Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DancingQueen

TANIEC Z GWIAZDAMI- NOWA EDYCJA

Polecane posty

Gość DancingQueen

Juz od najbliższej niedzieli rozpoczyna się nowa ,szósta edycja tańca z gwiazdami .Jaka będzie?? lepsza a może gorsza od poprzednich?:)Czym zaskoczą fanów tańca realizatorzy??Piszcie wszystkie swoje sugestie na temat tego programu ,uczestników jurorów...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika376
słyszałam że ma być 14 par to aż o cztery więcej jak w poprzednich edycjach,dla mnie każda jest super bo uwielbiam taniec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaghjsu
fajni sa uczesticzy-ogladalam fragmenty z przygotowan Daria Widawska fajna,Adam Fidusiewicz tez bardzo sympatyczny,Damiecki tez ale Wondraczkowa mnie drazni-nie dosc ze nie jest Polka,to wystepowala niedawno w Czecha w Tancu z Gwiazdami i daleko doszla,teraz bedzie tanczyla z tym samym gosciem -wiec jest to niesprawiedliwe bo ma przewage-nie chce jej tu i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vondraczkowa dostaje 20 tys. za każdy odcinek, była najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, ale z tego co widzę, to nikt nie chce jej oglądać. Miała być Bujakiewicz, Dygant, Zakościelny i Małaszyński, a nie ma nikogo.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez słyszałam o powyższych nazwiskach,byłoby faknie gdyby te osoby pojawiły się,mnie tez drażni vondrackova i obcokrajowcy którzy pojawią się w tej edycji ale najbardziej w tańcu z gwiazdami chciałabym zobaczyć dodę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo bym chciała zobaczyć w tym programie joasie brodzik była wspaniała w magdzie m i myśle z e w tańcu tez by jej p[oszło znakomicie a co do obsady to tez pare osób bym z tamtąd odrzuciła:rafała bryndala(choć osobiści go lubie to wydaje mi się że nie pasuje tam za bardzo)i polityków co jak co ale oni są tu zbyteczni może ktos napisać pełna obsada wraz z partnerami??bardzi ciekawa jestem całej paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DancingQueen
Bardzo proszę wierna_ :) : 1.Daria Widawska I Robert Kochanek 2.Jacek Kawalec i Blanka Winiarska 3.Halinka Mlynkowa i Robert Rowinski 4.Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin 5.Isis Gee i Zora Korolyov 6.Rafał Bryndal i Magda Soszyńska 7.Helena Vondrackova i Milano Packo 8.Tomasz Kammel i Amy Bnnett 9.Sandra Lewandowka i Michał Skawiński 10.Krzysztof Bosak i Kamila Kajak 11.Anna Guzik i Łukasz Czarnecki 12Jacek Stachursky i Domonika Kublik 13.Justyna Steczkowska i Stefano terrazino 14.Adam Fidusiewicz i Aleysa Surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostawiłabym parę nr:1,4,5,6, a dodałabym: Tomka Kota i Blankę Winiarską Pawła Małaszyńskiego i Edytę herbuś dodę i roberta Rowińskiego kasię Bujakiewicz i Rafała Maseraka agnieszke dygant i marka Fiksę maćka zakościelnego i dominikę kublik ta 10 byłaby dla mnie rewelacyjna:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulululu
ja zadko ogladałam ten program az pewnej niedzieli zobaczyłam na ekranie boskiego roberta rowinskiego tanczącego z byłą misska i od tej pory oglądałam każdy odcinek bardzo się ciesze ze w tej edycji również weżmie udział och :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DancingQueen
ale wczoraj się działa nie???najpierw stachursky podczas tanca zszedł z parkietu a potem zrezygnowal choc był najlepszy.Szkoda mi go bo zapowiadał się na dobrego tancerza,za to mile zaskoczył mnie brymdal za którym zbytnio nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to
dobrze zrobił że odszedł,jak spiewał perfect :Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc nie poknany"on tak właśni zrobił i jest wygrany!!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobił
bo ja nie chciałabym go dalej ogladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z
Hubertem??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilly21
ja też nie:) myślałam,że jak po tych 5 sek. skończył, to automatycznie go zdyskwalifikują z powodu choroby, a oni jeszcze mu oceny dali. ludzie zmarnowali przez niego kase na smsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilly21
hubert ma drewnianą noge i nie mógł wykonywać swojego powalajacego tanc na wejściu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenty
Stachurskiego mi wczoraj szkoda było, juz jak schodzil ze schodow gdy przedstawiali tanczace pary widac,ze cos ma z noga i jak zaczal tanczyc,tez po twarzy bylo widac,ze go boli. Ogolnie zan im nie przepadam,ale wczoraj żał mi sie go zrobilo,bo w sumie sympatyczny sie wydaje. Ale dobrze,ze sam sie wycofal z programu,pokazał klase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenty
a Bryndal niech odleci,jakis odpychajacy dla mnei jest,sama nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna wielbicielka
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten wypadek Stachursky'ego to była reżyserka, ale w sumie nie ma to az takiego znaczenia... Gąsowski jako nowy prowadzący jest fatalny, sztuczny i chyba nikt mu nie powiedział, że jak wypowiada się Tyszkiewicz, to jej się w pół zdania nie przerywa - mógł inaczej jakoś dać do zrozumienia, że jej czas sie kończy, a nie tak chamsko wchodzić jej w słowo. Skrzynecka jak zwykle pasztet. Pary nawet udane, ja bym np. nigdy nie chciała widzieć eleganckiego pana Rowińskiego z taką wieśniarą jak Rabczewska. Ciekawe, co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bryndal
troche mi tu nie pasuje mafajną partnerke tylko tyle dobrego moge powiedzic o tej parze zobaczymy jak w przyszłym odcinku zaprezentuja sie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe
szkoda mi sie zrobilo, jak Stachursky złapał skurcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicien o wczorajszym
odcinku???kobitki bardzo ładnie tamczyły mało razy się tak zdarzało że za 1 taniec ktoś dostał 10:)emocje były niesamowite najbardziej podobała mi się daria była super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jej mi szkoda
Tak tylko szkoda, że Lewandowska odpadła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritza15
Może ktoś mi powiedzieć jak nazywa się ta piosenka do której tanczyła Sandra Lewandowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka grecka
to byla piosenka "In the Air Tonight" Phila Collinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steczkowska jest koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie justyna
bardzo podobała wczoraj ,super sie rusza i ma ładne ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie halinka młynkowa i je,żeli chodzi o wygląd i o taniec naprawdę :)a co do steczkowskiej to nie ma nic do niej fajnie się rusza mysle że ma duże szanse,nie widziałąm jak tanczyła sandra L ale trochę mi jej szkoda moim zdaniem powinna odpaśc Isis nie pasuje mi w tym programie,choc wydaje się bardzo sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritza15
to nie ta było ,,In the Air Tonight''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×