Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

wspólczuje ci zycia pewnie nie masz nikogo siedzisz w jakims domu dziecka i piszesz takie gupoty, własnie rodzice cie nie chcieli zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chcesz miec najdłuższy post to i tak cie się nie uda długa droga do tego jeszce pajcu kimkolwiek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
pierdolisz takie glupoty, na wymioty zbiera. Nikt Ci nie wierzy. Chesz zwrocic na siebie uwage, to nie pisz bajek. Koorwa poczytaj w necie jak sie robi dzieci .wstawilas zdjecie ,pokusze sie i poszukam prawdziwej agi , na jakims portalu ja znajde . Zapytam ja i jej znajomych jaka jest prawda ! Prawda wyjdzie na wierzch i bedziesz posmiewiskiem na cale cafe. Jezeli podszywasz sie pod kogos i bez czyjejs wiedzy wstawilas zdjecie ,to wiedz ze to jest karalne. Nie wiem czy zrozumialas, bo wygladasz na osobe uposledzona ,jasniej nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomego w policji troche kazalam mu poszukać i osobiscie powiedział ze załatwi to jak okaze sie nie prawdą także dziewczyny spokojnie jej koniec jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
no koorwa rozumiem nawet zabawne to bylo do czasu, a teraz zalosna telenowela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak w temacie zdjęc, nie widziałam jakie zdjęcia wystawiła aga18 i nie chce mi się tego szukac, ale jeżeli wystawiła zdjęcia amatorskie, znalezione w sieci, a nie z jakiejś sesji autorskiej to możecie jej naskoczyć ;) A straszenie policją to jak straszenie wilka lasem ;) A swoją drogą nie zmienia to fakru że aga18 piechdoli jak potłuczona i nikt tego nawet nie czyta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
nie powiedzialabym tego ,jezeli wstawila czyjes zdjecie bez zgody wlasciciela, to sam zainteresowany moze to zglosic na policje . Fakt ze szkodliwosc niska i czy policja potraktuje to powaznie...przynajmniej na drugi raz pomosli zanim wklei nie swoje zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że sam zainteresowany może zaskarżyć z powództwa cywilnego, co wiąże się z kosztami, sądowymi, adwokata etc. Policja nie zajmuje się takimi bzdetami z uwagi na nikłą szkodliwośc społęczną :) A ktoś jeżeli udostępnia swoje zdjęcia w sieci, na róznych portalach społecznościowych to musi się liczyć z podobną sytacją. Oczywiście mówimy tu o zdjęciach amatorskich. Zupełnie inaczej ma się sprawa co do zdjęć autorskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsza gadasz bzdury
nawet jeśli założy sprawę z powództwa cywilnego i pokryje na początek koszty sadowe etc to z pewnością jednym z roszczeń będzie odszkodowanie a już na pewno zwrot kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsza w mieście.............Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj po zdjęciach to każdy głupi wie ze sie nie dojdzie chodzi mi o adres IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsza w mieście--- jeżeli z danego adresu IP nie wysyła wiadomości żadna Aga ty chyba łatwo dojść ze to zwyczajne przestępstwo i podszywka, wtedy policja wszczyna śledztwo przeciw tej osobie... informuje prawdziwą AGE i ta robi sobie wtedy z tym co chce albo zostawia sobie to i nic nie robi albo zakłada sprawę. A sprawa jest oczywiście na jej korzyść i może gruba kasę zgarnąć wiem bo moja przyjaciółka miała podobna sytuacje i po adresie IP doszli do wszystkiego. Takze DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
sluchajcie moje zdjecia tez pewna cizia wstawila na swoim profilu , na fotce dokladniej. Ktos z znajomych mi link podeslal na jej profil . Mam znajomego w policji i mi pomogl , dotarlam do tej osoby a konkretnie do jej starych . Jak grzecznie prosilam wykasuj , nie bylo odzewu . Kasowali jej profil ,zkladala nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogel moggel--- dokładnie o tym mówie, a ta sie wyrywa tu jak nie ma pojęcia o niczym konkretnym. Bardzo łatwo taką osobę zdemaskować adres IP i sprawa załatwiona może sobie robić co chce już po ptakach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdemaskowac oczywiście że można łatwo i szybko. Tylko nikt nie będzie sie takimi bzdetami zajmował, tylko z powództwa cywilnego jak juz pisałam. Nie każdemu sie chce ! Bo to są gówniane sprawy, mała szkodliwość i odszkodowanie DUPIANE !!!!! Mozna natomiast zaskarżyć administratora strony gdzie było pierwotnie wystawione zdjęcie za niezabezpieczenie dostępu do danych ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
