Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

cześć dziewczyny, co to za herbatka z tego hippa, jaki ma smak? Ja nie przepadam za herbatą, ale odrzuciło mnie zupełnie od wody i na razie tylko soki piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie poczytałam na necie o tej herbatce. Mam nadzieję że jest smaczna, bo zamierzam sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jak mija ranek?? U mnie jak zwykle oststnini czasy pracowicie :o Niestety nie mam czasu posiedzieć tutaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Jestem cała, ale chora :d Kurcze, rozchorwałam się. Bida ze mnie. Piję herbatkę z sokiem malionowym i mam nadzieję, że nie rozchoruję się bardziej. Umówiłam się na wizytę do ginekologa, na sobotę na 8:30. Trochę wcześnie :D hihi :D Nie wiem jak wstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka co do smaku, to jest taka średnia. Jak ją rozpuścisz w większej ilości wody to jest lepsza. O taka o. Smakuje tak trochę sztucznie i witaminowo. Ale da się ją wypić bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że ona jest jakaś owocowa, hmm szkoda. Ciągle mnie mdli, nic mi nie pomaga, a to dopiero 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tu się dzieje nie było was rano w pracy czy co?? Ja mam dopiero na popołudniu ale myślałam że rano ktoś tu będzie ale tutaj pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo żyję. Także nie miałam kiedy się odezwać. Mam nadzieję, że mi w końcu przejdzie. Bo dzisiejsza noc to był dla mnie koszmar. No ale co zrobić. Ważne, żeby maleństwu nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście puściutko... ja chyba już jestem bliska dostania @, mam plamienia, test negatywny. czemu tak musi być... byłam cały czas dobrej mysli, ale bez specjalnego zaangażowania, myslałam co bedzie to bedzie, ale wiecie no ryczeć się chce!!!!!!!!!!!!!!!! już nie wiem czy mam spędzić pół dnia w kościele błagając o to dziecko!!!!!! mikulina, ja Cię podziwiam, Ty duzo dłużej przez to przechodzisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja byłam dzisiaj u ginekologa, wszystko ok. uspokoił mnie. Mój mąż aż się wzruszył jak zobacyzył maleństwo na monitorze. Za dwa tygodnie ma kolejną wizytę, żeby zrobić test potrójny i usg nt. Kamcia, ja nadal trzymam za was wszystkie kciuki, wierzę, że wam się w końcu wszystkim uda. Tego wam życzę z całego serduchA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nadal mam mdłości przez cały dzień, jedynie w nocy jest spokój, a gdy tylko wstanę zaczyna się od nowa. Jestem w 8-9 tygodniu, nie wiem jak wytrzymam do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelka wytrzymasz wytrzymasz :) to szybciutko minie :) Mnie już korci żeby w tym miesiącu się już strać ale możę się wstrzymam do następnego nie wiem czy dam rade zobacze hehe :D Ale jakoś cykl mi się skraca najpierw miałam 39 dni potem 36 a teraz 33 dni dziwne nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie jesteście?? Ja mam dziś troche luzu ale widze że wy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ostatnio mało zaglądalam bo dużo znajomych poprzyjeżdżało z zagranicy i ciągle sie z kimś spotykałam. Ale już wszystkich załatwiłam i mam więcej czasu. Mi mdłości powoli przechodzą. Zaczynam jutro 13 tydzień. W środe ide do lekarza i mam nadzieje że wszystko bedzie ok. Mam nadzieje ze zrobi mi usg bo dawno maleństwa nie widziałam. Zastanawiałam sie nad usg genetycznym tym co mierzy przyzierność i wyklucza wady genetyczne. Robi sie go między 11- 13 tyg ale wkońcu zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka ja miałam ostatnio sposób na mdłości doradziła mi go kolezanka i pomagało. Wiem że napojów gazowanych właściwie sie nie powinno pić ale ja jak mi przychodziły mdłości piłam sprite albo mirinde (czasem też pepsi) pare łyków i wtedy mi sie poprostu odbijało jak to po napojach gazowanych i mdłości przechodza. Spróbuj naprawde działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Heloł. Choroba przeszła, teraz już żyję :D Hehehe u mnie spoko, chociaż zapieprz na uczelni, bo się troche obijałam :D Ale nic damy radę . Teraz siedze i jem kolacje, bo właśnie niedawno wróciłam. Jutro lecę robić zakupy. Skorzystam trochę z wyprzedaży i może kupię sobie trochę fajnych rzeczy, miedzy innymi najbardziej liczę na jakiś płaszczyk. Ale może coś trafię innego. Poszłabym na coś fajnego do kina, albo coś fajnego miałabym do przeczytania. Jak macie coś to piszcie. Chętnie przyjmę informację :) Pozdraiwam serdecxznie. I ruchy ruchy, bo topik umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Polecam ksiażki KWIAT PUSTYNI, BIAŁA MASAJKA no i moje ukochane OPOWIEŚCI Z NARNI :D A film...DZIEWCZYNA MOICH KOSZMARÓW :d Pozdrawiam, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mikulina :D Ja Białą Masajkę mam trzy części i wszystkie polecam pozatym uwielbiam kryminały Harlama Cobena on zakończenia ma rewelacyjne a filmy wstyd przyznać pracuje w kinie ale żadko mam czas żeby na nie chodzić choć uwielbiam ogladać filmy teraz duzo ludzi chodzi na \"Skarb Narodów. księga tajemnic\" :) Wczoraj odebrałam już obrączki są super mamy jeszcze miesiąć czasu na zwiększenie lub zmiejszenie. Moja obrączka przy obraczce mojego przyszłego wyglada jak kurdupel ja mam rozmiar 8 on 21 hehe :D Mirabelka jak tam dzis samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dzisiaj z cztery razy wyladowała na ziemi tak jest slisko :D i na dodatek nigdzie nie było niczym posypane ani piaskiem ani sola dziasiaj chyba dozorcy zaspali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga część to "Zegnaj Afryko-dalsze losy Białej Masajki" opisuje tam swoje życie jak wróciła z afryki a trzecia część "Moja Afrykańska Miłość" to jest jak po latach tam wróciła ich owiedzić to było w tym czasie co krecili tam ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leje od rana. Pogoda taka, że aż się wstać nie chce. A na jutro mam napisać pracę i nie mam wogóle weny. Dramat. No coś będe musiała kombinować. Co do "Skarb narodów" to musze oglądnąć najpierw pierwszą część :P. Jakoś nie mogę zmusić się do tej "Białej masajki" Oglądam właśnie "dzień dobry tvn" kurcze rozmawiają o nastolatkach i ginekologach. :) A tu ja wiem z doświadczenia, że mamusie mówią najczęsciej jest ci to niepotrzebne :), a tu mówią, mamo namów swoją córkę :D Mam jeszcze katar. Dzisiaj na zakupuy :D mMa nadzieję, że będą udane :D Nudzeeee się. Kochane mam ochotę na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×