Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Kolejny, ojj kolejny spać mi się chcę, z pęcherzem nie wyrabiam i piersi mam hmmm nie umiem tego określić, nie bolą ale są takie dziwne. Ale może sobie wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka z samego rana daj nam znać jak tam wyszedł test bo już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ja nie z tych co opuszczają, będe wam nadal w razie czego kibicować. I może któraś dołączy. Wogle, co ja zakładam z góry :) że jestem, ostatnio mówiłam, ze na 100 nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź wcześnie spac..to minie ci nocka szybciej..nie pij za dużo przed snem, wtedy pewniejszy mocz na tesciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ :D Jak miło, żę już dzisiaj piątek :) Jutro robię parapetówkę.... :):) Oj będzie się działo ;) Dorotka, czekamy na wynik testu! Trzymam kciuki za dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina życzę Ci udanej imprezki, ja niestety jutro do pracy :( mam nadzieję że szybko mi zleci jutrzejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty w soboty pracujesz? Każda sobota jest u ciebie pracująca? Mój weekend na szczęście zaczyna się w piątek od godz. 15:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mamą. Wyszły diwe kreseczki. Jedna trochę jaśniejsza niż druga. Ale nie ulega wątpliwości, że są dwie. Właśnie szukam ginekologa i dzwonię, żęby umówić się do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ogromne gratulacje!!!!!!!! Jestem bardzo szczęśliwa że ci się udało. Dbaj o siebie i nie opuszczaj nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
hej wszystkim:) gratuluję Ci z całego serca:) bardzo, bardzo, bardzo:) i powiem Ci, że nie ma szokingu, że szok, bo ja wiedziałam, że tak będzie;) teraz to już musisz tylko uważać na Was i dbać o Was:) super! która następna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna będzie mikulina, ponieważ dotąd jej się nie udawało...wiec dała na luz, mniej mysli o tym i dlatego się uda!!!! każda moze byc nastepna, hehe byle nie wszsytskie za jednym razem bo topik wygaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×