Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaa25

zapach INTYMNY U KOBIEt PODczas PODNIECENIA

Polecane posty

Gość kiniaa25

tez tak macie jak sie podniecicie to wtedy czuc ten zapach intymny nie najprzyjemniejszy dla nosa ???? Pisdzcie jak sobie ztym radzicie a moze to tylko ja tak mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaa
no mnie totez dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci
a ja tak nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie nigdy nie podniecasz
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci
Hehe, jasne:D:D Trzeba się myć po prostu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie o intmnym zaoachu a nie o smrodzie jak z ryby ! powedzmy ze ni sa to takze perfumy ale jak sie super napale do jak sie tam paluszka wsadzi inpowącha to czuc rozniceniedzy slina a tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Też tak nie mam, ale może to taka specyfika Waszych organizmów? Przecież ten płyn, który sie wydziela przed wytryskiem u faceta też ma różny zapach i smak. I sie obawiam, że na to nie ma rady.......chyba że może jakaś dieta, albo cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czesto się myjesz, czym? może masz grzybicę pochwy. zdrowa pochwa nie smierdzi rybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Grzyb też nie śmierdzi rybą. To zapach zarezerwowany dla infekcji bakteryjnych. Zresztą autorka napisała, że nie jest to rybi zapach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnia25
przeciez mowie ze nie smierdzi rybą !!! ale zapachem intymnym z serodka kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
No jestem, jak widać. Ale to ja prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jestess przewrazliwiona, spójrz na to tak, jak bierzesz jego penisa do buzi to tez nie smakuje kwiatkami i sperma tez nie zawsze jest pyszna i słodziutka, a meżczyzn podobno podniecają takie \"zapaszki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Zresztą każda kobieta ma jakis zapach. niektore jesteśmy w ogole mniej wyczulone na zapachy i może stąd opinie:'moja ciipka niczym nie pachnie'. Zapach zawsze jest jakiś, bo w koncu w tym sluzie jest tyle róznych substancji organicznych, że nie ma bata, żeby niczym nie pachniało.......zauważa też, że zapach sie zmienia w różnych okresach cyklu. Może to, co ja np. u siebie uważam za zapach bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny, Ty bys odebrala jako niesamowity smród.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Wy się podczas stosunku obwąchujecie zamiast cieszyć się sexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
I jeszcze jedno. Ostatnio jedna z moich koleżanek skarżyła mi sie, że po wyjęciu członka z jej pochwy wyczuła, że ów członek brzydko pachnie, był w prezerwatywie. Była u gina, zrobiła cytologie i okazało sie, że ma 2 grupe cytologii (pojedyncze komórki zapalne) Lekarz przypisal jej jakies czopki, ktore brala przez tydzien i zapach zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Ja sie nie obwąchiwalam akurat podczas stosunku, tylko pdoczas masturbacji, No co, ciekawa byłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się może nie domyłaś?a myjesz się w srodku czy tylko z zewnątrz? bo już słyszałam od takich aparatek, że smierdza, a myja się tylko z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Ja też sie myje tylko z zewnątrz.Chyba nie ma innej potrzeby, chyba że jakims płynem specjalnym np. tantuum Rosa, ale na pewno nie surową wodą. To tak, jakbym miała myć nos od środka, a wystarcza mi tylko porządne wysmarkanie sie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
Dziewczyny, nie przejmujcie się. Zapach świeżej cipki kręci każdego faceta. To tylko wasze przewrażliwienie na tym punkcie. Jak nie ma rybek i grzybków to jest wszystko super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak się myjesz tylko z zewnątrz to już sie nie dziwię, że nieładnie pachniesz. ja się myję rownież w srodku, oczywiście specjalnymi płynami i nie mam problemów ani z chorobami, ani ze smrodem i nigdy nie musiałam się przejmować, że moj chlopak podczas minetki może wyczuc jakiś niemiły zapaszek. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
To nie ja nieładnie pachnę, tylko kiniaa25:D Poza tym wejdz na jakiekolwiek forum ginekologiczne i sie dowiesz, że bardzo nie wskazane są irygacje u zdrowych kobiet. Masz po prostu szczęście, że nie złapałaś żadnej infekcji. Grzybica jest często nazywana choroba czystych kobiet, nie bez powodu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam płynu tantum rosa i oczywista sprawa, że jak chce sie kochać z moim facetem, to chce byc przygotowana, więc co mi to da, że się umyję z zewnątrz, jak to wewnątrz jest ta wydzielina. jak mi wkłada palce lub penisa, to przecież wynosi to wszystko na zewnątrz, a ja nie chce mieć pozniej \"przyjemności\" robienia mu loda z moimi soczkami. robię tak od wielu lat i nie mam grzybicy a moj partner jest bardzo zadowolony z naszego pozycia, na pewno też dlatego, że zawsze ładnie pachnie, albo nie czuć nic, ale na pewno nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAVIA ty głupi pojebiej
jakbys cos czytala to bys wiedziala z mycie od srodka jest silnie niewskazane !! a co d zapahcow to tak jest ! kobuety w pochwie maja mnowstwo roznych bakterii i stad taki zapach i jakbys je wszystkie wysterilozala tam to bys dopiero zaczela tam jeczec bo one bo to tam sa zeby byly ,miedzy innymi utrzymywanie odp kawasowatosci pochwy. nie mowie o grzybicy. to podobnie jak z bakteriami w jelicie one tez maja swoja funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comdo penisa
to penisy nie maja zadnych bakteri w porownaniu z pochwqami , penis tegnie potzrebuje bo kwasowatosc jest tam niewkazana. no chyba ze sie z brudasami umawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Ale jak myje tantuum rosa, to jeszcze nie jest tak zle, bow sumie ten plyn sam w sobie zawiera dobre bakterie i odbudowuje flore bakteryjna pochwy. Nie mniej jednak, ja jakoś nigdy nie uważałam za zasadne pucować sie od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie czasem laseczke wlasnie po wyjeciu ze mnie..znaczy sie z cipki...moje soczki maja slodkawy smak...i zadnego zapachu nie maja....to wiem na 100%....wiec nie wiem jakie wy macie te cipki skoro cos czuc...jeszcze raz powtarzam ...zdrowa cipka nawet po wielu godzinach nie mycia nie ma prawa smierdziec ryba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×