Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tu i teraz ONA

5 kg to malo a jak wiele moze zmienic, kto ze mna?

Polecane posty

przestan Karolinka:) damy rade razem i bedziemy w formie:) takie faldki to ja tez mam jak siedze, albo i wieksze:P w koncu po to tu jestesmy zeby sie wspierac i wymieniac pomysly, rady itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) ja tez zaraz zmykam...jutro sie odezwe co i jak z moja silna wola:) hehe, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:P ja juz wstalam i pije kawe z 1 lyz cukru na sniadanie. Lewa noga wstalam i apetytu tez nie mam , co chyba jednak jest teraz na plus:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo, ja juz w pracy:).sniadanko zjadlam ale rano jakos mniej sie przejmuje jak zjem wiecej bo spale to w ciagu dnia, gorzej z wieczorami:).Ty tez lepiej cos przegryz bo jak Cie zlapie glod za 2h to zjesz na raz wiecej niz powinnas:) aha, pamietaj o silnej woli co do fajek-nie pal,nic dobrego Ci to nie da! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trzymam sie bez tych fajek. Zwlaszcza ze wczoraj ostatnie 3 papierosy dalam bezdomnemu na dworcu PKS:P I ze policzylam ze na moje papirsoy wydaje 7 zet za paczke czyli tygodniowo 14, moze nie tak duzo ale 14 razy 4 to jest 56 zeta na miesiac, za co mozna kupi; 1. ze 2 moje kochane poradniki psychologiczne 2. plyte hapyysad albo indiosow na ktore jakos sie nie sklada ze mam kase 3. zaje....podklad np 4. zatankowac auto do, ,,rozpuku\'\':P 5. albo spedzic caly dzien na jakims maratonie filmowym albo albo....cokolwiek by to nie bylo, nie bede od tego miec zotlych zebow i zmarszczek po 30tce. Aha, no ja wszamalam 2 nalesniki jeszcze na razie. hmm, mam nadzieje ze jeszcze ktos zawita na ten topic, bo im wiecej tym lepiej. Tak patrze, kiedy zaczela s sie odchudzac? No bo ,jakby nie bylo, kiloska juz zgubilas. Gratulaction:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi fajkami to zaoszczedzisz i zdrowia i kasy:) wiec warto:). ja w zeszlym tyg probowalam sie wziac za siebie ale weekend byl jednym wielkim obzarstwem wiec zaczelam teraz od pon. Jakos sie trzymam ale brakuje juz mi czegos slodkiego, nie wiem czym zaspokajac takie zachcianki na czekolade czy w ogole slodycze-jakies wafelki dietetyczne czy czekolada gorzka ...hmmm...Ja dzis zjadlam sniadanko normalne, ale juz zjadlam salatke ktora mialam zjesc o 13 w pracy ale bylam tak glodna ze juz poszla:) a teraz zostaal mi tylko puszka tunczyka,hehe...no a potem w domku ok.16.30-17 lekki obiadek i finito!!!! ale po tych cwiczeniach w klubie fitness lepiej sie czuje skora inna bardziej sprezyste cialko no i moze mniej tluszczyku bedzie za jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiesz...ja mam utrudnione zadanie z ta dieta bo siedze 8h w biurze na tylku, potem wsiadam w auto i do domku i caly czas bez ruchu praktycznie;/ musze wieczorami ten aerobic albo spacery uaktywniac bo inaczej to slabo. w pracy najgorzej bo siedze i bym jadla, kiedys to bralam kanapki, buleczki, paluszki, ciasteczka i jadlam co chwile ale szybko zobaczylam ze tyje! w koncu biore mniej i jem mniej i mam zamiar schudnac troszke i utrzymac forme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo, napisalam taki dlugi post w wszsytko sie skaswowalo:P Ech a bylo o tym , ze bylam na rowerku godzine i wszamalam tez 2 grzanki z rzodkiewka, szczypiorem, deko masla. Czyli ten minus przy fajkach, a razcej bez: Ze apetyt wraca echh. Ja ciesze sie ze wracam niedlugo na studia taka zabiagana , zalatana, nie mam czasu na zarelko w nadmiernej ilosci:p Jesli chodzi o cwieczenia fitness, to masz racje, super poprwaiaja sylwetke. Aha, slodycze- polecam te dla diabetykow, sa slodkie bo slodzone aspartamem, i dobre a nie tucza bo bez cukru i mniej kalorii zawsze. Choc ja teraz jak mam ochote to czasem jem normalne slodkosci:P jak czet o chodzic na cwieczenia, codziennie? WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos rzucania palenia, to przypomnialo mi sie powiedzenie marka twaina: ,,rzucac palenie? to takie proste. robilem to juz wiele razy\'\' :P No mam nadzieje ze ja nie bede jak twain ani w przypadku fajek, ani tym bardziej diety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo-rowerek wskazany:). ja na cwiczenia fitness chodze tak 3-4 razy w tyg z reguly na 2 godz jak juz ide:), mysle ze trzeba