Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lethe

Zaopiekuje się dzieckiem od października.WARSZAWA

Polecane posty

Studiuję dziennie dlatego też od 17-18 jestem wolna. Chętnie zaopiekuję sie ponad 2,5letni dzieckiem :) Mogę posiedzieć z maluchem , pobawić się z nim, zrobić kolację :) do czasu kiedy rodzice nie wrócą do domu. Mam młodsze rodzeństwo, jestem cierpliwa :) Nie muszę pracować codziennie, możemy umówić się na określone dni kiedy np. chcecie wyjść wieczorem :) , czasem również na weekandy. Wszystko do ustalenia :) Mieszkam na Woli ( Mirów). Podaję maila kat-har-sis@wp.pl Pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie biegunki na pewno podałabym duże ilości wody , żeby dziecko się nie odwodniło. Histeryczny płacz ? Na pewno próbowałabym spokojnie wytłumaczyć dziecku, że mama niedługo wróci, przytuliłabym je ,a następnie skupiłabymjego uwagę np. na zabawie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ogólniki :) oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć :) tak, opiekowałam się. moim młodszym bratem pod nieobecność rodziców :) do dziś to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
helli - co ją stresujesz?? przecież dziewczyna zostaje z dzieckiem na max. 4 godz. Nawet jak dostanie biegunkito dzieciakowi do powrotu rodziców nic sie nie stanie. Nie przesadzajmy;) Jak chcesz opiekunkę - pelegniarkę to poszukaj wykwalifikowanej. Są telefony i mozna do rodziców zawsze dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×