poradzi zaczynając pracę bo jest to banalnie proste, ale nawet jak bedzie jakis maly problem to kazdy jest w stanie pomóc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Fajna praca przy tworzeniu opakowan wC2C, polecam, praca nie jest trudna, można się przyzwyczaić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaciana

Ja pracuje w Kieleckiej Fabryce Mebli i powiem Ci tak - jak jesteś nastawiona na fizyczną pracę to dasz radę. 3 zmiany mają swoje plusy ja dzieki temu jestem w stanie i dziecmi się zająć i coś załatwic na miescie. Poza tym pieniądze też nie są zle. Jak na tą okolice, to lepszej pracy bym nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zalezy wszystko od atmosfery w pracy, mialam pracę w biurze, dobre zarobki, ale atmosfera nie była zbyt fajna. Teraz pracuję w firmie C2C, na produkcji, praca wydaje się cieższa, ale czuje sie lepiej psychicznie, jest świetna atmosfera. Polecam 🙂 Nie liczy się prestiż prac, lecz atmosfera i własna psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Potwierdzam w 100% liczy sie atmosfera, a wC2C jest naprawdę świetna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Pracuję na produkcji C2C, warunki nie są złe jak na produkcje, mozna naprawdę fajnie zarobić, po za tym atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, wszyscy zawsze w dobrych humorach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

No wlasnie zalezy gdzie na produkcji bo moze byc latwa praca jak w C2C, a moze byc cos ciezkiego np. z produkcją mebli, co jest  bardzo trudne szczegolnie dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiam909

Praca w C2C nie jest skomplikowana,, wystarczą proste pracae manualne, warunki są dobre, pracuję tam wiec wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×