Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to ciaza

Czy mozliwe abym byla w ciazy?

Polecane posty

Gość czy to ciaza

Kilka dni temu poszlismy z mezem na calosc, byly to moje plodne dni. Dzis bola mnie jajniki tak jak na miesiaczke. Czy mozliwe jest to, ze zaszlam w ciaze. Czy bol jajnikow moze sygnalizowac wlasnie to, ze rozpoczyna sie we mnie nowe zycie? Nigdy nie mialam takiego bolu (oprocz miesiaczki) wiec pytam, bo jestem troche zaniepokojona. Z gory dziekuje za odpowiedz! Doswiadczone Mamusie, doradzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kilka dni po zapłodnieniu bolał brzuch i macica - zwłaszcza nocami. nie wiedziałam jeszcze \"co to\" - dopiero po dwóch tygodniach się dowiedziałam :D myślę, że ból może być sygnałem zagnieżdżenia się nowego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze kilka dni po stosunku to za wczesnie na objawy, ale życzę ci zeby to było TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasekkkkkkkkkkk
ja też ostatnio miałam taki ból jajnika... dzisiaj powinna być miesiączka...dalej czekam :) piersi mam dużo większe no i apetyt ogromny...ale wątpie żeby to ciąża była:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieeeeeeeeeee
a kiedy ma sie pojawic miesiączka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
do Platynowa Brunetka No dokladnie, w nocy ten bol byl taki, ze po prostu spac mi nie dawal. Nie boli mocno, ale tak dziwnie jakos. Budzilam sie kilka razy w nocy i zasnac nie moglam. Nie planowalismy dzieciatka, ale jesli nawet sie okaze ze jestem w ciazy to bede szczesliwa;-) Dziekuje Wam za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
Miesiaczka za 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
Do MINIMONIA Jestes w ciazy, tak? Ktory miesiac? Gratuluje z calego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tylko tyle ze taki bol moze oznaczac zarowno zagniezdzanie sie zaplodnionego jajeczka, jak i zblizajaca sie miesiaczke. 50/50. Nawet ginekolog na podst. czegos takiego Ci nie powie czy to ciaza, a co dopiero my. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
do Skorpionka81 Kurcze, no wiem ze przeciez nie powiecie mi w stu %tach, ze jestem w ciazy albo nie. Chcialam po prostu poznac opinie tych kobiet, ktore mialy podobnie. Nie wymagam od nikogo jasnowidztwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kazdego moze to wygladac inaczej. W jednym przypadku taki bol dla kogos oznacza ciaze, w drugim, dla innej kobiety- okres. Wiec na dwoje babka wrozyla :( Co z tego ze dostaniesz np. 100 odp. I tak nie powie Ci to jak jest w konkretnie Twoim przypadku. Wiec po takim topiku wiesz tyle samo co i bez niego. Ja np. nie mialam zadnych objawow przez cala ciaze. Okres mi zniknal i tyle. Co kobieta, to inny przypadek, wiec nie ma co robic statystyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam...otóż chciałam zobaczyć szyjkę macicy , włożyłam tam palec i nie wiem dlaczego ale mam tam bardzo ciasno ! dzisiaj powinnam dostać okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
z całego tego zamieszania zapomniałam zapytać... jak to jest podczas ciąży...:o czy to może tak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
Do Skorpionka81 Dziekuje za odpowiedz. Ale powiedz szczerze... Co Ci przeszkadza to, ze pytam? Przeciez nie w tym nic zlego, a jesli poprzez to w jakis sposob mi "ulzy" to chyba moja sprawa, no nie? Chce wiedziec co mysla o tym inne kobiety i chyba mam do tego prawo. Jest to forum ogolno dostepne o moze zadac tu pytanie jakie tylko mi sie podoba. Nie gniewaj sie za moja wypowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
