Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

kobieta_na_pal_nabita - zrób wyliczankę Valeri strasznie, przepraszam, ale wczoraj naprawdę się zdenerwowałam :(, tymi wszystkimi gadkami. Ojjj no nic przepraszam. Dasia trzymaj sięl, trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita_na_pal_nabita
ale oni wszyscy sa super mocno obdarzenie a ja taki potrzebuje codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita_na_pal_nabita
no co ty ja ich utrzymuje jestem bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
okoko zdenerwowałaś się gadkami, a sama na innym topiku opisujesz jak to sie boisz czy to wogóle ciąza itp. tamta laska też pisała o swoich obawach, nikt ci nic nie wpierał...bez sensu, w końcu po to piszecie do siebie żeby się wyżalać do siebie a nie użerać między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
i teraz topik pusty, a fajnie się was czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA_WODY
ale nudziarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
nikomu nie musisz się tłumaczyc, tylko szkoda, że nikt już nie pisze tutaj, bo jw fajnie się was czytało. a trochę naskoczyłaś na dziewczynę i może nie chcesz się przyznać, że nie było o co, bo każdy ma prawo robić badania jakie chce i pisac o tym na forum...no nic...po prostu szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było miło dopóki nie zaczeły odzywać się pomarańczowe Dorotko poprostu nie zwracaj na nie uwagi niech se pisza co chcą ! Oczywiście wybaczamy ci nieobecność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka każdy może mieć humory i się zdenerwowac szczególnie w twoim stanie. Choć w Twoim stanie nie powinnaś sie teraz denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh daj spokój, teraz mi głupio, że rozpadło się przezemnie. I, że w moich wypowiedziach są nieścisłości. Ehhh :( A nie chodziło mi o żalenie się, bo wiekszośc się tu żali. NO ale cóż. W TAKIM RAZIE TESTÓWNA PRZEPRASZZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje że przyjmie twoje przeprosiny i wróci do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co jakis czas nie moge wejść na strone bo wychodzi mi błąd serwera wam też tak wychodzi ? na inne strony moge wejść normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też tak na moment zrobiło. No to tak. Dzisiaj byłam zrobic Betę, bardzo ładnie to pani wyszło, bo ani siniaka ani nic. Nawet znalazła sobie żyłe, co u mnie trudno wykonać :) Jestem już umówiona do lekarza na 3 grudnia. Czyli w poniedziałek. Odwołałam tamtą przychodnie, stwierdziłam, że wolę poradnię przyszpitalną. Przynajmniej wszystko mają na miejscu. PS. TESTÓWNA I WSZYSCY INNI JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM 🌼 na zgodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak jak testówna lekarza szpitalnego który przyjmuje raz w tygodniu w szpitalu super facet ale o tym juz kiedys pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę do gina w szpitalu, przyjmuje 2 razy w tygodniu :) Valeri dziś mój 35 dc tempka 36,9, nie czuję że się udało raczej nastawiam się na @. A co u ciebie, plamienia trwają?. Niestety dziś i jutro nie będę pisała między 8 a 14 bo prądu nie będzie (Energetyka coś tam robi) - wogóle nie wiem jak my będziemy w firmie funkcjonować - a szef nas przecież nie zwolni do domu (chociaż ja uważam że powinien, bo i tak sie nikt do nas nie dodzwoni ani nic - ani prądu ani wody nie będzie - MASAKRA). Valeri ale tak na wszelki wypadek trzymaj za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj...miałam się tlyko nie udzielać...ale podczytuje co jakiś czas..a tu pustki..co jest? mirabelka nie ma neta w pracy ok..a mikulina? dosia leży - też ma wybaczone... :(:(:( ja ucze sie...co mogę innego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z bety. Prawie 2000 :D Czyli jestem w około 3 tygodniu :D SZOK. Chodzę, śpię, i nic mi się nie chcę. Spadek nastroju do nizin. Płakałabym tylko i nic więcej. Jakoś tak dziwinie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mnie tempka spadła o dwa stopnie czyli na 100% dostałam @ no ale to dopiero pierwsze starania były i nie liczyłam że sie od razu uda. Mirabelka ale za Ciebie trzymam mocno kciuki :D Dorotko na pewno nie umiesz sie doczekać wizyty u gina ale beta jest wysoka to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri a może nie dostaniesz @. Ja strasznie nie mogę się doczekać, normalnie jajko znoszę :D I nie moge się na niczym skupić, ale to też tak ogólnie i chyba zaraz idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri a może nie dostaniesz @. Ja strasznie nie mogę się doczekać, normalnie jajko znoszę :D I nie moge się na niczym skupić, ale to też tak ogólnie i chyba zaraz idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystie dziewczyny! Ja umyłam okna chociaż mąż na mnie krzyczał że nie powinnam ale taka już jestem nie lubie brudu i jak coś zaplanuje to wykonam, następne mycie po zimie to zrobi napewno mąż bo ja z brzuchem na drabine nie będę wchodziła. W poniedziałek ide na badania które mi lekarz przepisał a strasznie nie lubie się kłuć, a czeka mnie to teraz co miesiąc! Od rana jestem bardzo śpiąca choć na dworze świeci słoneczko, może przez ten wiater.Pozdrawiam. Ps. Właśnie gotuje pyszną zupkę i wcałym domu pachnie już nie mogę się doczekać aż ją zaczne jeść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Testówna super że dalej z nami jesteś :D A mąż ma racje teraz to on powinien sprzątać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje tylko nie wiem jak by te okna wyglądały jakby on umył , czy by nie były bardziej brudne hahaha. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testówna mam nadzieję, że już się na mnie nie gniewasz :) Spicie czy jak? Ja spałam ale wstałam i mam lenia. Zaraz idę robić obiadek :D hmm kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×