Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość sexy lexxy
ja raz spałam z ciapatym, obwieszony złotem ale bardzo miły i czysty , ładnie mu się wypiełam i zrobił swoje, po wszystkim podmyłam dziurkę i byłam gotowa na przyjecie nastepnego ogiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spędziliśmy bardzo romantyczny wieczór wczoraj na Kubie,bo już wieczorem sie lepiej poczułam.byliśmy na romantycznym spacerze na plaży,a potem wróciliśmy do hotelu i siedzieliśmy razem na tarasie.ja usiadłam mu na kolanach i całowaliśmy sie bardzo namiętnie.troszkę mnie wczoraj zdenerwował,bo nie przyszedł sprawdzić do pokoju co sie ze mną działo.poszłam do niego jak był na basenie i zrobiłam mu focha.a on mi powiedział coś taka wściekła.powiedział też,że bardzo sie wystraszył,że tak źle sie poczuam i przytulił mnie i pocałował i powiedział też,że bardzo nas kocha mnie i maleństwo i nie wyobrażałby sobie życia bez nas. powiedział mi też,że nie chciał mi przeszkadzać w pokoju,bo myślał,że spałam. ja mu powiedziałam ja i nasze maleństwo pragnęliśmy sie do ciebie przytulić w łóżku a ty sie relaksowałeś na leżaku i nic cie nie interesowało.teraz on śpi,bo jest dopiero 4:00 nad ranem a ja jakoś nie umiem już spać.siedze w pokoju na kanapie i oglądam katalog z sukniami ślubnymi dla kobiet w ciąży,ale zaraz idę spać,bo pragnę sie przytulić do mojego ukochanego.już mnie wołał choć wreszcie do mnie spać. więc idę mu troszke podokuczać nie dać mu spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej.............
jakaś dziwna jesteś z tym pisanem. dużo faktów mi sie nie zgadza, że nawet nie wiem do czego sie przyczepic. niby 2 tydzień ciąży.... dopiero w 2 m-cu coć nie coś zaczyna byc widać, poza tym na Kube tak ni stad niz z owąd sie nie leci. nie ten kraj, szlajasz sie z facetem i zaraz to opisujesz? masz na to czas i ochote?.... to chore :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie wiesz,ale leci sie z Egiptu na Kube! mam czas na pisanie tutaj! obudziłam mojego ukochanego słodkim pocałunkiem i już nie śpimy tylko leżymy i ja przytulam sie do niego.on nie ma coś humoru dziś,bo sie chyba nie wyspał przeze mnie,bo go obudziłam wcześnie.on nie chce mnie przytulić i nie chce dać mi całuska na dzień dobry.musze mu poprawić czymś humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tydzień mojej ciąży zaczyna sie niebawem!i już zaobserwowałam widać troszkę powiększający sie brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam mojemu ukochanemu humor uprawiając z nim sex namiętnie nago rano w łóżku i już ma bardzo dobry humor.teraz jesteśmy na plaży i kąpiemy sie w morzu,całujemy sie i obciskujemy sie na leżaku.jest bardzo romantycznie.rano troszkę sie wkurzył,że go tak wcześnie obudziłam,ale wybaczył mi to i zaczął pierwszy całować mnie namiętnie w łóżku a potem ściągnął mi koszulke i wylądowaliśmy w łóżku.wiem,że jestem w ciąży i nie powinnam uprawiać sexu,ale my to robimy bardzo delikatnie teraz.on tylko mnie całuje,a najbardziej to całuje brzuszek i mówi do niego. on nie wkłada mi tego co wy myślicie,bo nie chce robić mi krzywdy.on jest bardzo delikatny.już nie możemy doczekać sie naszego ślubu no i dzidziusia,który urodzi sie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*sexy lexxy* a zaszłaś w ciąże z tym ciapatym z którym spałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchawka telefonofoniczna
wiesz,moze nie wpierdalaj tyle co przestanie ci sie brzuszek powiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmamawialiśmy z moim ukochanym o naszym ślubie i naszej podróży poślubnej.on mi powiedział,że nie dostanie już urlopu w pracy żebyśmy mogli gdzieś wyjechać ponownie,więc spędzimy tą podróż poślubną z jego rodzicami w domu. troszke szkoda,ale za to teraz możemy sie sobą nacieszyć.jutro Sylwester mam piękną sukienke o której mój ukochany nic jeszcze nie wie,bo mu nie pokazałam.mam nadzieję,że mu sie spodobam w niej.o ile do niej jeszcze wejdę,bo kupiłam ją jeszcze w Polsce,bo jeszcze nic nie wiedziałam,że uda mi sie zajść wkońcu w ciąże z moim ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://evita.com.pl/userfile/images/fotki%20suknie/suknia%20koktajlowa3.jpg taką sukienke kupiłam na naszego Sylwestra na Kubie.kupiłam ją przez internet. i wyglądam w niej bardzo sexownie,bo mierzyłam ją w domu w Polsce jak ją przysłali.mam nadzieję,że naprawdę mu sie spodobam w tej sukience i powie mi,że wygłądam bardzo sexi w tej sukience. on jej jeszcze nie widział,bo mu nie pokazałam.jakbym mu pokazała wcześniej to nie miałby jutro niespodzianki.napewno sie jutro zdziwi jak mnie w niej zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
chodzisz i siadasz na kolana . Czyzby cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ładna. podoba mi sie. wiesz...nie znam cie, wydajesz sie być dziwna a czytając cie, malo prawdopodobne jest to co piszesz. mimo to życze ci spelnienia tych marzeń choćby mialy być tylko w twojej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
wszyscy ci wierza , lepiej opisz ostatni namietny sejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
seks*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było bardzo romantycznie.całowaliśmy sie.on całował mnie po brzuszku i po moich piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz leżymy w pokoju i odpoczywamy w łóżku i przytulamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
i od tego zaszlas w ciaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
od przytulania i calowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
pogratulowac pomyslu :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz też jest bardzo romantycznie.mój ukochany zaproponował mi masaż pleców,bo powiedział mi,że jestem bardzo spięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska gra
zatkalo mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×