nikt nic nie wie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, mozesz pytac! Jesli tylko ma to Ci w czyms pomoc, to pewnie,ze mozesz pytac! :) Nie gniewaj sie tez na to co pisze, po prostu z takich topikow czerpie sie tyle wiedzy co nic. Ale jak najbardziej, jesli to kogos uspokaja, to niech pyta. Musisz jeszcze troche poczekac, potem kup test, albo idz do laboratorium zrobic bete (najwczesniej tydzien po stosunku) i bedzisz spokojniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
Do Skorpionka81 Dzieki. Poczekam, poczekam... Ale wiesz, ciezko zyc w takiej nieswiadomosci. Choc do miesiaczki tylko 1,5tyg to dla mnie to wiecznosc... Ciagle tylko o tym mysle... I takie pytanie na forum choc nie da mi zadnej pewnosci to chociaz tak jakby troche czas przyspieszy:-) Chyba wiesz o co chodzi? A Ty na kogo czekasz? Corcia czy Synus? maluszkowi zycze duzo zdrowka, a Tobie szczesliwego rozwiazania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie badania wskazaly na dziewczynke, wiec im wierze. Ja tez czekalam, tez szukalam po necie, wiec po czesci Cie rozumiem. A skad masz pewnosc, ze mialas wtedy owulacje? Wiesz, z nia to tez roznie bywa, nie zawsze jest w polowie cyklu. P.S. Bede potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie badania wskazaly na dziewczynke, wiec im wierze. Ja tez czekalam, tez szukalam po necie, wiec po czesci Cie rozumiem. A skad masz pewnosc, ze mialas wtedy owulacje? Wiesz, z nia to tez roznie bywa, nie zawsze jest w polowie cyklu. P.S. Bede potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na pełny etat
Troszkę za wcześnie, by stwierdzić, że jest to ciąża lub tylko sygnał zbliżającego się okresu, po prostu poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i zrób test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciaza
Do Skorpionka81 Napewno byly to dni plode, mam zawsze regularna miesiaczke, zawsze ten sam cykl. Nigdy, po prostu nigdy nie mialam miesiaczki wczesniej albo pozniej niz miec powinnam. No i kilkunastoletnie obserwacje sluzu. Jesli moge spytac, to ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
staramy sie o dziecko z mezem, na ost wizycie gin powiedziala ze nastepnym razem jak bede na wizycie to wymrozi mi nadzerke a tym czasem mamy sie starac. moje pytanie jest, ze staramy sie ale czy np tydzien moze kilka dni wiecej po teoretycznym zaplodnieniu, czy lekarz ginekolog bedzie w stanie rozpoznac ciaze??albo podejrzewac?? bo jezeli bede w ciazy lekarz sie nie pozna, wymrozi nadzerke, to moze to zaszkodzic ciazy i moge poronic? zapytam sie oczywiscie lekarza, ale moze ktoras z kolezanek na kafeteri moglaby cokolwiek powiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinaa
ja jakbym każdy ból zwalała na ciąże, to już 20 lat ciągle musiałabym chodzić w ciąży. Dziwię się, ze zadawane są tutaj tak głupie pytania. Jakk ktoś może na odległość ot tak udzielić odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Melinaa
Glupisa suka z ciebie. gon sie malpo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jeszcze pamietasz swoje pytanie, autorko - :) - to odp. brzmi - 26 la bedzie w listopadzie (tyle lat ile wskazuje rocznik w moim nicku). A czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ten temat pojawial sie tu juz setki raz.......ale napisze go po raz koleiny....Mam 19 lat i 5 dni temu miałam stosunek z chłopakem, on był zabezpieczony prezerwtywa. Wszytsko bylo w porzadku prezerwtywa nie byla dziurawa ani nie spadla. Mialm wtedy dni bezpłodne dopiero za 2 dni mialy zaczac mi sie plodne. Mam nadzieje ze wszytsko jest ok jednak sie martwie ze do czegos doszlo i zaszlam w ciążę gdyz pobolewa mnie prawy jajnik. Nie wiem czy to z powodu ciąży czy może z powodu dni płodnych?Prosze mi odpowiedziec czy ból jajnika moze byc w moim przypadku objawem ciazy czy raczej owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku to raczej masz dni płodne niż jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×