Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anisia1984

peeling kawowy czy mozna stosowac na piersi?????

Polecane posty

Gość anisia1984

od pewnego czasu stosuje peeling kawowy na cale cialo. ale dopiero teraz uzmyslowilam sobie ze zawiera on przeciez kofeine ktora powszechnie jest stosowana w walce z cellulitem i nadwaga.wiec moje pytanie jest takie czy nie zmaleja moje piersi od tego peelingu?? jakie macie zdanie stosujecie na piersi?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl zanim się zbłaźnisz
kolejne pytanie w tym samym stylu: skoro peeling kawowy pomaga na odchudzanie, to jak bede go regularnie stosowac na nos to mi zmaleje? puknij sie w glowe dziewczyno za takie glupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePodpiszeSieCzarnymNickiem
a Ty się zbłaźniłaś, porównując nos do piersi. Chyba, że twój nos jest zbudowany z tkanki tłuszczowej... ja uważam, że sam peling to niestety nie ma działania wyszczuplającego itp. bo kofeina nie ma czasu zadziałać, ale za to świetnie wygładza ciało i skóra lepiej po nim wchłania składniki odżywcze z balsamów. Dlatego ja go stosuję i na piersi, a potem wklepuję jakiś krem do biustu:) A ja np. zastanawiam się, czy stosowanie balsamów wyszczuplających i antycellulitowych może wpłynąć na zmiejszenie piersi, zakładając, że na brzuchu czy udach jakieś efekty są... Ale pewnie też zaraz ktoś stwierdzi, że się zbłaźniłam, zastanawiając się nad tym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
tez sie nad tym zastanawiam...kiedys uzywałam kremu antycelulitis i wyszczuplajacego soraya i zle sie po nim czułam tzn. piersi mi spuchły i potwornie bolały wiec dałam sobie spokój, ale przeczytałam tez na pewnej str. internetowej o tematyce zdrowie i uroda i tam było napiasane ze biust bardzo szybko reaguje na kofeinę. ona działa na niego wyszuplajaco. jak ktoras wypróbowała to niech da znac...please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisia1984
wlasnie ja na jakiejs stronce internetowej przeczytalam ze nie nalezy stosowac balsamow antycellulitowych zawierajacych kofeine bo tkanka tluszczowa zostanie zredukowana z piersi. wiec sama tego nie wymyslilam wiec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy można ja stosuje bo nie mam innego pod ręką akurat. skora piersi jest cieńsza niz reszty ciala trza o tym pamiętac, albo na piersi zrobic inny peeling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam na piersai peeling kawowy kilka razy i koncentrat kofeinowo-paprykowy z cynamonem i musze powiedziec że piersi mi zaczeły maleć a zawsze miłam duże....na szczęście zorientowałam sie i już nie stosuję.. a stosowałam dany produkt w celu ujedrnienia piersi po odchudzaniu..wiem ze na każdego działa cos inego ale codziennie rano stosuje krem na biust z avonu i http://harmonyplus.pl/Urody/BustOfTheStars i naprawde biust stał sie jędrniejszy i troszke sie uniusł po roztepach nie było śladu...teraz przez moją głupote musze znowu czekać na efekty co zajelo mi wtedy kilka miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×