Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Di4n4

Bardzo prosze o pomoc - CZY TO JEST ALERGIA ???

Polecane posty

Gość Di4n4

Witam. Obecnie jestem w 34 Tygodniu ciazy i mam od pewnego czasu nieco uciazliwy problem Zajmuje sie przedluzaniem paznokci metoda zelowa - uzywam kosmetykow bezpiecznych i nie drazniacych mnie, dzieki czemu pracuje przez caly okres ciazy. Niestety od jakiegos czasu dzieje sie cos dziwnego ... Chodzi o to, ze po kazdej klientce czuje wiercenie, swedzenie, laskotanie w nosie, ktore po kilku godzinach przeistacza sie w kichanie i katar. Dodam tylko, ze katar jest lejacy, przezroczysty. Jest to Bardzo uciazliwe - glownie w nocy Myslalam, ze to zwykle przeziebienie ale to nie mija Bardzo prosze o jakakolwiek pomoc Nie wiem czy to alergia czy moze tylko m sie zdaje ??? A jesli to alergia to dlaczego wyszla dopiero teraz - od okolo tygodnia ??? Czy moze byc ona spowodowana pylem z paznokci kiedy je piluje ??? A jesli tak to czy to oznacza, ze nie moge pracowac w zawodzie - czy sa moze jakies sposoby na zablokowanie pulu przed dostaniem sie do nosa np poprzez uzywanie jakiegos ochroniacza na nos czy cos takiego ??? Bede wdzieczna za kazda pomoc. Z gory Bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×