Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

NICK...............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...............23..........Jastrzębie..................0………………. Mikulina.............27.........Gliwice....................12......................??? okokokokoko ....22..........Kraków....................1.......................??? Mirabelka...........25..........ok.Wrocławia..........2......................22.10 Oli 1...................28..........Karpacz.... ..............3......................31.10 Dasia..................27..........Kraków...................3..........................? Elmira…………22..........Chrzanów................1....................ok 9.11 Ridana…………23..........Kielce......................0………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho sza? HEhehe nie bądźmy dziecmi :D Co sobie zażyczyłaś od Mikołaja. No podrzućcie mi pomysły, bo z piankowej Barbie i kucyków pony to dawno wyrosłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB @ Kamcia............23......Jastrzębie....0.....................??? Mikulina...........27......Gliwice........12....................??? okokokokoko....22.......Kraków........1.................25.11 Mirabelka........25....ok.Wrocławia....2................22.10 Oli1...............28.......Karpacz........3................31.10 Dasia.............27.......Kraków ........3....................??? Elmirka..........22......Chrzanów.......1..............ok 9.11 Ridana..........23........Kielce...........0....................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwale sie dzis;) mam nowe zdjecie z USG (prwdopodobnie chłopak 95%) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...............23..........Jastrzębie.............0………………. Mikulina.............27.........Gliwice................. .12..................??? okokokokoko ....22..........Kraków....................1...................??? Mirabelka...........25..........ok.Wrocławia.......... 3. ............04.12 Oli...................28..........Karpacz.... ..............3..............31.10 Dasia................27..........Kraków............... ....3.................? Elmira………….......22..........Chrzanów.. ..............1............ 9.11 Ridana…………23..........Kielce.... ..................0……………… ;.. Dziewczyny uaktualniamy tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam choinki na allegro, ale nie wiem sama co bym chciała. Któraś z was chyba tez chce kupić. Dorka ty? Jaką polecasz, ja wiem tylko że chcę 2 metrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też taką chcę wysoko, myślę że jeszcze zmieści się szpic na niej. Dziś zmierze sobie wysokość w pokoju i jeszcze sie zastanowię. A jakie masz gałązki: grubsze czy cieńsze, no i jaka lepsza: sosna, jodła,.... - nie wiem sama. Ja chcę na niej bardzo dużo ozdób a na takich grubych gałazkach chyba gorzej się zaczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam grubą sosnę.. ale wiesz co, ja też mam mało ozdób bo mam tylko bombki czerwone i złote i koraliki i mnie się to podoba... Ale w tym roku robie choinke srebrno granatową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię bardzo bogato ubraną i kolorową i cukierki i pierniczki :) Chyba zdecyduje sie na 2 metry sosne. Valeri pewnie dopisz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wpisałam ;) NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...............23..........Jastrzębie............. 0………………. Mikulina.............27.........Gliwice................. .12..................??? okokokokoko ......22..........Kraków..................1................. ..??? Mirabelka...........25..........ok.Wrocławia.......... 3. ............04.12 Oli...................28..........Karpacz.... ..............3..............31.10 Dasia................27..........Kraków............... ....3.................? Elmira………….......22..........Chrzanów.. ..............1............ 9.11 Ridana…………......23.................Kielce.... ...........0………....... ; ;.. Valeri...............27..........Katowice.................1..............29.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do choinek ja mam taką grubą a ustroje ją w kolorach niebieski i srebrny mnie ostatnio podobają się dwukolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane niestey z moich starnek beda nici:(mam teraz pewien problem zdrowotny i nie moge terz zajść w ciąże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana jesteśmy z Tobą, szybciutko się wylecz i później znowu do nas dołączysz :). Nie możemy się tu smucić w końcu niedługo Święta i ten magiczny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mnie keidysko chodzi str. kafe. Już 3 razy próbowalam coś napisać i niestety... Nawet nie wiem czy tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :D Rihana bardzo mi przykro, że nici ze staranek. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Valeri oczywiście dopisz się po to jest tabelka :D Mirableka co do choinki to ja mam żywą co roku. A wystrojona jest różnie zależy od roku :D W tym roku u siebie w mieszkanku będę kombinować jakąś sztudczną ale własnoręcznie robioną. Już mówiłam chyba, że jestem na etapie robienia gwiazdek na szydełku :) Mikulina jak piosenka :D Fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki!mam nadzieje ze jakos to bedzie zycze wam milego wieczorku dzieki za rośniszacz dorotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×