Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

chciałam wam powiedzieć,że sie bardzo wkurzyłam na mojego ukochanego,bo opił sie drinkami w barze i teraz śpi,a miało być tak romantycznie mieliśmy iść na długi spacer.a tak on śpi a mnie to bardzo denerwuje i znowu boli mnie troszkę brzuszek z nerwów,bo dzidziuś to odczuł.on to chyba zrobił ze szczęścia,że będzie tatusiem i z wyluzowania,że jest na wakacjach i nie musi pracować.wybaczam mu to wkońcu on ma prawo do wyluzowania,bo jest na wakacjach.jest tak pięknie,hotel cudowny.teraz ja siedze w pokoju na tarasie i sie denerwuje jak patrzę na niego jak śpi.może jak sie wkońcu obudzi to przyjdzie do mnie na taras przeprosić mnie za to,że sie opił. jak będzie chciał mnie pocałować na przeprosiny to ja mu nie dam całuska tylko mu powiem,że nie dam ci całuska,bo opary z alkoholu mogą zaszkodzić naszemu maleństwu.i żeby mi to było ostatni raz,że tak sie opiłeś.staram zrelaksować sie ciepłym wiatrem,ale nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym sie też napić pysznego drinka,ale nie mogę,bo ciąża.lekarz zabronił mi picia alkohlu w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym sie też napić pysznego drinka,ale nie mogę,bo ciąża.lekarz zabronił mi picia alkoholu w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22cm sztywny
ARABY PODOBNĄ WOLĄ RUCHAĆ KOZY RĘCE MYJĄ WIELBŁĄDZIMI SIKAMI, RESZTY WOGÓLE NIE MYJĄ DLATEGO MAJĄ TAKĄ KARNACJĘ,W POLSCE NIEKTÓRZY MENELE CO MAJĄ WODOSTRĘT TEŻ TAK WYGLĄDAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ukochany jak obudził sie to przyszedł do mnie na taras jak siedziałam i przeprosił mnie za to,że sie opił drinkami i zepsuł całe nasze plany.pocałował mnie namiętnie.ja mu powiedziałam,że nie gniewam sie i dałam mu też słodkiego buziaczka. na dziś mamy super plany chcemy iść na plaże i na basen w hotelu. teraz jeszcze on śpi,bo na Kubie jest dopiero 7:00.ja sie do niego teraz przytuliłam i całuję go namiętnie,próbuję jeszcze zasnąć na parę minut,ale nie potrafie już. czekam aż sie obudzi i mnie też pocałuje na dzień dobry. mam nadzieję,że dziś nie będzie tak dużo pił drinków i spędzimy cudowny czas razem we trójkę cały dzień.mówie we trójkę,bo dzidziuś jest w moim brzuszku. na Kubie działa mi internet w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie widziałeś nigdy Arabów to sie nie wypowiadaj jacy oni są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby był biednyi byłby brudasem to nie zakochałabym sie w nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was ludzie nie rozumiem, po co wgl jej odpisujecie ona tylko prowokuje was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLAĆ TĄ DEBILKĘ NAIWNĄ ZDZIRĘ -- JAK NIE BĘDZIE MIAŁA PUBLIKI TO DA SE SIANA ........POKAŻCIE JEJ ZE NIE JEST WARTA NASZEGO CENNEGO CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLAĆ ZDZIRĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaliśmy już i leżymy w łóżku jeszcze.on mnie całuje po brzuszku teraz. jest bardzo romantycznie.zaraz idziemy na śniadanie,a potem na basen,a po południu na plaże.ja musze teraz unikać słońca,bo lekarz mi nie pozwolił przebywać dużo na słońcu,ale musze sie jednak troche opalić,bo co przyjadę nie opalona z takich romantycznych wczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhheee:(((
znalazlam agnieszke na jednym portalu,mam nadzieje,ze jeszcze tam zaglada, bo wyslalam jej wiadomosc o tym co tu sie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzajcie mi w tak romantycznej chwili z moim ukochanym,bo uprawiamy gorący sex w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhheee:(((
jesli jestes prawdziwa agnieszka to sama powinnas wiedziec gdzie sie rejestrowalas wlasnie sie doczytalam,ze na tym portalu wysylaja zawiadomienia na maila jesli dostanie sie wiadomosc od kogos,wiec sa wieksze szanse ze agnieszka to przeczyta nawet jesli juz tam nie zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhheee:(((
zaczyna sie na litere T,wiecej nie powiem,jesli jestes prawdziwa agnieszka to sama sie domyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko na jednym portalu konto i nie zaczyna sie na litere t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhheee:(((
to bardzo dziwne,bo bylo tam nawet twoje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzajcie,bo staramy sie wkoócu zrelaksować z moim ukochanym na urlopie.właśnie już leżymy na leżakach i sie wygrzewamy słońcem i kąpiemy sie basenie!już chyba zaczyna mi rosnąć brzuszek,bo nie umiałam dziś dąpiąć mojego pięknego białego bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niebawem rozpoczyna sie drugi tydzień mojej ciąży! płód ma 4mm może teraz już coraz więcej ma.w przyszłym miesiącu idziemy na kontrole znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leże teraz sama w pokoju,bo źle sie poczułam.chyba słońce zaszkodziło naszemu dzidziusiowi troszke,bo boli mnie brzuszek i kręci mi sie w bardzo w głowie i mam znowu mdłości.a mój ukochany został na basenie i nawet nie przyjdzie zobaczyć do pokoju co ze mną sie dzieje.chyba pójdę do niego i zrobie mu focha,że sie mną i naszym dzidziusiem nic nie przejmuje co nam jest tylko sie relaksuje na leżaku i w basenie.jak wstaliśmy to uprawialiśmy gorący sex w łóżku,bo chciał mnie przeprosić za to,że sie opił drinkami wczoraj.było tak samo romantycznie jak w Egipcie no może troszkę bardziej erotycznie.tym razem nasz sex był nago,bez mojej erotycznej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×