Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość gość
Poznam Araba na anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ja rownież byłam z dwoma Arabami. Bardzo fajni mężczyźni którzy bardzo lubią Sex. Do tego nadmieniam ze potoczne określenie brudas do nich zupełnie nie pasuje. Faceci bardzo zadbani czyści pachnący dbający o swój wygląd. Do tego bardzo czuli i delikatni oczywiście Sex nie jest monotonny potrafią nadać ekspresji mój Sex z nimi można powiedzieć był pełen ekspresji i ciekawych doznań. Nie prawda ze myślą tylko o sobie - podkreślam :) naprawdę polecam znajomość jednak trzeba mieć na uwadze ze każdy facet jest inny bez względu na pochodzenie rasę  itp . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_20

Turki mają bardzo male pały spałam z czterema wszystkie takie poniżej 15 cm. Szybko kończą i przez to, że mają małe faje lubią anal. W różowym oczku ciezko takiego poczuć nawet. Niestety taka jest smutna prawda. Ładnie mówią itd. ale w łóżko to tragedia. Co innego czarni. Spałam z wieloma murzynami. mieszkam w UK. Wszyscy ponad 20 cm. Wielkie grube pały. Nigeryjczycy, Algierczycy to jest to. A Turcy czy Hindusi niestety nie są dobrze obdarzeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma

 Z Arabem? No coś ty konia bym na siebie puściła? Ja nie caryca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.09.2007 o 23:25, Gość ja kiedyś bedąc w anglii napisał:

kochałam się z arabem, jeśli chodzi o seks to słabo, praktycznie myślał tylko o sobie - ja orgazmu nie miałam wiec zaliczam ten stosunek do nieudanych

Czyli nie różnią się od Polskich facetów hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×