Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

czy 23-24 lata to malo na slub?

Polecane posty

Gość fionaa21

mamy po 21,5 roku, zareczylismy sie slub planujemy za okolo 2 lata.czy to nie za szybko? pytam z ciekawosci, bo w dzisiejszych czasach slub sie bierze zazwyczaj okolo 30, szczegolnie mezczyzni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co pytasz czy za szybko skoro chcecie i sie kochacie ?? tu i tak znajda sie ludze ktorzy najada na Cieebie i co wezmiesz do siebie to co inni powiedza i odlozysz slub na za piec lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że nie ale
mówię z perspektywy kobiety. Zaręczyliśmy się pół roku przed ślubem. Podczas ceremonii miałam niecałe 24, jednak mój mąż oświadczając się miał 27 lat, więc bezsprzecznie był starszy od Twojego wybranka. Wszystko zależy od dojrzałości ludzi i ich związku. Pozdrawiam i życzę szczęścia, niemniej, jesli masz jakieś wątpliwości, to może świadczyć o tym, że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli wogóle zastanawiasz sie nad tym to chyba jednak za wcześnie. Jeśli się kochacie to nie powinno was obchodzić co myślą inni. Chyba masz jednak wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
watpliwosci nie mam, chce z nim spedzic cale zycie, on chce tego samego. pytam po to, zeby poznac opinie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Panna M.
A po co Ci opinie ludzi, w dodatku obcych? :) Sama nie wiesz, co masz robić? A poza tym jesli już to zapytaj rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja otoczenia może
czasem działać porazająco.. Ja wychodziłam za mąż gdy miałam niecałe 23 lata:) a mój przyszły mąż 24) Wtedy taki wiek nikogo nie dziwił jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja otoczenia może
...to znaczy 21 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiek zupełnie normalny. Jednak, przy slubie liczy się nie tyle wiek z metryki, a dojżałość emocjonalna. niektórzy nie osiągają jej nawet i po 40. więc nie ma się co wiekiem tak do końca sugerować:-) Czasem facet 24 letni jest bardziej odpowiedzialny niż 50letni, kobieta także. Więc tu nie tyle o wiek chodzi, co o wasze nastawienie i odpowiedzialność. A, że nie macie po 17 lat, nie musicie się sugerować opiniami innych. powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczka
a ja bralam slub w wieku 19 lat i wcale nie wpadlam jakby to inni pomysleli:) to zalezy tylko od ciebie i od twojej gotowosci na to , jak jestes gotowa to dlaczego nie???!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczka
tylko pamietaj ze niedlugo po slubie pojawisz sie na forum :"ja chce kochanka" albo "zdradzane" lub "zdradzajace"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze to malo
pewnie, ze to malo - poczekaj tak z 10- 20 lat, wtedy naprawde bedziecie dojrzali no i naprawde dobrze sie poznacie :P Nie, sorry - lepiej poczekajcie jeszcze 30-40 lat, wtedy to juz na 100% nie bedzie zadnych watpliwosci :P a dzieci? Coz, zawsze mozna zaadoptowac... Pozdro i zycze mniej glupich pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie. Ja w chwili slubu bede miala 24 lata a narzweczony 28. Ilość lat nie ma wplywu na to. Jesli stwierdzicie ze dorosliscie do slubu i jestescie siebie pewni to to chyba jest najwiekszym argumentem do tego by sie pobrac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×