juz nie chodzi o zakladanie sprawy w sadzie , tak jak w moim przypadku dac nauczke na przyszlosc. Drugi raz juz nie wstawi nie swoich zdjec. Prawdziwa aga jest nieswiadoma tego ze jej zdjecia kraza w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
do agi - i wpadlas znalazlam prawdziwa ma profil na nk....nie bede wymieniac nazwiska, napisalam do niej ,poczekam co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe odszkodowanie> koleżanka dostała 4 tys tylko za to ze ktoś na jej profilu nk zrobił opis w "o mnie" dosyć nie przyjemny był i wystawiony bez jej wiedzy po 1,5 roku zajrzała ba profil i zobaczyła komentarz ktory rzekomo sama sobie wystawiła..ale na szczescie doszli , sprawa odbyła sie szybko a koles nie miał szans sie bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel moggel
ciekawe ze nagle aga przycichla... Idioci mysla ze sa bezkarni ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za taka publikacje
bez zgody mozna dostac nawet 50tys odszkodowania, sprawdzone und potwierdzone🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
chyba od gwiazdy filmowej lub innego celebryty, bo od zwyklego wypierdka bezrobotnego pierdzacego na forum ta kwote trzeba podzielic na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przez 10 tylko przez 100 :) I dlatego gra nie warta świeczki bo zwrot kosztów (o ile by takie były) nie pokryje wniesienia sprawy cywilnej, adwokata i całego dochodzenia, szukania i grzebania :P a ktoś kto mówił o 4 tyś. to niech nie wierzy plotkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
najbrzydsza -ciekawe czy bys nie zareagowala jak ktos bez Twojej wiedzy uzyl zdjec i robi z Ciebie posmiewisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli byłby to zdjęcia autorskie z sesji zdjęciowych to nawet nie ja, ale autor tych zdjęc dochodził by praw i odszkodowania i tu jest już mowa o konkretnych kwotach. Natomiast wstawiając na rózne portale społecznościowe "zdjęcia z dzióbkiem" musisz się liczyć z dużym prawdopodobieństwem użycia ich w sieci (zgadzasz się z regulaminem serwisu). I teraz weź np. takiego kwejka, wiocha, demotywatory itp. tam jest tysiące takich amatorskich zdjęć i czy uważasz, że każda dziunia która tam odnajdzie siebie leci z tym na polcję i domaga się praw że z jej słitaśną focią się ktoś podszywa ???? I taki policjant nic nie ma do roboty tylko szukanie tego kogos ? Pomyślcie realnie o jakich zdjęciach rozmawiamy ! Bo to jest zasadniczą sprawą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dodam że w dobie Facebooka gdzie każdy wstawia focie co je na kolacje, i jaką zrobił kupę wachlarz zdjęć jest tak szeroki i wyciąganie z tego prawnych konsekwencji mija się z relaną sazansą ich wyegzekwowania . Cały czas mówię o zdjęciach amatorskich oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
co Ty pieprzysz , ktos posluguje sie Twoimi zdjeciami i zadnej reakcji ,wstawia na fora ,portale . Policja ma obowiazek przyjac zgloszenie i odpowiednio sie zajac . Nikt nie ma prawa bez zgody wlasciciela uzyc zdjecia ,czy to sa autorskie czy nie . Troche trzeba miec wiedzy na ten temat zeby sie wypowiadac. Po Dam przyklad z gimnazjum z mojego miasta , dziewczyna napstrykala sobie zdjec i powysylala znajomym. Jakis gowniarz stworzyl na portalu erotycznym profil pod jej nazwiskiem ,i wrzucil zdjecia. Afera byla ,zdjecia nie byly grzeczne ,dziewczyna wystawiona na posmiewisko. I co miala to zostawic bo niska szkodliwosc czynu... Jej rodzice zglosili sprawe na policje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaa, a to jest jeszcze inna sprawa !!! Jeżeli rodzicie zgłosili sprawę na policje tzn. że gimnazjalistka była nieletnia a to zmienia postać rzeczy, już jedna taka była i się powiesiła, więc policja musiała zareagoiwać z uwagi na zagrożenie, zaszczuccia itp. :) A swoją drogą jeżeli zdjęcia były takie (nie grzeczne) że ktoś wystawił je na prtal erotyczny to właśnie ta gówniara powinna zostac ukarana za rozsyłanie takich zdjęć ! I jeszcze dostać kuratora a rodzicie powinni jej spuścić łomot ! Tyle w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w leb
typowe obwinianie ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
koorwa kradzierz zdjec za tym ida oszczerstwa sa karalne! I jakby kazdy tak myslal i machal na to reka, juz zupelna samowolka . Nie kazdy leci z tym na policje ale napewno jakies kroki podejmuje . Ta malolata z gimnazjum za swoje dostala i poniosla kare, wystarczylo ze kazdy z niej robil posmiewisko. A ten co wstawil zdjecia ma obecnie kuratora , w sumie to on niewiele z tego sobie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×