Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolandaa

wasze ulubione gadzety erotyczne

Polecane posty

Gość Nietakjak...
Uklony dla pani D... Ide spac i zabieram Cie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietakjak...
Ciekawski jestes ok! Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też się spać wybierałam i po drodze wtopiłam się w \"życiowe tematy kafeterii\". Pozdrawiam i życzę kosmatych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietakjak...
Z takimi goscmi jak Ty lubie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiony gadżet to śmiech. Reszta może nie istnieć. Dowolna sceneria, dowolna muzyka , dowolne ubranie, dowolna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolandaa
widze ze cos napisaliscie, moj wpis byl tylko pierwszy niestety musialam odejsc od kompoa, ale piszcze dalej chetnie poczytam:) hmm a co ja lubie jak na razie wystarcza mi moj facet, ale planujemy jakos urozmaicic nasz sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Ja ostatnio znalazłam też kosmetyki specjalne do zmysłowego masażu, które również można jeść. to jest dopiero wynalazek ,kiedy kosmetyk nie tylko podwaja przyjemność ale też ma walory smakowe. jestem pod wrażeniem takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja też lubię takie gadżety smakowe :) Moim najnowszym znaleziskiem jest krem musujący czekoladowy do ciała. Widziałam go w tym sklepie warszawskim przy rondzie ONZ Secret Place. Fajna sprawa, po rozprowadzeniu po ciele, każdy następny dotyk przynosi dwa razy więcej rozkoszy, zwłaszcza jeśli robi się to językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spejceteke
Moje ulubione gadżety? Seksowna czerwona bielizna satynowa pościel Truskawki i bita śmietana ;) Szampan Apaszka na oczy - mega podniecające No i ostatnio sprawiliśmy sobie z mężem fajny afrodyzjak - Sex Elixir, nawet nie wiedziałam,ze coś takiego może tak na mnie podziałac ponieważ do hiszpańskiej muchy byłam na początku nastawiona dość sceptycznie. Okazało się jednak, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika 24
ja uwielbiam sztucznego na dwie końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże dildo z przyssawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię sobie poużywać sztucznym k***skiem, średnim i grubiutkim, czysta przyjemność, oczywiście zabawy z mężowskim ku**tasem nic nie zastąpi, ale dla dodatkowej rozkoszy jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupiłam sztucznego penisa tzw. strap on i w nocy zgwałciłam nim męża. Od tego czasu sam mnie niekiedy mnie o to prosi. Polecam. Facet jest wtedy bardzo zadowolony. I to nie tak że jest odrazu gejem, bo mu już proponowalam że chętnie bym popatrzyła jak sie zabawia z innym ale odrazu się wkurzył i później nie chciał żebym ja go brała sztucznym. Ale wyjaśniliśmy sobie że to że lubi jak ja go bzykam to nie znaczy że chce tego z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze chusty, takie orientalne ja się w nie owijam, albo mojego mężusia, czasami mu też zawiązuje na oczy, jak wtedy z***biście mnie obraca wow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×