Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona576898

Mamy 1 miesiecznych malenstw.

Polecane posty

Gość ona576898

;) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345
;) szukam kogos z kim moglabym wymienic sie wrazeniami..sugestiamii.. itd.. wczesniej nie mialam mdosw. z dzieccmi... wiec z checia poradzilabym sie od czasu do czasu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3467687
Zuzia... niecale 3 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mój maly ma prawie 3 tygodnie. Urodził się 22 sierpnia :) Napiszcie jak się wam sprawują dzieciaczki - jak ze spaniem, jedzeniem? Jak wyglada wasz dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pogoda senna, ołowiane chmury wiszą, więc mała śpi jak suseł od rana i nawet zaczynam się nudzić :-) A tak w ogóle to różnie bywa, potrafi marudzić cały dzień z 10 minutowymi przerwami na sen, na początku byłam załamana że już teraz zawsze tak będzie ale całe szczęście to się zmienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1justynkaa
Cześć dziewczyny ! Moja mała też 14 września skończy miesiąc. Od ponad tygodnia przestała być juz słodkim maleństwem co tylko je i spi od razu po jedzeniu. Nadal śpi ale już nie usypuia sama przy piersi ale trzema ją nosic bo inaczej sie drze , a potem dokołysać w wózku. ale jak już zaśnie to śpi. mam pytanko-czy waszym dzieciaczkom też zminiejszył sie apetyt czy jedzą ciągle tak samo. bo Selin przedtem jadła z dwóch piersi a od paru dni generalnie z jednej i to czasami z biedą. I nie wiem czy jej sie apetyt zmniejszył czy mnie sie z mlekiem ustabilizowało i jest go na tyle w jednej piersi , ze jej wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to od dnia zalezy. Czasem je duzo, co godzine, a czasem 4 godziny przespi i jest dobrze. A to czy z jednej czy z dwóch piersi to raczej kwestia ustabilizowania laktacji. Mnie teraz zawsze z jednej starcza a i tak mam wrazenie ze nie do konca opróżniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Fabian z reguły też jest spokojny i ladnie śpi, ale wieczorami zaczął robić się marudny i podejrzewam kolki (chociaż nie płacze, jak wszędzie piszą, tylko bardziej marudzi). Z zasypianiem jest różnie - raz zasypia przy cycku innym raziem po jedzeniu leży sobie i ogląda świat, a potem usypiam go w łóżeczku. Staram się wprowadzić jakąś regularność w jego rozklad dnia, ale on i tak robi po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Córeczka ma ogromny apetyt, zaczyna już pomału obserwować otoczenie i konkretna z niej dziewczyna - zapłacze tylko jak chce jeść albo gdy pielucha pełna, ewentualnie, gdy chce ,żeby ją ponosić :) Acha! I wydaje z siebie jedną sylabę: BE Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez dostaje wit K i D3 oraz Cebion multi. Czy Waszym pociechom zeszla juz opuchlizna sutków ktora czasem dzieci maja po porodzie? Bo mojej na jednej piersi sie utrzymuje wiec chyba jutro pojdziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie miala nic takiego ..hmm Mam pytanie.. planuje wyjsc dzisiaj z malutką z powietrze... i mam obawy.. taka pogoda.. ale ile mam z nia w domu siedziec.:O co mmyslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Widzę ze i ten topik tyczy się mnie :) Jestem mamą Igora - dziś ma dokładnie 1 miesiąc i 9 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Moja Córeczka nie miała opuchlizny, więc jakoby problem mi to nieznany. Nie wychodziłyśmy na spacer od 3 dni, bo pogoda była okropna, dziś jakby cieplej no i co najważniejsze - nie zanosi się na deszcz :) Teraz intensywnie ćwiczymy gramolenie się na brzuszku :) Zaczyna pomalutku podnosić pupcię i nóżki, główka na razie troszkę ciężkawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wczoraj byłyśmy na powietrzu . cale 20 min;) Wczoraj moja corka zerwala sie ze snu 2 razy z potwornym placzem.. ale po chwili sie uspokajala.. nie wiem czym moglo to byc spowodowane..:O Moze cos jej sie snilo..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwilic kwili.. ale to byl istny ryk... spala ze mna... a ja bym zawalu dostALA JAK MI ZAWYLA NAD UCHEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też raz tak sie wydarła :-) Może to jakiś sen. Czy wychodzicie codziennie na spacery? Bo ja szczerze mowiac nie mam czasu, więc dzisiaj mała lezy przy otawrtym oknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1
Przyjmiecie mnie do grona? Z tego co widzę to jestem mamą najdłuższą stażem :) - ale bez wcześniejszego doświadczenia. Mam chłopca - Kacpra, urodzony 29.07. Spacerki zaczeliśmy od dnia wyjścia ze szpitala. Teraz przynajmniej godzinę dziennie jesteśmy na spacerach - mały się dotlenia a ja chodzę dość szybko żeby szybciej stracić kg. Jedyna przerwa jest wtedy jak leje non-stop. I też od jakiegoś czasu budzi się z płaczem, ale zakładam że to z głodu, bo tak potem zajada, jakby nigdy w życiu nic nie jadł. Generalnie nocki ma już niezłe, a w dzień wyrabia dawkę marudzenia :( odpukać, kolek nie mamy (jeszcze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie - czy mialyście problem z kupnem wit. K ? Bo ja pytalam w kilkunastu aptekach i w większości wręcz twierdzili, ze czegos takiego nie ma. Dopiero znalazłam w necie preparat vitaK i apteki, które go sprzedają. Też tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapisuję się do klubu. Mały skończył 6 tygodni, może to nie nie pierwszy miesiąć życia, ale mała róznica:) Starszy synek w listopadzie skończy 3 latka. Nasz mały wielki problem to alergia pokarmowa u starszego i teraz podejrzenie że to samo może się powtórzyc u małego. no i tak sobie zyjemy na diecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nasz synek ma 3tyg i jest super ale mamy problem ponieważ maly jest na butli (NAN) i jest problem z kupką :( trzeba mu pomagac czopeczkiem tez tak macie z maluszkami >>>??? i jak sobier radzicie ?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrra --> ja kupiłam VitaK w pierwszej aptece do jakiej weszłam ale z początku pani nie wiedziala o co chodzi. Podejrzewam ze to jakis nowy preparat i pewnie jeszcze nie wszedzie jest. Swoja droga ciekawe jak kiedys dzieci obywały się bez tego? Pytanko: na jakie szczepienia sie decydujecie w 6 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 1...> ja rowniez bez dosw., co wiecej, takie male dzieci to widzialam tylko w tv;) powaznie... nie mialam zielonego pojecia o wych dzieci.. a moja mama to malej jeszcze na rece nie wziela.. a w piatek Zuzia skonczy 3 tyg.:) My wlasnie wróciłysmy ze spacerku... troske malą wytrzęsło.. na tych kocich ł(u)bach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×