Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estera20

Praca w Douglasie

Polecane posty

Gość Estera20

Cześć dziewczyny dostałam propozycję pracy w perfumerii Douglas. Jak tam jest? Czy któraś pracowała w takej perfumerii? Ile można zarobić jak traktują pracownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci odpowiedziec bo akrat wiem jakie sa warunki pracy w sephorach i douglasach. w sehorze najpierw jestes zatrudniana na okres probny na 3 miechy, jak sie sprawdzisz to na umowe. płaca około 1150 zł /reke + gifty w postaci testerów i bonów. Dodatkowo chodzisz na szkolenia na ktorych dostajesz wartosciowe prezenty.Ale najczesciej przyjmuja do pracy dziewczyny ktore stoja na animacjach bo juz mniej wiecej orientuja sie w asortymencie, potrafia obsługiwac klientów itp. masz znizki na produkty, przerwy sa normalnie, nie zadne 15 minut. w douglasach jest troche inaczej.na skelpie nie mozna ze soba rozmawiac, klientki skarża sie na ciagłe pytanie ich \" w czym moge pomoc\" nawet po 4 razy w ciagu zakupow- jest to dosc irytujace. ponadto z moich obserwacji zupełnie inaczej zachowuja sie konsultantki douglasow- spowodowane jest to inna \"polityk personalna\" ze tak to nazwę, dziewczyny w douglasach sa pod presja kierownictwa, chodza \" jak w zegarku\". nie wiem, czy przyjełas te prace. napisz jak wrazenia :) czekam na opinie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quentis
byle nie douglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quentis
proszę powiedz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattja890
Hej dziewczyny,skoro juz tak rozmawiamy o pracy w Douglasie to jak moge sie tam dostac????Moze jakis adres podacie czy linka na ktory trzeba sie zglosic:)Dzieki z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zainteresowana. czy przyjmują w Douglasie bez doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam pracy w tego typu drogerii bądź perfumerii ponieważ interesuję się kosmetykami i wszystkim co z tym związane, od września rozpoczynam naukę w studium kosmetycznym i to jest jedynym plusem chyba, ale wydaję mi się że są nie wielkie szansę abym została przyjęta ponieważ mam nie wielkie doświadczenie, bo co to jest praca w AVON-ie .. wiele się tam nie nauczyłam, po za Tym jestem jeszcze młodą osobą, dopiero ukończyłam liceum a czytałam gdzieś że dopiero od 20-tego roku życia przyjmują? Może mi ktoś doradzić jak najlepiej mam się zabrać do poszukiwania takiej pracy? jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój mąż kochanie
Przecież doughlas to jest jeden wielki kolchoz i syf, wykonczyl mi zone, siadla psychicznie. Czy nei wystarczy wam sam opis prania mozgow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABA24
A miałam tam złożyć właśnie aplikacje,ale już mi chyba odechciało.A po za tym jakieś straszne grosze się tam dostaje ja w supermarkecie miałam 1500 na ręke + bony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityy
jestem pracownica douglasa i nie jestem w pelni usatysfakcjonowana ta praca i powiem tak pieniadze marne i nie marne jak zapie.... calymi dniami jestes slodka dla szefowej wciskasz od cholery towaru klientom to koło 2tys wyciagasz ale rzadko sie to zdarza ja w okresie probnym mialam 1300 teraz mam 1500 plus premie ktore sa i nie sa raz jest to 200zl raz 300 czasem 400 dostajemy 13 wyplate w grudniu co mi sie podoba bo w grudniu jak zawsze sa zaj... utargi i dziwne by bylo jak by tego nie bylo ...o probkach zapomnijcie jedynie mozecie liczyc na laske szefowej nie ma mowy o testrach no chyba ze przyłapiesz pracownice że biorą to też ci rzucą próbkami żebyś nie otworzyła mordy przed innymi gólnie nie wolno mówić o zarobkach próbkach testerch miedzy soba bo to zakazane z wiadomych powodow o zarobkach nie możemy rozmawiać miedzy sobą wiadomo dla czego nie chodzi