Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zuzu85

Robaki pod skórą?!

Polecane posty

Gość dobrzy ludzie powiedzcie
w jakich proporcjach zrobic ta mieszanke? ile maki, wody, miodu? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzy ludzie powiedzcie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza85
tak zebys mial/miala konsystencje papki..ja na samym poczatku rozrobilam troche mleka, 2 łyzki mąki i 2,5 lyzki cukru. jak bedzie za geste to rozciecz mlekiem. Ma byc konsytencja maseczki, ale lepiej jak jest nie za bardzo gesta. Pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże teraz się boje, że też to mam O.o często jem nieumyte jabłka-tak z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to jak to w końcu jest? na poczatku sie przeraziłam, potem odetchnęłam a teraz ten filmik, boże! napiszcie dokładnie z czego tą kąpiel zrobić, ja robię na pewno i zrelacjonuję, jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitneska i meridiowa
ej dupa nie wierze w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przygotowac kapiel to ktos tam podal linka wczesniej. Ale wystraczy jak zrobisz ta papke z maki mleka i cukru, nasmaruj sie tym, poczekaj chwilke i zacznij masowac i jak poczujesz jakies zgrubienia to znaczy ze wychodza...i albo zetrzyj gabka lub recznikiem albo jak ja paznokciami:) powtarzaj sobie to co 2-3 dni dopoki nic juz nie bedzie spod skory wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kutwa ale
pierdoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi raczej o ten ziołowy wywar, bo tam nie jest napisane szczegółowo. w make mleko i cukier nie wierze, fuj w robaki też nie.. chodzi mi raczej o oczyszczenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie_
Dziewczyny błagam przestancie!!! wczoraj tez czytałam topik i jestem przerazona!!! chyba do konca życia nie zjem już nic słodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ten topik przeczytałam, nie dość ze potem cały czas wszystko mnie swędziało, to jeszcze w nocy śniło mi się, ze nacieram się miodem i one zaczynaja wychodzić...masakra....brrr....ale chyba dzisiaj rzeczywiscie sprawdzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeee
robił ktoś tą kapiel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie mam to samo pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem, moja ciocia opowiadała o córce swojej znajomej, która musiała jej co jakiś czas zdejmować robaki wyłażące na plecach... :| Wtedy się przestraszyłam potwornie i wyobrażałam, jak to musi wyglądać...Fuj...Czy faktycznie istnieją, nie wiem, od tamtej pory nigdy o czymś takim nie słyszałam...Przed przeczytaniem tego tematu zjadłam parę kostek czekolady i teraz mam wrażenie, że coś mnie ściska w gardle, ale wiadomo - nabiłam sobie do głowy... ;) Jak ktoś spróbuje i rzeczywiście wyjdą, to niech da znać, bom ciekawa... A w ogóle jak to niby wygląda? Białe to czy jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak: Zdrowie Dziecka - Forum - Gazeta.pl pod tym adresem zapisalo mi ta strone w ulubionych - poczytajcie albo wpiszcie na google \"robaki pod skora\" i powinien wam link wyskoczyc wlasnie do tego forum - a ciekawie pisane - dwa lata temu - matko, zwariowac mozna - szczegolnie po filmiku bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja mam pytanie
cos mnie gilgocze pod skora czasami, tomoga byc te robaki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja mam pytanie
nikt nie wie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jestem w szoku
żyje ponad 30 lat ale to co się dowiedziałam to szok! Tyle lat żyje i wiem ,że na naszym ciele coś żyje ale małe i niegrożne.Ostatnio przeczytałam tu o nużeńcu a teraz te robale. Teraz siedze, mam dreszcze i brzydze się dotknąć. To jest jak koszmzrny sen.Słyszałam o wszach,roztoczach,nużeńcu i jeszsze o tych pajęczakach(zapomniałam nazwy) a teraz to! Wszystko mnie teraz swędzi i czuje się okropnie. Pominęłam inne pasożyty o których uczyliśmy się w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jestem w szoku
