Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość co pierwsze słyszę
aha, ok:) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
oj nie, moja przyjaciółka wie na 100% kiedy ma jajeczkowanie:) niektóre to mają szczęście:) ja niestety nigdy nie wiem do końca kiedy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
wiesz co, ta teoria to chyba zgadzałaby się:) moja przyjaciółka i jej synek są na to żywymi dowodami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleję wam to co znalazłam w necie teraz.... Jezeli juz tak bardzo chcesz wiedziec kiedy mozna miec chlopca albo dziewczynke to musisz dokladnie wiedziec kiedy sa Twoje dni plodne. I nastepnie jezeli chcesz miec dziewczynke to powinnas wspolzyc na 2-3 dni przed owulacja (jajeczkowaniem), a jezeli chlopca to w dniu jajeczkowania. I ta metoda jest potwierdzona badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
dziewczyny dalej nie wiem czy mam szanse na dziewczynke bo każda pisze inaczej. Ja słyszałam że do owulacji to dziewczynka a w czasie i po to chłopiec. Ja współżyłam 1.11 i rano 2.11. a owulacje miałam 3.11, więc jakie są wasze zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
testowna-------> to tak słyszałaś jak dziewczyny piszą:) moze jak gdzieś źle cos przeczytałam, bo tak jak napisałam - przypadek mojej przyjaciółki jest na tę teorię żywym przykładem tym bardziej, że ona doskonale wie kiedy ma owulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej podpisuję się pod tym co napisałam wcześniej czyli: przed owulacją dziewczynka, w dniu owulacji i po chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
no ja też mikulina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie czeka tyle roboty jak wrócę po pracy do domu, żę głowa mała :o Na dodatek chcuiałabym umyć okno w sypialni, żęby powioesić ładną firankę...ale lekko deszcz pada i zastanawiam się co zorbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Ja mam wszystkie okna do umycia przed świętami a nie umiem się do tego zabrać bo niedojrze dziennie pada deszcz to teraz dziennie się zastanawiam czy jestem w ciąży i nie potrafię o niczym innym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie myśl o tym testówna. bo i po co? Ale zamieszanie na topiku :D Hehehehe :D JA właśnie wróciłam i zabieram się za robienie sałatki jarzynowej a potem galaretka malinowa z winogronami mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też mam ginekologa faceta i nie zamieniłabym go na babke - wolę chodzić do fecetów :) A co do opinii na temat płci, to zgadzam się z Mikuliną :) Mi tam obojętnie co będzie, i tak będę szczęśliwa :) Jutro mam pierwszych gości w domku, ciasto ananasowe już upiekłam, jutro zrobię jeszcze sałatkę grecką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) Wreszcie piątek! Łóżko mamy postawione i dzisiaj PIERWSZA NOC W NOWYM ŁÓŻKU :D Hehhe nawet ubrałam całkiem nową pościel i prześcieradło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka się nie odzywa.... Asiu -----> co u Ciebie? Jak fasolka Twoja?? ODEZWIJ SIĘ, my tu czekamy na wieści od Ciebie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam małą załameczkę, ale maleńką bo przecież nie od razu mozna mieć wszytsko. zrobiłam beta hcg krwi..wynik o,o1 czyli nie jestem zafasolkowana ani zagorszkowana, okresu niestety też nie ma. krew robiłam w 31dc....powinna już wyjść jesli ciąża...czy są wyjątki, pocieszcie mnie...dziś 33dc i test rano też nic nie wykazał ZNOWU..kurcze...a dziś niedobrze mi było...dalej twierdzę, że coś tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam małą załameczkę, ale maleńką bo przecież nie od razu mozna mieć wszytsko. zrobiłam beta hcg krwi..wynik o,o1 czyli nie jestem zafasolkowana ani zagorszkowana, okresu niestety też nie ma. krew robiłam w 31dc....powinna już wyjść jesli ciąża...czy są wyjątki, pocieszcie mnie...dziś 33dc i test rano też nic nie wykazał ZNOWU..kurcze...a dziś niedobrze mi było...dalej twierdzę, że coś tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam małą załameczkę, ale maleńką bo przecież nie od razu mozna mieć wszytsko. zrobiłam beta hcg krwi..wynik o,o1 czyli nie jestem zafasolkowana ani zagorszkowana, okresu niestety też nie ma. krew robiłam w 31dc....powinna już wyjść jesli ciąża...czy są wyjątki, pocieszcie mnie...dziś 33dc i test rano też nic nie wykazał ZNOWU..kurcze...a dziś niedobrze mi było...dalej twierdzę, że coś tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny nie mogę spać. Normalnie zaczynam się stresować spaniem. Mam już dość nocnych pobudek, zlana potem, zestresowana. Dramat. Nie ide spać. Robię nie tupię nogą i od dzisiaj nie śpi ę.;..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane... Chciałabym dołączyć do Waszego topicu... Jestem według moich obliczeń w 7 tyg ciąży... dowiedziałam sie wczoraj robiąc test ciążowy który ukazał dwie grube krechy, a dziś zrobiłam badanie krwi na HCG i wyszedł dodatni, wiec już się cieszę... na środę mam pierwszą wizytę do gina... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze z dzidzią. Odczuwam takie skurcze kilkusekundowe co jakiś czas (ok. godziny czasem dwie), przypominające ból miesiączkowy. martwię się tym, choć słyszałam że to może być od tego, że macica sie powieksza i uciska na jajniki itd... Poza tym potwornie bolą mnie piersi, na szczescie nie wymiotuję... ale i tak zniosłabym wszystko:) Nie moge sie juz doczekac czerwca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusza mi ginekologiczka powiedziala ze jak bede miec bole takie jak przy okresie to mam zażywać magnez .. ale to rzezcywiscie jest normalne , takie skurcze No i przedewszystkim gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tam u was słychać. Ja mam dziisiaj dzień obijacz. Nic mi się nie chce. Nic nie robie. Nawet na obiad chyba zamówie pizze. Dramat. W Krakowie sypie co chwilę śniegiem. Straszna ta pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×