tu o prywatność tylko kto liże bardziej tyłek szefowej ma większą pensję to samo tyczy sie próbek oczywiście trzeba być zawsze uśmiechniętym dla klientów miłym inteligentnym rozmawiać można na sklepie ale w miarę nie można za głośno rozmawiac ...no ale z kim je prowadzić skoro większość dziewczyn jest że tak powiem słodko pierdząca sztuczne uśmiechy i szczerzące się zęby zero naturalności dziewczyny są fałszywe mówi się że nie ma walki o klienta ale jest ... tylko pytaja sie ile masz utargu ile targetow jest mobing moze nie jest tak jak niektórzy pisza moze tylko tam gdzie ja jestem ale u nas jest to delikatny mobing... to prawda ze szefowa jak nie jest wyrobiona norma wysyla znajomych zeby kupili cos i pozniej oddaje jako zwrot ... ktoś spyta dlaczego tu pracuje bo rynek pracy w polsce jest jaki jest ja prace mam na miejscu niestety nie każda kobieta w polsce w sklepie wyciaga srednio 1700-1800zł mam dosyć elastyczny grafik i nie prawda że robimy w świątek piatek bo np mamy 4 dni pracy pozniej szkolenie i jeden dzien wolnego albo 3dni pacy 2 wolne mi to odpowiada bo nie zawsze mozna zalatwic rozne sprawy w niedziele ... poza tym ciezka praca wysilek niczym w biedronce ale te pieniadze motywuja wczesniej pracowalam w sklepie odziezowym w prawdzie bylo troche lzej i bez stresu ale male pieniadze 1100zl i od 9-18 plus godzina na otwarcie i zamkniecie jeszcze wczesniej w innej firmie gdzie zarobilam 980zl a robiam 12h i dlatego jestem mozna powiedziec szczesliwa ze jestem w douglasie powiem tak jesli ktos ma lepsza oferte pracy to niech nie ryzykuje douglasem bo nie warto ryzykować żylakami i bólami kręgosłupa -ja przychodze do domu i leze caly wolny dzień, niech nie ludzi sie ze bedzie mial full probek i testerow bo nie bedzie moze raz na miesiac jakies powiedzmy 5-6 malych saszetek z clarinsa czy kanebo :/ jakaś próbeczka pefrumu o ile cie kolezanka nie wyprzedzi nie jest tak rozowo jak sie wydaje jedyne co to szkolenia tam dostaje sie ladne prezenty to trzeba przyznac ale nie sa czesto jak ja juz na stale pracuje dosc dlugo to nie mam co liczyc na wiele szkolen raz na 2 miesiace ... no i nie radze sie przyjmowac jak ktos ma dzieci bo raczej mozna zapomniec o niedzielnych spacerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte paznokcie
up up up!!!!! jestem zainteresowana praca w douglasie, sephorze lub inglocie czy ktoś moze jescze cos napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarakta890
zgadzam się z tym co napisała Kitty, na każdym innym forum znajdziecie podobne opinie o pracy w Douglasie, chociażby tu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,27492 mi osobiście te opinie baaardzo pomogły i otworzyły oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz wygląda sprawa w Bielsku-Białej,znowu kogoś szukają ale człowiek się bije z dylematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego się bijesz z dylematami? Chcesz kandydować? To poślij cv, bo jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć jak jest. A na internecie przew. piszą Ci co nabroili i są niezadowoleni bo im ktoś kazał pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia36
Skąd wy dostajecie te propozycje pracy? Zauważyłam, że wiele dziewczyn jak już się zastanawia nad pracą w Douglasie to dostaje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith 97
