Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
u Ciebie też będzie liczył od dnia ostatniej miesiaczki ,ale w tej chwili ważny jest moment zapłodnienia by było coś widać na usg:) pomyśl, że w/g @ to byłby Twój 42 dzień cyklu czyli kończyłabyś dziś 6 tydzień (jutro zaczynasz w/g @ 7 tydzień) co ma się nijak do zapłodnienia, które przy Twoich długich cyklach nastąpiło nie wcześniej jak zapewne jakoś 18-19 listopada więc na dobrą sprawę w ciąży możesz być jakoś od 2,5 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na pewno nie zrobie usg. Wybieram się tylko by mu powiedziec o ciąży. O usg zapytam i chciałabym pójść w przyszłym tygodniu (najchętniej w poniedziałek) chyba już coś będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg wychodzi który to jest tydzień według rozwoju i wielkości. Mi wyszedł dokładnie co do dnia tydzien jak od ostaniego okresu. Ja miałam bardzo reglarne cykle co 31 dni. Nie wiem jak to jest przy długich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam że inaczej liczy się długość ciąży a inaczej wiek dizecka, więc zapewne masz rację. Ja tam wole sobie mówić że to 6 tydzień (bo tak fajniej brzmi - wiem wiem że to głupie, ale ja sama oszalałam ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
tak, dokładnie! usg pokaże ile, który to tydzień od ZAPŁODNIENIA bez względu na to jak długie są cykle to owulacja pojawia sie ZAWSZE na jakieś 14 dni PRZED @, czyli Ty Dasiu, przy swoich cyklach 31 dniowych powinnaś mieć owulację około 17 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
no:) jeszczee jak mogę tak wytłumaczyć: Ty Mirabelko miałaś ostatnią @ 26.10, a cykle masz 40 dni inna dziewczyna, która też miała ostatnia @ 26.10, ale cykle ma 28 dni będzie miała ciążę starszą od Twojej o 12 dni pomimo tego, że ostatną @ miałyście w tym samym terminie, a 12 dni dla wczesnej ciążę to bardzo duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, dla mnie teraz najważniejsze by lekarz ciąże potwierdził i już bede mogła w pełni się cieszyć, bo ciągle sie boję. Zrobiłam tylk o1 test a inne dziewczyny to robiły po kilka bo nie mogły uwierzyć. Same widzicie że już szaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
ja szczerze i dla potwierdzenia radziłabym Ci zrobić betę, bo ona da Ci 100% wynik, a lekarz dziś moze też nie stwierdzić ciąży w 100% dlatego, że jesteś jeszcze w początkowej fazie i rozpulchniona macica wskazywać może albo na ciążę albo też na nadchodzącą @ dlatego nie denerwuj się i niczego nie wkręcaj sobie po wizycie jakby tak było jak napisałam choć wcale tak być nie musi, bo może być tak, że lekarz ciążę wykryje i ją potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mirabelka na USG na 100 jednak nic nie wyjdzie. Ja się tylko nerwów najadałam. Bo się okazało, że jest pęcherzyk, ale nie ma zarodka, ciąza wychodziła dużo młodsza niż by to wynikało z cyku o i tyle. Musiałam robić bete po raz kolejny. Ale rozmawiałam już dzisiaj z ginekolog. Postraszyła mnie trochę wczoraj. A dzisiaj powiedziała, że beta pięknie przyrasta z 2000 zrobiło się w ciągu tygodnia ponad 30000 :) USG dopiero w przszyłym tygodniu po raz drugi. Powiedziała, że wtedy poowinna już widzieć malucha. MI jest tak okropnie niedobrze. Dasia doskonale rozumiem co czujesz :( Mikulinka kochana a jak ty się czujesz? