Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Ja sie zazwyczaj martwie na zapas. Niestety maz nie da rady ze mna iść bo dziś pracuje poza Krakowem. Ide z kolezanką, która jest w 15 tyg i robiła to usg 3 tyg temu. Ona była w 12 tyg i najpierw jej robił przez brzuch ale nie wszystko widział dokładnie i potem zrobił dopochwowe. ja jestem juz 13 tydzień i 3 dzień wiec morze juz przez brzuch mi zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia mi w 13 tyg robiła najpierw dopochwowe ale Mis nie chcial sie obrocic ( a chciała mu zierzyc fald karkowy) i robila mi dodatkowo przez brzuch - niestety obraz juz nie byl taki wyrazny . A i w 13 tyg dowiedzialam sie ze to bedzie chłopak ;) Nie spodziwealam sie ze tak wczesnie bedzie cos widac ...Jak bedziesz miec zdjecia to wklej w stopke bardzo chetnie sobie poogladam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u mnie bedzie juz widac płeć. Fajnie by było choć nie spodziewam sie ze tak wcześnie sie dowiem. Wieczorkiem wszystko opisze. Już bym chciała być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja miałam dzisiaj bardzo pracowity dzień, jak zresztą każdy zwariowanyu piątek u nas w firmie. Troche polatałam po urzędach, potem papierkowa robota. No i tak czas zleciał do prawie 15. Na szczęście dzisiaj piątek, co mnie bardzio cieszy. Jutro sprzątam choinki i ozdoby świąteczne, bo już szczerze mówiąc nie mogę na nie patrzeć. Poza tym siostra wpadnie jutro, dzisiaj szwagierka w niedziele impreza rodiznna...Trzymajcie się ciepło, miłego dnia i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff ale ulga. Jestem po usg genetycznym i wszystko w normie akcja serca ok., główka , rączki nóżki super. Wszystkie pomiary w normie. odetchnęłam z ulgą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pustki! Taka piękna pogoda dzisiaj. Skończyły mi się chyba dolegliwości I trymestru. Czuje sie od kilku dni wyjątkowo dobrze. Mam przypływ energii, i nie mam mdłosci. Mój dzidziuś ma juz 7.24 cm i wszystko na miejscu, rączki, nóżki, główka, nosek. Ale się cieszę. Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Niestety płci jeszcze nie było widać. Pewnie dopiero przy kolejnym usg tak ok 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja bym wolała chyba nie znać płci, no ale mąż bardzo chce wiedzieć, więc i ja poznam wcześniej, ale to jeszcze trochę bo jestem dopiero w 10 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelka co tam u Ciebie słychać mdłości przeszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą płucia to jest tez tak że czasem można sie rozczarować. Moja kuzynka do końca myślała że bedzie mieć dziewczynkę bo tak cały czas na usg wygladalo i ku jej zdziwieniu urodził sie chłopiec. Zaskoczenie było wielkie. Wiec ja taj do końca w ta płeć nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe napisałm płucią a chodziło mi płcią :)) Jak samopoczucie Mirabelka? Bo ja sie musze pochwalic że z radością wielką pożegnałam dolegliwości I szego trymestru i oby nie wracały więcej. Nie mam mdłości i czuje sie naprawde b dobrze. Wogóle nie czuje ze jestem w ciązy. Tak z dnia na dzień mi przeszło. Tylko apetyt cały czas ma duży no i brzuszek rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj wróciłam od rodziców. Straszny dramat się stał, mój laptop się zepsuł, więc wybacz Mikulinko ale nie mam gg :). Czekam aż mi go mąż naprawi. Na uczelni gorący okres. Ale jakoś damy radę. Siedzę teraz i oglądam dr quinn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze wszystkie juz lepiej się czujecie. ja niestety nadal mam problemy zdrowotne wiec o dzidzi mowy nie ma, a i nawet jakos sama niechce nie wiem czemu znów mi się odwidziało zazdroszcze wam nie tego ze jestescie w ciąży ale że tego chciałyście ja chyba jestem zdrowo walnięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości niestety jeszcze nie przeszły, ale mam nadzieję że tak jak ciebie Dasiu, opuszczą mnie one w II trymestrze. Brzuszek też mi szybko rośnie (ponoć to wróży dziewczynkę). A tak ogólnie czuję się ok. Jak mdłości przestaną mnie dręczyć to będzie jeszcze lepiej. Aha no i strasznie drażnią mnie zapachy, szczególnie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze własnie dzwoniłam do mojego gina aby się zapisać na środe a tu mojego gina już nie ma a szkoda bo był super no ale cóż zapisałam sie do tego który jest. Ale kuzynka powiedział że on tez jest spoko. Pracuje w szpitalu i on właśnie przyjmował poród mojej kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze a wy mówicie że jak bym teraz zaszła to by brzuszka na weselu nie było widac a Mirabelce już w dziesiatym tygodniu rośnie :D Ale i tak bym już chciała aby się udało w tym miesiącu się jeszcze aż tak nie staram ale w przyszłym to już na maksa hehe :) Dasia ja tez mam tyle latek co ty :) w którym cyklu ci się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Valeri ja już od dwóch tygodni noszę się ciążowo i teraz mojej ciąży nie da się ukryć :) ponad 12 cm w pasie więcej. To niestety widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie mogę sie doczekać 15, bo po pracy idę na obiad do mamy. Spagetti będzie :). I dziś rozbieram choinkę, mimo że księdza po kolędzie jeszcze nie było, ale specjalnie czekać z choinką na niego nie będę. Zarejestrowałam się też do dentysty. Idę za tydzień, tyle że miejsce było tylko na 12.30 i będę musiała prosić szefa by mnie puścił wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch jest widoczny, jak założę coś obcisłego ale tak gołym okiem jeszcze nie da sie zobaczyć ciąży. Chociaż podejrzewam że za 3 tygodnie już mi większa piłeczka urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba rodzinne, bo moja mama też mówi, że w 3 miesiącu już było widać, że jest w ciąży. Wagowo nie przytyłam nic. Tylko cm w pasie idą w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog powiedział, że to dobrze, bo to głównie powiększająca się macica. Dlatego waga nie rośnie. Powiedziałm że trzeba się tylko cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się boję stawać na wagę. Jeśli w takim tempie będę tyła to nie wiem co to będzie w 9 m-cu :). Wcale nie jem dużo więcej niż przed ciążą, a brzuszek i tak szybko rośnie, ale piersi na razie stoją w miejscu, spokojnie mieszczę się w dotychczasowe staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie stajesz na wagę? A powinnaś. Ginekolog powinien cię zważyć i ty też powinnaś to kontrolować. W pierwszym trymestrze powinno się przytyć góra 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog mnie ważył i będzie ważył co miesiąc. Wyczytałam w jakiejś gazecie że przy moim wzroście nie powinnam przytyć więcej niż 12-15 kg. I mam nadzieję że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×