W Douglasie panuje okropny mobbing !!!Było dobrze 7 lat temu a teraz to jest obóz pracy! Brakuje jeszcze podtruwania gazem za nie zrobione teraz już dzienne targety, plany, koszyki ilościowe, wartościowe, konwersje...która jest jakąś paranoją codzienne straszenie, że Cię zwolnią, powtarzanie, że jesteś bani,że powinnaś się wstydzić bo wieloletni pracownik powinien dużo wiecej normy wyrabiać, ciągłe podnoszenie poprzeczki, nierealizowanie planów motywacyjnych pomimo wyników, straszenie zwolnieniem po powrocie z urlopu macierzyńskiego jeśli sie będzie chodziło na zwolnienia kiedyś to była cudowna praca którą kochałam teraz to jest jakiś koszmar....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) a jak pracuje się w douglasie w warszawie? zaprosili mnie na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Blondynka z ostrym, niestosownym makijażem, która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjną w Douglasie w CH Arena, kazała mi na siebie czekać 15 minut i nie przeprosiła - zupełny brak klasy. I taktu: "A pani to chyba nie ma teraz makijażu? Bo u nas to trzeba mieć makijaż". No cóż... makijaż miałam, ale w przeciwieństwie do niej był delikatny, a nie wulgarny, bo tak powinno być w pracy. Na koniec jeszcze obietnica: "Zadzwonię z odpowiedzią czy panią wybraliśmy, nawet jeśli będzie negatywna". I nie zadzwoniła :) Może zamiast spędzać godziny na malowaniu sobie buźki powinna poczytać książki o zasadach dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, jeśli wybieracie się do pracy w Douglasie w W-wie to raczej zrezygnujcie od razu - nie wiem jak reszta kraju. Szkoda Waszego potencjału, zaangażowania i utraconych możliwości rozwoju. Tu szefem jest moda osóbka której jakimś cudem przydarzyło się zostać Dyr. Regionalnym. Swoją drogą nie wiem kto dokonał rekrutacji tej osoby ale albo wchodziły w grę duże znajomości albo wyjątkowo kiepski fachowiec od HR. Wracając do tematu - to dziewczę (inaczej się nie da nazwać tej panienki) totalnie nie ma kompetencji ani doświadczenia w zarządzaniu kapitałem ludzkim. To zbyt młoda, niedoświadczona, osoba która zachłysnęła się stanowiskiem i zupełnie nie wie co oznacza nadzór nad regionem, biznesem, sprzedażą, standardami, strategią marki i motywacją zespołu. Tej osobie wszystko się pomyliło i to bardzo wiele razy.. Dodatkowo to niestabilna emocjonalnie dziewczyna która by zapanować nad zespołem stosuje chamstwo, zastraszanie, działanie niezgodne z etyką i prawem pracy. Nie wspomnę już że to osóbka która nie ma manier, nie szczyci się kulturą osobistą i klasą. A to już basic którego wymaga się od top managementu. Sama nie doświadczyłam ale znam tak wiele osób które sypią z rękawa historie o tej osobie że nie sposób poddawać w wątpliwość to co mówią. Swoją drogą kto wie - może zdarzy się powództwo grupowe o mobbing, nękanie i straszenie podległych pracowników. Już tak daleko posunęła się ta osoba że może zacząć się obawiać konsekwencji przewidzianych polskim prawem bowiem przekroczyła niemal każdy z przepisów prawa które chroni pracownika. Trzymam kciuki za tych którzy tam nadal pracują i znoszą tę dziewczynkę. A tej Pani życzę żeby Pracodawca dostrzegł straty na jakie go naraża (wizerunkowe, moralne, finansowe), jej karygodne i skandaliczne błędy w zarządzaniu regionem i.... Zwolnił ją dla swojego i jej dobra. Jestem dobrej myśli że zimny prysznic inteligentnym ludziom pomaga odnaleźć kręgosłup moralny, chłodzi głupi zapał do jeszcze głupszych rzeczy. Oczywiście zakładając że owa Pani jest inteligentna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelika
A jak się pracuje w Douglasie w Trójmieście? Też zostałam zaproszona na rozmowę ale po tym wszystkim co przeczytałam, az się boję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trójmieście jest to samo:( regionalną jest starsza baba ale zero kompetencji na pozór miła i sympatyczna ale jak tylko ma interes. Jak popracujesz trochę i jesteś spostrzegawcza to zobaczysz że nie liczysz się zupełnie tylko liczy się ile klientów naciągniesz i ile kasy nabijesz . Ogólnie mówi się o wysokich standardach w firmie itd a tak naprawdę to budżet, targety i nabijanie w butelkę klientów. Regionalna ,,obstawia" się lizusami i donościelami. Sama jest nie zrównoważona emocjonalnie co zresztą widać również po jej relacjach z własnymi córkami!!!!! Nie polecam takiej pracy dla ludzi ambitnych i inteligentnych ceniących sobie ludzkie wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saneo
