Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już sama nie wiem

Jak szukacie pracy??

Polecane posty

Gość już sama nie wiem

Ja już nie mam pomysłu.Codziennie przeszukuję Internet,gazety,wysyłam CV do firm,nawet jeśli nie mają ogłoszeń o rekrutacji...W ciągu roku miałam tylko raz umowę o dzieło (bardzo krótko) i dwie rozmowy,z których nic nie wynikło.Może coś robię źle? Jak wy się do tych poszukiwań zabieracie? Ja już tracę nadzieję na fajną pracę :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdslfhd
najpierw wciskasz "drukuj" potem idziesz skserować do 50 razy następnie udajesz się do najbliższego miejsca gdzie chcesz pracować, pytasz czy jest na miejscu kierownik następnie mówisz, że jesteś zainteresowany pracą w ich firmie i bardzo prosisz by wrazie wolnego etatu odezwali się do Ciebie, potem wychodzisz i idziesz w kolejne miejsce Ludzie!!! zrozumcie chcecie mieć prace? idzcie do pracodawcy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanhanshanshans
ostatnio gdy szukalam pracy wysylalam cv mailem ok powysyłąłam około 60 możewiecej odezwało się nie wiele osób 15 może 20 więc wziełam cv i list do ręki i poszłam w miasto i co się okazało? mimo że nie było ogłoszeń w neci o wolnym etacie w tych firmach na miejscu okazywalo się, że chyba jednak miejsce się znajdzie dla jednej chętnej osoby, warto napraawde warto chodzić po ludziach i pytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkliop
ja chodzilam do pracodawcow cale dwa tygodnie i uslyszalam tak 1-ze nie potrzebuja 2-ze szukaja stazystow ewentualnie 3-wyproszono mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjg
wyproszono Cie?? o matko co za fiuty!! to dobrze że Cie nie zatrudnili:) nie no serio mówię nic nie daje takich rezultatów jak osobiste dostarczenie aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×