Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1982............

moj maz nienawidzi dzieci i powiedzial ze nigdy ich nie chce miec

Polecane posty

Gość 1982............

ciagle tylko kasa kasa kasa i kariera mamy tyle samo lat (25)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkkk
Widzisz,sa tacy ludzie.Ja tez nierwiem czy chce miec dziecia mój facet chce miec.Dlatego jest bardzo wazne zeby sie w tej kwestii dogadac ,bo potem beda problemy, które moga sie skonczyc nawet rozwodem,bo to wazna sprawa,niewyjasniona przed slubem, wiadoma bedzie w skutkach. Ja sama niewiem jak bedzie ,nic narzeczonemu nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich rzeczach dyskutuje sie przed slubem,a nie po :o Trzeba bylo pewne fakty ustalic.Z tego co piszesz to on nigdy dzieci nie lubil.Nie wiedzialas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam facet
nie wiem a nie "niewiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1982............
nie rozmawialismy o tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey o takich sprawach jak potomstwo rozmawia sie przed slubem choć na pocieszenie moj mąż wtedy facet też nie chciał dzieci rozawialiśmy o tym i dałam mu czas na zastanowienie i po ok 3miesiącach powiedzial ze chce miec ze mną dzieckoi taki jest zaszłam w ciąże pobraliśmy sie i tydzien temu urodziłam synka porozmawiaj z nim czasem rozmowa czyni cuda powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem na takie decyzje trzeba czasu. Jednak zgadzam się że takie rozmowy trzeba przeprowadzać dużo wcześniej -przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasikkkkkkk....... podejrzewam że jednak chcesz dziecka skoro śledzisz te forum:):):) 1982...... a tobie współczuje, ja właśnie chyba jestem w 2 ciązy i mój partner (nie mąż) jest w 7 niebie, aż nie wiem co to bedzie jak sie jednak okaże że w niej nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×