Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starsza

Powiedzenie - na starej piczy małolat ćwiczy

Polecane posty

Gość ta starsza

Jak mężczyźni traktują starsze od siebie dziewczyny? Dzisiaj zostawił mnie facet po roku wspólnego bycia i mieszkania ze sobą. Jak stwierdził - różnica charakterów. Wydawało się, że łączy nas coś poważnego. Prawda jest taka, że różnią nas 4 lata (ja 28 on 24) Czy naprawdę chodziło mu tylko o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce spac
ja mysle, ze młodsi faceci sa niedojrzali i wszystkie takie przypadki które znam własnie tak się skończyły!!!Przykro mi:( http://www.tinyurl.pl/?4cUAWQKi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad mozemy
wiedziec o co mu chodzilo. Ja bym Cie chetnie wzial w obroty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem w zwiazku z taka roznica i nie chodzilo tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to już przeżyłam
boże przecież ten chłopczyk jeszcze się sesją przejmował! pewnie chciał uciec od rodziców albo zaimponować kumplą. trafisz jeszcze na dojrzałego faceta a szczeniakom popapranym emocjonalnie mówimy zdecydowane NIE!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerywany
A ja bym chcial taka 30-tke spotkac, albo starsza nawet, ale tylko zeby chodzilo o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec, dojrzalosc emocjonalna nie zawsze idzie w parze z dojrzaloscia fizyczna. Rownie dobrze mogl Cie zostawic starszy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na starej piczy małolat ćwiczy\" dobreee.. nie znałem tego przysłowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kwestie dojrzalosci to generalnie chopy sa 10 lat w tyle .. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe.Przekonałam się o tym na własnej skórze.I to dwa razy.Głupia bylam i naiwna.Ten \"drugi raz \" właśnie wczoraj mi pokazał,że woli młodsze.Z imprezy wróciłam z bekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Z imprezy wróciłam z bekiem.\" A ten Bek to przystojny przynajmniej jest, skoro zostawilas dla niego na imprezie faceta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale w innym temacie napisalas, ze dupek ze mnie do kwadratu :P Czy moglbym zostac \"awansowany\" do kategorii dupka zwykłego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Nie dołuj się takim durnym powiedzeniem! Prawda jest taka że małolat ćwiczy na każdej piczy,starszy facet podobnie nie odmawia,staruszek też o ile jeszcze daje rade, a potem umierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest gdzies po srodku... przewaznie starsze kobiety mysla ze jesli sa starsze to sa dojrzalsze i probuja udowodnic to na kazdym kroku... co z czasem zaczyna przeszkadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×