Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Hej! Mirabelka gratuluję tak bardzo się cieszę :)) Ja robiłam usg w 5 tyg (licząc od ostatniej miesiączki) jak zaczęłam plamic to musiałam i było widać że jest ciąza w macicy tzn pęcherzyk ale wtedy jeszcze nie mozna było stwierdzic jego żywotności więc kazała mi za dwa tyg przyjść w 7 tyg no już biło serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę do gina, ale tylko na ogólne badanie, bo usg jest w innymi miejscu (tzn. też w szpitalu ale robią tylko rano), ale i tak mam nadzieję że już się czegoś dowiem. Naczytałam się różnych rzeczy o pustych jajeczkach itp. i tylko się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam długie cykle więc nawet nie mam pojęcia który by to mógł być tydzień, ale na pewno jest jeszcze bardzo wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja niestety musze się wybrać do lekarza, bo juz od 3 tyg kaszlę strasznie i syropy nie pomagają! Na dodatek dzisiaj czuję jakbym w gardle miała wielką kluchę, ból przy przełykaniu...:o Tak się załatwiłam chyba na lodowisku .. Mam nadzieję, że to nie angina...bo nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam chlonex ....ale jak już wspomniałam wyżej...z marnym skutkiem :o Czuje się jak wrak człwoieka. Poza tym czuję się brzydka...Jutro idę do frazjera, może się lepiej poczuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochotę na dobrą kawusię, ale taką z pianką z mleczka i najlepiej na zimno. No ale zrobie sobie dopiero po pracy jak wróce do domu, a to jeszcze sporo czasu, bo przecież po 15 lece do gina od razu, no i pewnie będą kolejki, więc zanim doczołgam się do domu już będzie koło 17 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina kup sobie Hasko Sept w aerozolu, psika się do gardła co jakiś czas, mi zawsze pomagał. Ja leże w łóżku bo żle się czuje, zaprowadziłam mojego bombla do przedszkola, już się nie mógł doczekać bo będzie mikołaj i fotograf wiec będą mieli pamiątke z mikołajem a najważniejsze to oczywiście paczka od mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam z mężem u kuzynki z paczką mikołajkową, bo mąż jest chrzestnym jednego z jej synków. Śliczne te dzieciątka, mają już 7 miesięcy i takie długie włoski. A dziś czas w pracy dłuży mi się, bo już nie mogę doczekać się wizyty u gina. Chyba zwolnię się u szefa z pół godzinki żeby zająć sobie kolejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czasem ginekolodzy to mogą tez dobić człowieka. Dlatego lepiej dzielic czasem przez pól to co mówią. Moja koleżanka poszła do ginegologa w 5 tyg zrobił jej usg i stwierdził ze puste jajo płodowe i nic z tego nie bedzie. Przerażona poszła do drugiego a on jej na to ze w 5 tyg każde jajo jest puste dopiero koło 7 sie coś robi. No i teraz jest wszystko ok. Oszaleć można. Ja jak zaczęłam plamic to tez miałam tylko pęcherzyk i nie było wiadomo czy cos z niego powstanie a jednak rozwija sie pomimo ze dwa tyg plamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko TŁUCZKU !!!!!!!!!!! nie czytaj takich rzeczy a jak juz czytasz to nie martw sie na zapas. Kurcze czemu mialo by byc cos nie tak?? Zobaczysz ze bedzie wszystko ok. Wiecej optymizmu dziewczyno;) przeciez w koncu Ci sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini już się uspokajam :) Właśnie podzieliłam się tą dobrą wiadomością z koleżanką z pracy która też jest w ciąży i kazałam milczeć dopóki nie dowiem się że wszystko ok. Fajnie będziemy razem z brzuszkami chodzić. Ona ma termin na czerwiec. Ja sobie wyliczyłam na 2 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze masz kolezanke ciązowke , potem bedziecie razem na spacerki z brzdacami chodzily;) Ja mam siostre ktora termin ma 5 tyg wczesniej niz ja ... tez licze na wymiane doswiadczen:):) napisz koniecznie jak po wizycie u gina zagladne wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ta koleżanka która jest w ciąży (ode mnie z pracy) mówiła że jej ginekolog liczył tydzień ciąży od dnia miesiączki. Czyli u mnie by wychodziło 6 tydzien :), więc jak pójde na usg w przyszłym tygodniu to już na pewno będzie coś widać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Mirabelko
jeszcze nic nie będzie widać, jest za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnno być widac pęcheżyk ciązowy zagnieżdżony w macicy ale dopiero za jakiś tydzień dwa bedzie widoczne czy ciąza jest zywa. Ale Napewno będzie w porządku. Ja mam okropne mdłosci od tygodnia. Ledwo zyje. Cały czas mnie ssie w zoładku i mdli równocześnie. Z jednej strony chce mi sie co chwile jeść z drugiej staje mi w gardle jak jem. Fuj okropne. A przez to ponad dwutygodniowe leżenie to tak z sił opadłam że mi sie nic nie chce. Najgorzej to się ak połozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka była na usg w 4 tygodniu (licząc od miesiączki) i było widać pęcherszyk. więc jak ja pójde w przyszłym tygodniu to też będzie już widać, przynajmniej wg tej mojej koleżanki. Nawet pokazała mi swoje usg i widziałam tam małą kropkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
i to jest 28 dni, cykl trwa przecież tyle przecież jajeczko nawet zagnieździć się nie zdążyło dziewczyny dopiero zaczynają zastanawiac się dlaczego okres nie przychodzi więc gdzie tu usg w 4 tygodniu?:O nie ma takiej możliwości by 2 tygodnei po zapłodnieniu cokolwiek było widać na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zmuszona zrobic pierwsze usg jak zaczełam plamic (bo planowałam je zrobić tydzień później tak byłam zarejestrowana do gina) to było widać maleńką kropeczkę w pęchezyku plodowym który mierzył 16mm a ta kropeczka to moze ze 2mm i był to dokładnie 5 tydzień i 5 dni tak wyszło na usg (liczac od okresu). A za dwa tygodnie jak poszłam to był dokładnie 7 tydzień i 6 dni i ta 2mm kropeczka powiększyła sie do 14,7 mm i biło serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 40-dniowe Ostatni 0kres 26 pańdziernika. A u tej kolezanki widziałam zdjęcie usg z 4 tygodnia i była kropeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
Dasia, no i to jest spora różnica, Ty byłaś w 40 dniu cyklu:) w 28 dniu to można co najwyżej zastanawiać się dlaczego okres nie przyszedł;) a gdy widać było bijące serduszko to był 55 dzien cyklu:) i wtedy jak najbardziej to jest normalne, bo to jest 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc 4 tyg od dnia miesiączk
ta koleżanka musiała być w 4 tygodniu, ale od zapłodnienia, bo nie ma fizycznej możliwości by było coś widać w tak wczesnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ona jest teraz w 12 tygodniu i gin jej liczy od dnia miesiączki. To w którym w końcu tygodniu ja moge być skoro ostatni okres był 26 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka to masz dokładnie 6 tyg od okresu 42 dzień to pęcheżyk bedzie widać. ale gdybyś poczekala z tydzień to byś wiecej sie dowiedziała bo nie ma sensu robic tak czeso usg jesli nic złego sie nie dzieje. Lekarze bez powodu nie chcą robic tak czesto bo to nie jest takie obojętne. Zresztą mozesz sie poradzic lekarza jak u niego bedziesz czy jest sens robic teraz usg czy poczekać. Rozumiem że chciałabys jak najszybciej cos zobaczyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×