Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tu i teraz ONA

5 kg to malo a jak wiele moze zmienic, kto ze mna?

Polecane posty

Gość kropkaa
a gdzie to wpisac te wymiary?:) bo nie wiem szczerze mowiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja te 5 kg chce zgubic i juz zostac przy tej wadze! wlasnie zjadlam pyszna salateczke warzywna- salata,ogorek,pomidor, ser feta,papryka zolta...:) zaspokoilam troche swoj glod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzis porzadna dawka ruchu dla Ciebie:) ja wieczorkiem ide na aerobic zgubic troche kalorii:) no i po cwiczeniach nie chce juz nic jesc na noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak aerobic? Ja proponuje zeby od jutra wpisuwac co zjadlysmy, bedziemy sobie doradzac czu duzo/malo oraz jakies dobre rady. Ja mam okres i dzis duzy mialam apetyt troszke. Ale nic, sa lpesze i gorsze dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalicz
ja mam 166 cm i waże 57 kg i tez chce schudnąć do 5kg do 27 pażdziernika bo wtedy jad na wesele i chcę ładnie wyglądać:D 3majcie za mnie kciuki dzewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! dzis uaktualniam wage- rano na czczo 61,1 kg :).ja mysle zebysmy w pon wymienialy rezultaty:). Ja co do wczoraj to jestem z siebie zadowolona! jak bylo na grzybobraniu?zmeczylas sie troszke?:) ze mnie pot sie lał po aerobicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hewj hej:P na grzybobraniu byklo 3 h walkingu:P A dzis caly dzien latania po miescie ech. Zjadlam: 1. bulka ciemna+jogurt 2.pysio sok+ batonik fitness 3.landrynka jednego:P:P:P 4.cz kawa z 1 lc 5.5 plackow ziemniaczanych z 2 lc i spalilam chyba z 5000 kcal bo ruszac sie nie moge od ruchu:P och schunac na wesle- tos ie oplaca:P anul damy rade:P Mysle o tym, zeby wage jednak zmienic moze w pon, to sie pomysl okej:P Prosze kropka prosze, wazymy ( chyba) tyle samo,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiescie 3 placki ziemniaczane a nie piec, ta klawiatura ech:p Poza tym podjelam zyciowa decyje, oststnio ograniczam fajnki i wypalilam dzis ostatnia rame, zobaczymy co bedszie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bilans masz ładny \"tu i teraz ona\":) tak trzymac:). Ja dzis zjadłam: -twaróg chudy ok.125g, 4 rzodkiewki, pół kubeczka jogurtu naturalnego -jabłko, 3 chrupkie pieczywka -jogurt naturalny z musli -ryz brazowy z warzywami -no i teraz musialam troszke jogurtu naturalnego podjesc... ...bo bylam 2 godz pocwiczyc na aero...i zglodnialam:) ale juz nic nie tykam:)! Rzuc te fajki a zobaczysz ze bedziesz sie lepiej czula i przyzyczaisz sie-duzo \"siedzi\" w glowie tak naprawde!!!powodzonka! a jak inne osoby, pochwalcie sie albo ....pożalcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka,dzieks za mobilizacje:p Wow, ja tez lubie takie jedzenie jak Ty ,,na codzien\'\' brazowy ryz to kocham wprost. skoro jestesmy tu we dwie dzis napisz cos wiecej o sobie co lubisz skad jestes latka etc.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba we dwie ten temat ciagniemy...ale moze ktos sie przyłączy jeszcze!:) Ja mam 23 na karku:) jestem samotna, mieszkam nad morzem, lubie imprezowac- to mi przeszkadza w \"diecie:- w weekendy troche sobie pozwalam na nocne jedzenie pop imprezie no i alkohol...no ale w tyg bede sie pilnowac:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21, studia poki co, Polska mazowesz:p z ta somotnoscia to tez:P niestety hehe :P te weekendy, hmm, ja juz nie imprezuje i to mnie nie gubi. Ale swego czasu chorowalam na odchudznie kompulsywne. teraz chce schudnac kilka kg i nauczyc sie przy okzaji normalnie jesc. I na pewno mi sie to uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie uda, ja teraz ograniczam troszke ilosc jedzonka zeby troszke zgubic a potem stopniowo bede wprowadzac wiecej pieczywa ciemnego itp i juz bede chciala zostac przy tym jedzonku no i cwiczyc regularnie bo w sumie to lubie aktywnie spedzac czas...jak nie aerobic to spacer nad morzem...no a z imprezami pewnie jakis czas jeszcze tak zostanie:) chyba ze sie trafi jakis przystojniak..hehe, ale w sumie na razie dobrze mi samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz okzaje poznac dobrze siebie:P a ja uznalam ze jesli chodzi o jedzenie nie moge zaplanowac sobie na cale zycie co i kiedy bede jadla tak jak kiedys. Teraz: grunt to umiar,zazdroszcze ze mieszkasz nad mozrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Ci ze kocham Sopot- i latem i zima:) a mam 10 min drogi:) super imprezy super klimat...ale tez i pokus pelno...gofry cafe restauarcyjki puby:) ale ja tez tak nie chce sobie wszytskiego odmawiac tylko z glowa jesc a nie jak kiedys obzerac sie az nie moglam sie ruszac:) przez wakacje przytylam 5 kg, zamiast latem na plazy byc w formie to ja na jesien sie za siebie biore:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj, mi jeden wypda nad jeziro gdzie sa np te suuuper bary wystarczy. Raz w roku:P kurde, doskonale to roumiem. To caly czas jak na wakcjach. No, to great ze mamy podobne poglady na zarelko. Mialas sie dzis nie wazyc:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazylam sie bo nie bylam nawet pewna tych 62kg bo troszke wczesniej sie wazylam...no ale teraz nie bede codziennie wchodzic na wage, tylko w pon rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okres wiec sie nie waze, nie chce sie dolowac wtedy zawsze wiecej pokzauje ta moja waga;/ mam pomsyl. ,,sztanski:P:P\'\' foto za foto, a bedziemy wiedzialy kto z kim pisze:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...ok:) rozumiem ze mailem?:)....Ty tez waz sie w pon niezaleznie od tego czy okres, czy obzarstwo czy opita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×