Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaa25

zapach INTYMNY U KOBIEt PODczas PODNIECENIA

Polecane posty

fajnie jest tak na forum sobie pogadać :) zawsze się czegoś dowiesz nowego, trochę sie czlowiek dowartościuje, troche nas zbluzgają :) niektórzy nawet próbuja przewidywac jakimi jeździmy samochodami :) uwielbiam kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to Twoje autko wcale nie należydo..męczących :) hehe gratuluje dobytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest chyba wlasnie po to, żeby z niego korzystać w 100%, więc nie czas na sex pod kołdrą i corsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega z roku kupił sobie volvo s60, nowiutkie z salonu... tak się nim strasznie cieszył, że ktoś z zazdrości mu go porysował, dookoła całego auta byłynapisy wyryte czymś ostrym. szok. aż strach kupowac sobie ładne samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyniu
A ja jak robie minetke mojej ukochanej to nie lubie tylko zapachu wlosow ktore cisna mi sie do ust i sa wszedzie :P Reszta mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupił sobie sam, kredyt oczywiście wziął, ale ma. a teraz ma porysowane, jeden plus tej sytuacji to fakt, ze ma AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać chamstwo ludzi nie zna granic. ja jak się kiedyś dorobię to marzy mi się mustang GT albo aston martin DB9...no może 7 tez :) ale to nie na nasze drogi, nikt nie zabronił marzyć :) chociaż w moim mieście jeździ taki młody chłopak astonem db7.. gdybym nie miała partnera którego tak bardzo kocham mogłabym się zrobić próżną szmatą i zaszaleć z facetem dla jego dobytku :) hehe zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to w jakiej Ty branży pracujesz? pewnie erotyka przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ile kosztuje, ale marzenia są gratis.. póki co. ale GT mnie pociąga i nakręca strasznie.. hmm a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moje też :) bardziej interesuje mnie jak młody czlowiek może stać się czlowiekiem sukcesu. moj ukochany też się dorobił dużych poieniędzy, ale nastąpił krach i kasa jak lód zaczęła przeciekać przez palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko zostaje mi pogratulować, ja narazie nie mam szansy na własny biznes, bo brakuje mi pomysłu.. popadłam w rutynę :) popracowałam chwilę w biurze za stawkę trochę wyższą niż srednia krajowa i .. pomyślałam, że musze wrócić do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak, to przeze mnmie stracił tą kasę, tzn nie tyle stracił co przestał zarabiać., bo dorabiał się właśnie na erotyce w internecie, a mi to zaczeło przeszkadzać, że kilka godzin dziennie zajmuje się stronami z gołymi pannami, może to był błąd, ale przez to traciłam na poczuciu własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phantomy są wielkie, ale piękne, sama bym budowała szersze drogi dla takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem za sportowymi. uwielbiam jak spod maski bulgocze V8 czy nawet moje V6, nie trzeba mi radia :) ale mieliśmy tu rozmawiac o zapachu kobiety :) jednak wszystko sprowadza się do wspólnej pasji..samochodow :) kobiety też kochają samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje uwielbienie jest z głębi serducha i jakby moje auto było tak doskonale wyciszone to na pewno zdarłabym obicie z drzwi, żeby jednak usłyszać co autko ma do powiedzenia. ja jednak musze być jakaś nienormalna, lubię bulgot silnika, zapach stacji benzynowej i smród palonej gumy.. chora babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
Ale przeciez ten zapach wynikajacy z podniecenia kobiety(zaznaczam :z podniecenia,a nie jakis fetor o sile gazu bojowego wynikajacy z braku higieny),to jest cool dla nas facetow.Ja to bardzo lubie.Wiem wtedy ze laska jest podjarana...Co wy tam znow wymyslacie?Laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś, ja tu czesto bywam na kafe więc jakoś można mnie wyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka po pekińsku
znowu jakiś idiotyzm. Sorry, ale nie oczekujcie, że wydzielina z pochwy będzie pachniała fiołkami. I róbcie sobie niepotrzebnie irygacje,żeby mieć wypachnione piczki, to dopiero wtedy zaczniecie śmierdzieć, jak zniszczycie naturalną równowagę bakteryjną(czy cośtam) i dostanieci zapalenia albo grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfwrf
Ja faktycznie pachnę swoim podnieceniem ale mój zapach intymny jest bardzo ładny i to i dla mnie, i dla mojego mężczyzny. Nie zamierzam nic z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładny jasneee
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do tematu ;-) Czasami właśnie po tym można się zorientować z kim właśnie jest się w łóżku. Marta smakuje inaczej niż Dagmara. Dzięki właśnie zapachom, unika się nieprzyjemnych sytuacji związanych z pomyłkami dotyczącymi imion. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy🖐️ Twoja teoria jest cudna. widziałam tutaj taaaaki opis. będziesz zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Santor
Taka sobie jedna------widze że z niejednego talerza jadłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×