Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania.

Dół i płacz...

Polecane posty

Mam 9 dni do terminu, ale od 2 tygodni mam wszystkie objawy przepowiadające poród. Od pięciu dni nie moge się odnaleźc - popadłam w takiego doła, nic mi się nie chce, wszystko jest beznadziejne, nawet teraz siedze i mam łzy w oczach, do bani, nie mam już sił znosic tych skurczy co noc, siedze ciągle sama, bo mieszkam za granicą a mąż w pracy do 17-18,beznadzieja, próbowałam sprzątania, seksu, ale nic nie pomogło :( Czuję się beznadziejna i tylko ryczec mi się chce. Nie mam juz cierpliwości na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
a tam narzekasz frania! pomysl nie jest tak zle jak wszystko wyglada..nie jedna rodzisz na swieciew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
Aniu nie czytaj takich postow,rozumiem ze Ci ciezko ,w obcym kraju i jeszcze prawie sama ale glowa do gory to tylko pare dni,sciskam serdecznie i zycze szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia [👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dla ................... Rozumiem, że tysiące kobiet rodzi, całą ciążę przeszłam znośnie, a teraz mam takiego doła i boję się, że będę miała depresję poporodową. Jestem wrażliwą osobą, a taki brak aktywności dobija mnie na maksa. Najgorsze jest to, że nie dam rady przestac się dołowac, czy ktoś to rozumie, że kurde siedzisz i o czym nie pomyślisz to wydaje Ci się do dupy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- wiesz to raczej normalne ze na koniec łapie sie doła- czlowiek jest zmeczony, znużony, cieżko mu jak cholera, po nocach nie śpi, skurcze ma.........uhhhhhhhh skad ja to znam- na to zasadniczo lekarstwem jest tylko poród- wytrzymaj jakoś kochana - uśmiechnij sie troszke- pomyśl o dzidzi jak to bedzie wlacz sobie fajne filmy- moj maz tez calymi dniami pracowal- ocipiec mozna było za przeproszeniem- a na dodatek troszke przenosilam i to czekanie , czekanie - nie martw sie już niedługo- bardzo niedlugo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam teraz to tobie zdrowka trzeba życzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turban
nie łam się musi byc dobrze, skoro tyle wytrzymalas to doczekasz jescze te kilka dni, koncówka jest najgorsza ale za to jaka nagroda...bejbiaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betsi 23 tak mam ale nie podam na forum, podaje ci maila i napisz mi na niego swój numer gg to się odezwę ok? sokolowska-anna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka
nie poddawaj sie uszy do góry jak urodzisz świat zrobi sie napewno bardziej kolorowy Pozdrawiam moja siostra była w ciąży mieszka na stałe w Rzymie wiem ze nie jest ci lekko ale jak każda kobieta dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×