troche cwiczen silowych-wzmacniajacych a troche ruchowych-czyli rower, bieg, skakanka:) cokolwiek:). co do fajek to na pewno ich wcale nie potrzebujesz i pojdzie Ci latwo! nie daj sie zlamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tylko bedziesz chciala zapalic to pomysl czy warto...zdrowie, kasa, zlamanie zasad itp:). ja co do diety to mam obawybo coraz czesciej mam ochote na cos konkretnego tzn.mieso smazone, slodycze, bulka z maslem i szynka, serem...hmm...chyba czasem bede sobie pozwalac bo jak raz sie rzuce to moze byc tak ze juz zaczne znow tak sie obzerac i na marne moje wysilki pojda;/ a tego nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, co mialam w pracy to zjadłam, teraz pije herbatke czerwona, jak wroce ok.17 to zjem lekki obiadek i postaram sie juz nic nie jesc...ale dzis nie ide cwiczyc tylko umowilam sie z kolezanka na miasto- moze wyciagne ja na maly spacer , a potem pogaduszki gdzies w knajpce-pewnie bede miala ochote na jakis koktajk albo kawe mrozona ale postaram sie zamowic jakas pyszna herbatke:) moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, ja msyle ze jak masz na cos bardzo ochote, np mieso smazone;pozwol sobie, zamiast tego zjedz mniej pozostalych posilkow. JA np dzis mialam ochote na slodkie i zjadlam 4 male groszki w czekoladzie, potem 2 gruszki i na kolacje planuje za 20 miz zjesc jajecznice z warzywami + 2 kromki razowe z maslem( takie male). Aha , 3 godziny chodzilam po lesie to sporo spaliłam kalorii. Generalnie jak na fakt ze bez dymka dzis zle nie jest:P Mowie Ci, naprawde nawet paczek na diecie to nie jest zbrodnia, jak potem zjesz np mniej na kolacje. Bulka tez wcale nie ma tyle kalorii spojrz w necie. Alkohol_ nigdy nie ograniczam nawet na diecie nie patrze ile pije choc wiem ze to tez kalorie. Nie moge sie doczekac poniedzialku i wazenia bo spodnie mi spadaja:P Aha no i bardzo milego tam zycze wieczorka i plotek bo znam te babskie spotkanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie szykuje i niedlugo zmykam:) herbata czerwona podobno pomaga w spalaniu tluszczow....duzo postow o tym, poczytaj- ja musze leciec:)ale kup herbatke czerwona- smaczna:)...aha, mialam ochote na cos slodkiego i zjadlam porzadna garsc rodzynek po obiadku no ale to chyba nie grzech:P, do uslyszonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! no ja do nowego topicu sie nie przyłącze...nie musze:D. Wczoraj bardzo fajnie- maly spacer a potem mietowa herbatka w knajpce- a kolezanka piwo i frytki:) nie skusilam sie nawet na jedna:). dzis na sniadanko zjadlam kromke razowego z serkiem light i pomidorkiem i jogurt naturalny z lyzka owsianki w tym:)- bylam po nocy glodna ale teraz mam nadzieje wytrzymam do 10 przynajmniej:). co do herbatki to w sklepach zwyklych jest- najlepiej mi smakuje czerw o smaku cytrynowym,polecam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ja wszamalam budyn z cukrem jak mi mama zapalila papierosa przy mnie ech:p no ale, nic:P jade teraz znowu na grzyby, wiec znowu ze 3 h polaze- ,mowie Ci jest to super, polaczenie przyjemnego z pozytecznym:P Idziesz dzis na cwiczenia? Ja strasznie duzo pije teraz bez fajek, ale to podobno skutki ,,detoksu\'\'. I herbaty wlasnie czarnej, dlatego skoro jej p ije tak duzo czerwona bylaby urozmaiceniem. hyhy, z tymi frytkami i piewem, ja tez mam kumpele ktora jest chuda jak patyk i zawsze przy mnie wcina fast foofy, slodycze- a ja przewaznie patrze a i tak wiecej waze:P A dzis tez praca? Do ktorej tak siedzisz w biurze codziennie, pewnie gdzies do 17? Pozdr ,,chudnac z glowa mowisz\'\'_ zaraz oblukam co tam pisza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przeniesmy sie obie na ,,chudnac z glowa\'\', zamiast tutaj ,,dialogowac;;. Bo nie wyglada ze ktos sie przylaczy, to trudno niech juz ten tpic upada.:P no, to ja juz sie przylaczam do dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, mozemy sie tam przeniesc- jestem za:). w pracy od 8-16 od pon -pt;/ ale w miare luzik mam:) wiec nie narzekam:). Dzis wlasnie chyba zrezygnuje z cwiczen(buuu) bo chyba ide na randke..hehe a raczej spotkanko z kolega...jutro na bank ide pocwiczyc!!! a co do grzybobrania to nie bylam juz chyba..hoho..nawet nie pamietam- moze wybiore sie kiedys:) pozdrawiam i do zobaczenia juz na tym topicu chudnij z glowa:) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×