Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość testówna
Cześć dziewczyny, sory że nie pisałam ale nie umiałam się połączyć z netem, jakieś zakłucenia na lini ale już wszystko ok. Po wizycie u koleżanki nie zrobiłam jednak tego testu, odradziła mi bo to za szybko i doszłyśmy do wnoisku że te ulotki informujące że niby wykrywają już 3- 6 dniową ciążę to pic na wodę, wszystko poto by je kupować na daremno bo której wyszło tak szybko że jest w ciąży to niemożliwe, produceńci naciągają by wyciągnąć kase. Słuchajcie jak wy wstawiacie te bużki kwiatki itd na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Wczoraj kupiłam test owu opakowanie w którym są trzy sztuki kosztują 45 zł dziś rano sobie zrobiłam i wynik wyszedł negatywny a to oznacza że owu nie będę jeszcze miał przez 48 godzin chyba bo już się z tym pogubiłam. Mikulina a ty dostałaś @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zjadłam kabanoski, na śledzie miała faze w tamtym tygodniu a dzis jestem ledwo żywqa ta @ mnie wykńcza ale juz za parenacie dni wyjezdzam wiec moze w koncu odpoczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina trzeba mieć jakąś nadzieje ale wiem że jest bardzo ciężko gdzy sie nie uda ja mam wciąż takie niepowodzenia. ja ze swoim kochanym mam non stop pecha zawsze za co sie weźmiemy to jet lipa co kupimy na alegro inni dostają to po kilku dniach my kupujemy to samo i zawsze jest jakis problem tak samo z mieszkaniem mielismy je mieć juz we wrzesniu a już jest grudzień i dalej sie to ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myśl pozytywnieuda sie ja od kilku dni sama nie wiem co bym zjadła a nadprogramowe kg do zrzucenia wciąż czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym aby chociaż z dzidzia mi się udało ale też jakoś w to niewierze żeby mi się udało tak szybko z tym moim pechem ale jakąś nadzieje muszę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uż nie mam tej nadziei, bo co miesiąc czeka mnie niepowodzenie. Więć chyba oleję to, przestane sie starać... kieydś będzie dziecko to będzie. Poważnie, nie staram się już.... Może się samo przytrafi. Ja czuję że @ dostanę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam ja zajadam już drugą bułkę ze śledziem, pychota a nogdy wcześniej mi tak nie smakowały, właśnie skończyłam prasować i odkurzać i jestem padnięta, piersi mnie dzisiaj bardziej ciągną po boku i czuje napięcie i są obrzmiałe. @ mam dostać w sobote wię jeszcze 2 dni i się wyjaśni bo @ ma bardzo regularną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczam czas do wyjścia z pracy! Od razu gnam po te sledzie i pracować do domu. Dzisiaj mam misję - wyczyścić porządnie fugi między płytkami podłogowymi, bo nie można ich domyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikunilno pisałam już o tym jak moja bratowa zniechceona juz bezowocnymi staraniami miala zaczac brac od nowa tabsy a tu niespodzianka teraz jest prawie w 5 miesiącu i wzystko oki choc poczatki ciąży bardzo źle znosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Widzę, ze smai macie ja też mam takie fazy czasem obecnie jestem na etapie coca coli i kanapek z musztardą francuską keczupem i majonezem mniammmm Popgoda okropna, fatalny nastrój. Dziewczyny widzę też, żę jesteście nie w sosach. Coś z tym trzeba zrobić. :D Ja tu jeszcze może wymyślę co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśl kochana ratuj nas jesiennej opresjii sorki zimowe juz a co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero za pół godziny zaczynam prace i będe tu do północy a kompletnie mi sie nic nie chce ta pogoda jest taka że szkoda gadać jest szaro i zimno w łóżeczku bym teraz poleżała a nie w pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro szaro, Rihana nic u mnie, ciemno szaro i jakoś tak smutnawo :D Ale cocacola ratuje wszystko i dużo owoców i tego co lubię. Dzisiaj na pocieszenia będe lecieć do sklepu po lody Grycan Caffe Latte. Ojj uwielbiam je i cocacola:D mniam. Valeri a gdzie ty pracujesz, jeśli mogę spyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×