Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaa25

zapach INTYMNY U KOBIEt PODczas PODNIECENIA

Polecane posty

Gość Dagmaraa
Tantum Rosa jest lekiem, nie kosmetykiem. Jednym ze wskazań do stosowania Tantum Rosa są dolegliwości towarzyszące infekcjom układu rodnego. A nie stosuje sięg ojak płynu do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Santor
Dokładnie Dagmara...to jest lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraa
bo jakaś dziewczyn wyzej pisała że stosuje to do higieny intymnej i dzieki temu ładnie tam pachnie. Ale nie jest to płyn do higieny tylko lek a to różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Santor
To jest lek stosowany przy świądzie,w połogu,grzybicy,leczy ranki a nie ma działania myjącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Santor
To tak jakby używać Tantum Verde no codziennej higieny jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraa
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discodancet7
Hejka witam wszystkich mnie tam zapach intymny mojej kobitki baaardzo podnieca:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach intymny kobiety dla faceta dojrzałego jest podniecajacy ,bo wiąże się z erotyką.Nieprzejmucie się tym kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie mam 19 l nie współżyłam z facetem. I dlatego póki co nie wybieram się gin. Wiem, że wypowiada się tutaj sporo doświdczonych osób, więc proszę dajcie znać czy u mnie wszystko jest ok jest to sprawa która nie daje mi ostatnio spokoju . MIanowicie , moja wydzielina jest taka jak powinna przezroczysta lub lekko biaława , wiadomo zmienia się to w zależności od okresu . Natomiast kiedy ( to troche obleśne, ale musiałam to sprawdzić ) wziełam troche wydzieliny na palec i powąchałam to jest ona bezzapachowa , ale np kiedy po całym dniu zsune spodnie ( na kiblu ) i przybliże sie w celu powąchania to jest taki czasem letszy czasem intensywniejszy zapach może lekko kwaśny cięzko określić na pewno b charakterystyczny ale na pewno nie rybi . Więc zastanawiam się czy to jest ok ? oczywiście dbam o higienę ale czy to normalne ze kiedy zdejmie sie majtki wyczowa sie zawsze taki ,,kobiecy ``zapach z pochwy ?? czy wogole nie powinno byc zapachu ? nawet po calodniowym lazeniu po miescie błagam o odp i pozdrwaiam!:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzabellas
Ja nie mam takich problemów jak wy dziewczyny, bo moja mama jest sprzątaczką i nauczyła mnie myć moją dziurkę od środka rozcieńczonym Domestosem, a jak wiecie Domestos zabija wszelkie bakterie, wirusy i grzyby. Więc mogę nawet kochać się z facetem, którym ma HIVa i nawet jak skończy we mnie to biorę wtedy Karchera starego, włączam na najniższy bieg, wleawam do zasobnika na detergent trochę domestosu i jazda. Pipka pachnie potem jak tak jak mój dziobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekkk
Ja mam podobnie, ale z doopy mi śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×