Jestem na okresie probnym w Douglasie. Jak sie dostalam na okres probny to skakalam ze szczescia. Teraz widze ze to co pisza na forum to prawda. Jest po prostu źle :( każdy na każdego gada, nie wolno ze soba rozmawiac. Dwie pietnastominutowe przerwy nie sa wliczane w czas pracy wiec tak na prawde jestem w pracy 8 i pol godziny a nie osiem. Zero testerow czy probek. Wracam do domu i placze z bolu, boli mnie kregoslup i nogi. :(((( Ale co robic jutro od nowa to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że w douglasie pracuje się tak samo źle jak w rossmannie, ciągły mobbing, za lizanie tyłka kierownikowi awans i więcej godzin; wyzysk psychiczny i fizyczny przynajmniej Wam firma nie usuwa co chwilę forum z kafeterii, bo u nas zamiast walczyc z mobbingiem i cos zmienić zaczęli usuwać negatywne posty na swoj temat żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z Was zastanawia się nad jakimkolwiek Douglasem w Wawie to serdecznie nie radzę. Płakałam długo zanim zdecydowałam się to napisać. Niestety taka jest prawda - zniszczenie psychiczne całego zespołu, ciągłe obgadywanie, zwracanie uwagi, rozkazy, zakazy, a uśmiech niestety tylko fałszywy. Nie psujcie sobie CV. Bo długo tam nie popracujecie, a prestiż też wątpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KŁAMSTWO,OBŁUDA, OSZUSTWO,MOBBING,ŁAMANIE WSZYSTKICH PRAW PRACOWNIKA,NIEPRZESTRZEGANIE KODEKSU PRACY,CIĄGŁE ZASTRASZANIE..a najgorsze jest to, że Regionalna o wszystkim wie i przymyka na to wszystko oko.Przeżyłam to wszystko na własnej skórze...długo dochodziłam do siebie,gdy zrezygnowałam z tej pracy..psychicznie i fizycznie Douglas mnie wykończył. ....i jeszcze jedno, proszę nie mieć pretensji do narzucających się ekspedientek na sali sprzedaży..taka jest polityka firmy i tak muszą robić...aha i jeszcze coś,, MÓJ BYŁY KIEROWNIKU ŻYCZĘ CI ABYŚ KIEDYŚ ZOSTAŁ TAK SAMO PODLE POTRAKTOWANY JAK TY TRAKTUJESZ SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW'' cała reszta...szkoda komentować, temat dla Inspekcji Pracy. Pozdrawiam FILIA 056 KOSZALIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KŁAMSTWO,OBŁUDA, OSZUSTWO,MOBBING,ŁAMANIE WSZYSTKICH PRAW PRACOWNIKA,NIEPRZESTRZEGANIE KODEKSU PRACY,CIĄGŁE ZASTRASZANIE..a najgorsze jest to, że Regionalna o wszystkim wie i przymyka na to wszystko oko.Przeżyłam to wszystko na własnej skórze...długo dochodziłam do siebie,gdy zrezygnowałam z tej pracy..psychicznie i fizycznie Douglas mnie wykończył. ....i jeszcze jedno, proszę nie mieć pretensji do narzucających się ekspedientek na sali sprzedaży..taka jest polityka firmy i tak muszą robić...aha i jeszcze coś,, MÓJ BYŁY KIEROWNIKU ŻYCZĘ CI ABYŚ KIEDYŚ ZOSTAŁ TAK SAMO PODLE POTRAKTOWANY JAK TY TRAKTUJESZ SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW'' cała reszta...szkoda komentować, temat dla Inspekcji Pracy. Pozdrawiam FILIA 056 KOSZALIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość douglaska
Zgadzam się z ta opinią !!! Douglas w KOSZALINIE omijajcie szerokim łukiem!!!! Duża rotacja pracowników o czymś świadczy.Normalny człowiek dwóch dni tam nie wytrzyma.Na początku obiecują cuda na kiju i same piękne rzeczy ale nie dajcie się zwieść..w tej pracy człowiek się nie liczy, tylko to ile można go wykorzystać i kopnąć w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzekasz na swoją dotychczasową pracę, wejdź na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, godnymi uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem z Gdyni i chciałabym wiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać pracę w Douglasie, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×