Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

kto cały czas siedzi w pracy na kafe a jak idzie szef to szybko udaje że pracuje

Polecane posty

bo ja tak robie a jak podchodzi do mnie to aż się poce że nie uda mi sie zminimalizować ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie caly czas, ale reszta sie zgadza... a ze szefo na urlopie w tym tygodniu , w biurze pelen luzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie niewolnicaw
Musisz miec reke calyczas na" pulsie" to sprawa treningu troche pocwiczysz i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak słysze że idzie to szybko wyłączam właczam jakiś dokument i robie mądrą minę że niby coś tam myśle. A jak wychodzi to od nowa to samo. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję na recepcji i nie zawsze jest coś do roboty, ale jak szef idzie to zawsze jestem zawalona papierami, he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys siedzialam na jakims czacie , szefo podszedl... i poprosil zebym cos tam sprawdzila... ja mialam otworzony moj projekt , a pod spodem moj czacik... ja sie pytam co otworzyc , a on.. ze sam sprawdzi.. minimalizuje projekt, a pod spodem ..wiadomo co :D zaczal sie smiac i grzecznie zapytal czy moze mi na chwile zminimalizowac tego czata... myslalam , ze umre ze wstydu :D ale byl luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×