Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

co to moze byc - to nie prowokacja

Polecane posty

Wczoraj pierwszy raz odciagnełem naplatek do końca i ledwo oderwałem go od główki. Smród był taki, że musiałem otworzyć okno.Pod napletkiem były żółtawe skamieliny.Czy jestem hory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes chory
poprostu brudas z ciebie bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudas to ty. Nigdy nie ściagałem napletka, bo to boli. Tylko skąd ten smrut.I w dodatku zółtawe śmierzące płaty prypominajace kamienie. Moze to jakies zakazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sam bród. Właśnie że tam nie trzeba się myć. To tak jakbym zrywał paznokieć żeby umyć palec. stuknij się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może idz do lekarza. ja tam nie mam napletka ale wydaje mi sie,że powinien zsuwać się tak zupełnie. Może Twój jest za bardzo przyrośnięty i zbiera sie tam brud, który trudno usunąć. Zebyś sie nie nabawił jakiegoś poważnego zapalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________
z serem spod napletka? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie oddal od komputera jak żeś taki brzydli wy, jeszcze na klawiaturę nakruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuu
jak można byc takim brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawele
Co ty pierdolisz ze tam nie trzeba sie myc? Kurwa podmyj się napleta ściągnij w ciepłej wodzie lepiej pójdzie i myj kurwa. I jakiś odswiezacz powietrza kup bo pewnie bedzie jebało na całe osiedle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Kiedyś musi być ten pierwszy raz gdy się skórkę odciągnie. Teraz już nie będzie to ani boleć ani nie będzie żadnego nieczystego zapachu gdy będziesz odciągał, tylko rób to często i myj się. Ta wydzielina to tzw. "mastka" i powinna być usuwana przy myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×