Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

icestar

Czy komus wyszedl test negatywny a potem okazalo sie ze jest ciaza?

Polecane posty

Gość wykrecona11
witam! Mam podobny problem, od ponad tygodnia czuje sie jak bym byla w ciazy. Mam mdlosci, zgage, jestem senna i czasem mam dziwne bole w jajnikach. Zrobilam dzis test wyszedl negatywnie. Czy moge byc w ciazy? Mysle ze powtorze test za tydzien i zrobie badanie krwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vecordia
A ja jestem aktualnie w 12 tygidniu ciazy, i robilam testy w róznych miesiacach i ostatni to jest ze slaba kreseczka 2 mmo ze ciaza jak lekarz mowi rozwija sie prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylusia pco
Mam do was prośbę choruję na pco od 4 lat staramy się o dziecko odebrałam juz tyle hormonów że spuchłam ważę już 77 kg masakra.ale to nie o to mi chodzi. jestem po hormonach w końcu udało się wywołać owulację kochaliśmy sie przez 4 dni w czasie owulacji po 6 dniach zrobiła test ciążowy niestety negatywny na 7 dzień zrobiłam bhcg i wyszło mi 6,52 od 5 jest wczesna ciąża w 8 dniu po pierwszym zbliżeniu znów zrobiłam test ciążowy i nadal negatywny. czy jest możliwe że na bhcg miały wpływ wcześniej brane hormony? czy jestem wkońcu wciąży czy potrafi mi ktoś to wyjaśnic? BŁAGAM O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majstermajster .
do 21- okres miałaś i byłaś w ciąży ? przecież okres to złuszczanie macicy to gdzie ten zarodek ci sie zagnieździł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rararararar
sylusia oczywiście - mi do 5 tygodnia wychodziły negatywy mimo że byłam w ciąży a co dopiero, 7 dzień po stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylusia pco
Czyli najprawdopodobniej jestem w ciąży tak? nie mają wpływu hormony które brałam wcześniej? chcę jutro iść powtórzyć bhcg i boję się że wyjdzie coś nie tak:( czy jest to możliwe aby po 7 dniach wyszedł aż taki wynik bhcg 6,52?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc rok temu staralismy sie z mezem o dzidziusia. Kochalismy sie prawie codziennie bym tylko mogla zajsc w upragniona ciaze. Gdy tylko spóznil mi sie okres zrobilam test. Niestety wyszedl negatywny. Po tygodniu powtórzyłam test ale tez byl negatywny. Zrobilam kilka testow i nic. Po kilku próbach udalo sie pojawiły sie dwie kreski. Poszlam wiec do lekarza , który zrobił mi usg i stwierdzil że ciaży niema. Strasznie mnie to zalamalo. Jednak podczas tego badania obserwowalam monitor od usg i zauważylam pęcherzyk ciazowy co dalo mi duzo do myslenia. Po trzech dniach dostalam silny krwotok i wyladowalam w szpitalu . Zrobili mi jeszcze jedno usg i okazalo sie ze jednak jestem w ciazy . Mój dzidzius miał już jedenascie tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka25
Witajcie mam takie pytanie bo juz doslownie wariuje za bardzo chyba pragne dziecka. Staramy sie o dzidziusia cykle mam co 30 dni @ trwa zawsze 6 dni a Tym razem zaczela sie 11 marca trwala 3 dni w czym pierwszy dzien byl plamieniem kolejne dwa niemal normalne i od 3 dnia @ do 6 dnia @ mialam tylko brazowe plamienia.Robilam test w dniu spodziewanej @ ale negatywny. Caly czas czuje sie zmeczona mam zmiany nastroju brak apetytu i mam czeste zawroty glowy z piersi po nacisnieciu wydobywa sie plyn o zoltawym kolorze a wargi sromowe sa lekko ssiniale. Jak myslicie czy to moze byc ciaza czy testy mogly sie mylic?? ( wedlug moich obliczen bylby to 6 tydzien ciazy)Wizyte mam na pojutrze ale strasznie sie denerwuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka4567
Czesc dziewczyny, Otoz mam problem wiem ze powinnam isc z tym do lekarza i tez sie wybieram we wtorek. Kochalam sie z partnerem w dni plodne cykle mam 28/31 dniowe. Kochalismy sie bez jakiejkolwiek antykoncepcji, pierwsza miesiaczka po stosunku ktora byla 11/08/17 byla dziwna najpierw plamienie brazowe potem zwykle krwawienie pozniej dzien ze zero i znowu plamienie. Nastepna miesiaczka ktora byla 10/09/17 bypa zwykla normalnie wszystko bylo. Od jakiegos tygodnia czyli 12 dni przed misiaczka dostalam bole jak na okres bole piersi i plecy ma mi rozerwac. Czuje sie "mokra" w pochwie i sluz jest jak bialko doslownie. Chwilami mam mocniejszd bole brzucha a bardziej podbrzusza i czuje tak jakby podniecenie oraz jestem opuchnieta dosc mocno na zewnatrz jak i wewnatrz. Test wykazal ze nie jestem w ciazy otoz moje pytanie czy ktoras z kobietek tak miala i okazalo sie ze bylo jakies zapalenie albo cos? Nie mam problemu z sikaniem i tez uplawy nie smierdza. Czuje sie jakbym miala dostac zaraz okres a brzuch jak balon i piersi. Blagam pomozcie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam udrażnianie jajowody bo moja córeczka miała 9lat staraliśmy się o drugie dziecko i nie wychodzilo wcale nie jest inwazyjny i jest pod narkoza robiony trwa 15minutvi po sprawie polecam odrazy ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2404
Hej. Miesiac temu zrobilam test clearblue pokazal 1-2 czyli 3- 4 tyg. Poniewaz dlugo nie moglam zajsc w ciaze wybralam sie do lekarza ten mi powiedzial ze krew I mocz nic nie wykazaly. Wrocilam do domu zasmucona. Okresu Nadal nie mam wiec dzis kupila 2 testy I znow zrobilam. Obydwa pokazaly ciaze. Juz niewiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ja mam dosc nietypowy peroblem...w dniu w ktorym mialam miesiaczke plamienia...wizyta u lekarza skonczyla sie na nadziei poniewaz powiedzial ze macica jest rozpulchniona i za dwa tygodnie usg a test wyszedl negatywnie.Moj narzeczony stwierdzil ze mam urojona ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×