Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szaliczek...

Jak zawiązać tak szal?

Polecane posty

Gość Szaliczek...
tzn.? Gdybym wiedziała zapewne bym nie pytała:) Nigdy nikt z moich znajomych, rodziny itd. nie nosił tak szalika, ale spodobało mi się to, bo czasami widze to na ulicy. Nie zapytam jednak przechodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skladasz szal na pol
, zakladasz go na szyje i przewlekasz oba luzna konce przez petle ktora powastala po zlozeniau na pol i juz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaliczek...
Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składasz go w pół, nakładasz na szyje. Potem część z frędzlami czy co tam masz przeciągasz przez ten \'otwór\' który ci sie uformował i zaciagasz. Ewentualnie jakoś jeszcze formujesz na długości czy co tam tak żeby ładnie leżał.. tak troche dziwnie to wytłumaczyłam ale mam nadzieje że załapieszo co mi chodzi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
składasz szalik w połowie długiści, wtedy z jednej strony robi się pętelka z drugiej masz dwa końce szalika. tak złożony szalik owijasz szyje przekładając te dwa końce przez pętelke.. nie wiem czy to jest super zrozumiałe :) jeżeli nie moge spróbować wytłumaczyć inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta masz na myśli to że koleżanka nie wiedziała jak złożyć szal czy to, że 2 razy sposób na przewiązanie się powtórzył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
jestescie okropne dziewczyna.Laska spytala o cos na forum , ktore jest do tego przeznaczone a Wy sie wyzywacie!!! Nieladnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isema
Rozciągasz szal ,zakładasz na szyje tak aby jedna końcówka po lewej stronie była krótsza a po prawej dłuższa.tą dłuższą obwijasz wokół szyi tyle razy aby była podobna w długości do krótszej.Nastepnie wiążesz / zawijasz pod spód oba końce Gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo milk
matko po co odpowidac na topic sprzed 2 lat? chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×