Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popieram__

Spokojnie popieram PiS.

Polecane posty

Gość popieram__

Spokojnie popieram PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Nightmare
Masz wodogłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka na calego
sondaze mowia co innego :p ale to zwykla mobilizacja poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffddsfdf
nie jesteś jedną z nielicznych ja również popieram pis z dwojga złego wybieram mniejsze zło tym samym mając nadzieje na to że polska nie zostanie rozkradziona co czeka nas z rąk PO ale ludzie uwielbiają wchodzić dwa razy do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The rock
Aż 30 proc. Polaków chce głosować na PiS. PO może liczyć na 26 procent głosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghj
PiS :classic_cool:ja tez jestem w tych 30-tu %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The rock
Berety atakują ale liczę że na LID zagłosuje 50% z tych 40% co nie idzie na wybory czyli w sumie będą mieli 28% i mocną pozycję w sejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka na calego
chetnie poczytam co masz na mysli piszac jak to po rozkradnie polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VPk
Biskupi zawarczą i katopoddany czrnym (nie)rząd klęczy przed czarną zarazą ? Dlaczego , DALTEGO, jesteśmy pośmiewiskiem Europy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VPk
" semina czytajac pierwsze wpisy to juz jestem przerazona!!" Mni eprzeraqża katol. stata. jakies 90 % PO..ów :( I nikogo beaz /Jaja, kto sie sprzeciwi .. Kuuuu ... tasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghj
VPk -----------pisz po polskiemu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
możesz napisac jasniej co cie przeraża a nie bełkotać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca jestem pewna co napisales ;-) jedno jest pewne, nigdy i jeszcze raz nigdy nie zgodze sie na panstwo katolicko-policyjne!! tym bardziej, ze glowni rzadzacy maja taki zwiazek z religia i prawem jak ja!! a niestety do tego nasi WSPANIALI blizniacy daza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ktore sondaze
bo widzialam 2 totalnie przeciwstawne:P w jednym pis mial ok 30% a po ok 20% a w drugim odwrotnie co ciekawe ten korzystny dla pisu byl na tvp 1:P jak wygra po to moze skonczy sie ten cyrk w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VPk
" jghj VPk -----------pisz po polskiemu " Nie da się :( Gdy (na)piszę po "polskiemu", nikt mnie nie zrozumie. Polski już nie ma. Została ogłupiona czarnymi watykańczykami ciemna masa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka na calego
nie sadze zeby to bylo takie proste :D :p ze na tvp1 wygrywa pis to sie nie dziwie, ale w pewnych zrodlach, ni ebede podawal jakich, bo nie ma sensu, to tez po jest na czele ;) ja to w kazdym razie odbieram jako mobilizacje "idzcie, bo bedziecie mieli to co jest" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka na calego
tfu: tez pis*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VPk
04.09] 00:52 zalezy ktore sondaze jak wygra po to moze skonczy sie ten cyrk w kraju Ten cyrk się nie skończy, dopóki kościół będzie sterować PiSbliździakami. Iymi przed nimik. Dopóki czarnej zarazy z Polski nie wyplenimy, zawsze będzie syf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPk, dzieki, w koncu jakis normalny glos!! Mam nadzieje, ze wiecej jest takich jak Ty!! Ja nie chce nikogo obrazac, nie odbieram wolnosci slowa i wiary, ale wezcie sobie ta religie do domu i kosciola a nie mieszajcie wszystkich i wszystkiego do tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfdsf
a co to jest CZARNA ZARAZA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ktore sondaze
juz widze jak kosciol bedzie sterowac po chociaz marzy mi sie zeby to 30 % mialo lid w ogole te sondaze z 30% dla po byly na tvn niestety zaden z sondazy nie byl robiony przez obop ktory do tej pory byl najbardziej wiarygodny optymalnym wynikiem przy obecnej sytuacji byloby gdyby po mial ciut ponad 30% , lid 10% a samoobrona i lpr nie weszly do sejmu wtedy byloby calkeim do rzeczy (chociaz nie idealnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfdsf
chodze.i zadnych czarnuchow nie wdzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studnia dniówka
jak dla mnie wszelkie sondaze sa niewiarygodne, bez znaczenia kto w daej chwili prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ktore sondaze
zaraz sie zacznie klotnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
to że PiS wygra to jest od dawna oczywiste. Stosują lepsze chwyty socjotechniczne, i ciemna masa już nie myśli, co oni tak naprawde robili lub robią, co obiecywali i ile w tym wszystkim było kłąmstw. A opozycja zamiast pozyskać jakiś skuteczny PR jest żenująco bezradna wobec chwytów pisiorów. Żalosne a co do kościoła - wywlekanie kwestii religii i kościoła w polityce to świństwo i ogłupianie narodu. Co robią Kaczory - wiemy, natomiast komuchy opowiadają bajeczki jak to oni nie lubia czarnych a potem klękają przed biskupami i robią swoje lewe interesy. Jedno i drugie to nieszczęście, bo zamiast zajmowac sie ważnymi problemami to jest licytacja na to kto klęka w kościele a kto nie klęka. Tylko że u nas z jednego i drugiego nic sensownego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×