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, zobaczymy co mi powie dziś gin, już nie moge sie doczekać kiedy do niego pójde. Zwolniłam się nawet u szefa. Wychodze z pracy o 14.30, więc jeszcze 2 godziny. Jeśli dziś lekarz nic nie zobaczy to pójde na bete jak bede wracaćz domu. Ona mi pokaże który to tydzień od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko, idx do lakarz on ci wszystko powie a nie zastanawiaj się teraz. Po to jest lakarz, on cię skieruje na badania powie kiedy usg itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to teraz takie ważne który to tydzień? Najważniesze, że test wyszedł pozytywny... Przy badaniach u gina dowiesz się który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziwne zachcianki. Własnie zjadłam dwa kiszone ogórki a pół godziny temu kawałek sernika i zaraz to chyba zwrócę :(( Nie no koszmar. Moja kolezanka jest w 11 tyg i mam mdłości od 5 tyg jeszcze zanim sie dowiedziałam o ciązy mówiłam jej ze tez bym chciała takie mdłosci :)) bo by o ciazy świadczyły a teraz to juz nie mogę. hihihi wymarzyłam sobie te mdłości i musze je znieść ale ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia bardzo ci współczuję, ja na razie żadnych mdłości nie mam i mam nadzieję że mnie ominą. Moja koleżanka w ciąży też czuła się bardzo dobrze całe 9 m-cy, obym i ja tak miała. Wyliczyłam sobie termin porodu na takiej stronce http://babyonline.pl/?page=kalkulatory i wyszedł mi 12 sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jakąś stronkę gdzie sprawdziłam że mój zarodek w dniu 4.12.2007 miał 2,5 mm i ma kształt gruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trochę mnie nie było a tu tyle zmian gratuluje wszsystkim które zaciążyły:)ja po podróży poślubnej nie moge sie odnazleść dramat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu o zarodkach, terminach itd. A pochwalcie sie moje drogie co wam Sw. Mikołaj przyniósł? Grzeczne byłyście? Bo ja bardzo :D Teraz czekam na gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Wczoraj byłm u gina i niestety przez ogólne badanie nie może potwierdzić ciąży i kazał iść na usg, no i byłam dziś a lekarz mówi że nic nie widać, wyglądam mu tak jakbym była w 2 fazie cyklu i postraszył mnie że ostatnio wyszła wadliwa seria testów ciążowych. Normalnie masakra. A jeszcze wczoraj po południu powtórzyłam test i wyszła 2 gruba kreska. Nie wiem co mam myśleć. Ide dziś na bete a wynik niestety będzie w poniedziałek po południu. Trochę się smucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka nie panikuj, u mnie też niewiele widział. Bo mamy długie cykle. Narazie tylko pęcherzyk żóltkowy a usg w przyszłym tygodniu. A wynika z tego, że jestem w starszej ciąży od ciebie. Więc dziwne, że uznał żeby zrobic usg. Idź do innego lekarza w przyszłym tygodniu. A testami wadliwymi się nie przejmuj. Jak zrobiłaś dwa różnej firmy to nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka nie ma sie co smucic kazda z nas Ci mowiła ze nie bedzie nic widac a mimo to poszłas na badanie z nadzieja ze cos tam zobaczysz . A co do testow to moze i wyszły wadliwe ale w ta strone nie moga sie mylic. przynajmniej tak mi sie wydaje najlepiej zrob bete albo kup testy z kilku firm i zobacz wyniki. ( jak wyszły wadliwe to pewnie tylko z jednej firmy) a pozatym nadal nie masz okresu :) to przeciez o czyms swiadczy no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) Mirabelka-nie stresuj się niepotrzebnie. Zaczekaj...spokojnie, wszystko wyjdzie w swoim czasie, a tak schizujesz się! Ja chyba byłam niegrzeczna...:(:( W tym roku tylko czekoladowy mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupie jeszcze jeden test bo robiłam dwa razy qiuck Vue, dziś kupie pre test i ide na bete po pracy. Wiem że macie racje, w przyszłą środę ide do innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja w mikołaja nie wierze i dlatego do mnie nie przychodzi............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miabelka licząc od okresu ja jestem w 8 a dziecka nie było widać na USG. Mini no przestań, nie ładnie nie wierzyć w Mikołajaa. Poza tym cciiii bo się obrazi i już nikomu prezentów nie przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×