Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
m u s i c _ b a b y

WŁOSY, WŁOSY!! CHCĘ MIEĆ PIĘKNE WŁOSY!!!

Polecane posty

Gość sylwiarzep

mi dieta i suplementy pomogły. Robiłam amazon keratin keratyny extra, włosy pięknie lśnią i są mocne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odkąd chodzę wcześniej spać, włosy bardzo mi zgęstniały. Mam takie gęste, że aż trudno mi je rozczesać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Robię regularnie mezoterapię skóry głowy i czasem karboksytrapię w Estetice w Krk :) efekty mniej więcej po 1,5 miesiąca już były zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała mieć piękne włosy, ale farbowanie zrobiło swoje. Są takie suche i matowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre do codziennej pielęgnacji są kosmetyki Nyce. Ja mam swój ulubiony zestaw olejek i maskę, która świetnie się sprawdza Flash Beauty - Nyce Kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zależało mi na pięknych włosach, a były suche i zniszczone. Różne kosmetyki stosowałam i dopiero jak na dermokosmetyki Klorane trafiłam z masłem cupuacu, to te zostały ze mną na stałe. Moje włosy wyglądają teraz jak po jakichś zabiegach fryzjerskich, są zdrowe, miękkie i błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sprawdzają się produkty marki Alfaparf. Szampony, odżywki, maski, olejki - jest w czym wybierać. Dobry skład, opatentowane receptury. Tutaj https://bellita.pl/alfaparf namiar na sklep fryzjerski, gdzie ich produkty można kupić. Przy regularnym stosowaniu szybko widoczne są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×