i wiecie co jak kiedyś spróbuje to wygonić z siebie i jak zobacze,że to mam to będę miała wstęt sama do siebie.Jak tu się przytulić do innego faceta.Jak się nie wie co on nosi na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robale mogą się przemieszczać
z jelit do całego organizmu. Np. glista ludzka jak jest długo nieleczona to przemieszcza się do płuc i może dawać objawy takie jak astma. Na pewno nie dzieje się to bezobjawowo. Jak pasożyty wędrują po całym ciele, to człowiek musi byc juz wtedy bardzo wyniszczony. Na pewno ma gorączkę, jest bardzo osłabiony i ma inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robale mogą się przemieszczać
http://www.pfm.pl/u235/navi/199263 „po zakażeniu człowieka larwa dostaje się do jelita cienkiego. Tutaj wydostaje się z otoczki jaja, przebija się przez ścianę jelita do naczyń krwionośnych, a następnie z krwią wędrują do oskrzeli i pęcherzyków płucnych. Larwy odkrztuszane do jamy ustnej są połykane z plwociną i w ten sposób ponownie dostają się do jelit, gdzie dojrzewają w ciągu 2-3 miesięcy od zakażenia”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o glistach i tasiemcach
tośmy słyszeli a tu mowa o innych paskudztwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys
teraz to juz mnie swędzi na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kiedys dostała taki przepis od koleżanki,bo jej córka mało jadła.Robi się ciasto jak na naleśniki i smaruje się tym osobę siedzącą w ciepłej wodzie w wannie,potem się to zmywa mydłem i powtarza 2razy.Najbardziej te robaczki białe pojawiają się na ramionach,brzuchu,plecach i udach.Potem po tym zabiegu pije sie ciepła cherbatę z malin.Naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej te robaczki lubią słodycze.Wiec przed tym zabiegiem osoba powinna chyba 3 dni lub 1 dzien jesc tylko kwasne.Nic słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deadwhisper
tez nie wiem co to jest i po przeczytaniu tematu wszystko mnie swedzi! Gdyby spod skory wychodzil łoj jak z wagrow to napewno nie bylby twardy i spokojnie dalby sie zdjac palcem... a pasozyty moga sobie spokojnie wedrowac. Wyzej wspomniana glista ludzka wedruje z jelita do pluc bezobjawowo i wcale nie jest to wynikiem duzego zakazenia tymi nicieciami tylko tym ze chca sobie one pooddychac tlenowo... Powazne objawy zaczynaja sie dopiero kiedy larwy np linieja lub zaczynaja sie gwaltownie rozwijac wystepuja wtedy objawy podobne do grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowalam na sobie, mam bardzo duzo grudek i wagrow na twarzy, jestem chuda i nie mam apetytu, wiec jak sie naczytalam to pomyslalam lepiej ( jesli to wogole we mnie siedzi wykurzyc niz z tym zyc) No wiec tak wcieram to sobie wcieram, stojac przed lustrem . tre tre , nic w pewnym momencie zaczynam czuc grudki pod palcami, nogi mi sie uginaja patrze w lustro i widze robaki myslalam ze padne tam, az sie umywalki trzymalam. Ale po dluzszej chwili przypatrywania sie okazyje sie ze one sie nie ruszaja ( jak sie moga nie ruszac sobie mysle) a wiecie co to te ciasto tak sie walkuje zasycha na wloskach twarzy a wiadomo ze maka mocno klejaca w pomieszaniu z woda. nie zemdlalam, robakow nie mam :D niech ci co twierdza ze maja robaki pod skora sprobuja cos podobnego zrobic bez maki, zaden robak z was nie wylezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie to Dracunlus medinesis po polsku nitkowiec podskorny. Zraza sie poprzez zjedzenia brudnych owowcow czy warzyw . Najczęsciej osadza sie w konczynach i nadtrawia tkanki i na skorze pojawiaja sie wlasnie owrzodzenia. On tam podchdzi zeby pooddychac tlenem . Zeby sie go pozbyc trzeba go usunac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×