Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylam swiadkiem takiej

co sadziie o tej sytuacji?

Polecane posty

Gość bylam swiadkiem takiej

przyjecie - roczek dziecka, zebrani przy stole goscie i nagle lekko podpita matka mamy dziecka zaczyna ja krytykowac przy wszystkich mowiac ze wyglada jak brudas ma takie odrosty, jest zaniedbana i ubiera sie jak ostatnia fleja ( mimo ze dziewczyna wyglada ladnie i nie jest zaniedbana) i nie chce skonczyc tematu tylko ciagnie go kilka minut, corka nie wytrzymuje i wybiega z placzem upokorzona przez matke kto mial racje? matka mowiac ze corka jest przewrazliowona czy corka mowiac ze matka postapila w prostacki sposob upokarzajac ja przy gosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klisza + bateria
matka nie powinna oczerniac corke przy wszystkich gosiach, ma prawo powoedziec ze jest niechlujna,jesli tak odbiera corke ale na osobnosci i tylko wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem rację ma córka. Ja swoją matkę opierdoliłabym z góry na dół, gdyby taki numer mi wycięła. Trzeba ostro takiej mamie powiedzieć, żeby oszczędziła sobie pijackich tyrad, bo nie dość, że robi córce przykrość, to jeszcze z siebie idiotkę i wredną matkę. Na pewno reszta gości tak o niej pomyślała. Oj, długo bym sie nie odzywała do takiej matki. Na szczęście moja jest normalna i w życiu nie walnęłaby podobnej gafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja bym sie dlugo nie odzywala zeby jeszcze tesciowa, ale matka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarożek light
rozumiem że piszesz o sobie ? przykre, ale Matkę tłumaczy jedynie to ze była pijana...ale mimo to to było niekulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka zachowala się okropnie...Powinna się wstydzic. Ale jesli goście byli na poziomie to na pewno nie wzięli na powaznie jej słów i mają o niej wyrobione odpowiednie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmm na szczęście świadczy to o matce nie o córce... cóż rodziny sie nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dziecka sama jest
sobie winna. Alkohol na urodzinach dziecka? Ma za swoje:o Przecież jak się ludzi częstuje alkoholem to wszystko trzeba przewidzieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendorka
No sory...jak możesz pisać ,że to wina matki dziecka która postawiła na stole alkohol,zreszta nikt nie zareagował na jej słowa?A mąż?Nic jej nie powiedział?Zero kultury osobistej ze strony matki tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczek..
Alkohol na urodzinach u dziecka? W dodatku na pierwszych? :O Robicie przyjecia dla dzieci z alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendorka
Ale to chyba nie temat o alkoholu tylko o zachowaniu ludzi,i to tak bliskich.Jej sprawa czy postawiła alkohol...kto nie chciał to nie pił......ale zachowania matki(babci) nic nie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne są te dzieci
:o Zamiast cieszyć się swoimi urodzinkami, komunią..muszą męczyć się w gronie opitych nachalnych gości cuchnących alkoholem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matke w katapulte taka
i na ksiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
jak ktoś nie potrafi zachować się po wypiciu alkoholu to powinien nie pić oczywiście, że matka nie powinna robić scen, a już na pewno przy gościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie o alkoholu
? A o czym? PIjana matka narobiła wiochy. Jakby nie było wódy to i nie było by głupich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
nie, gdyby MATKA NIE PIŁA WÓDY nie byłoby takiej sytuacji nikt mi nie wmówi, że piła wódkę po raz pierwszy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendorka
Człowiek zabił nożem kuchennym innego człowieka......no tak,gdyby w kuchni nie było noża to by nie zabił.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziękuję
za taką matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
więc doskonale musiała wiedzieć jak zachowuje się po alkoholu powinna nie pić to matka jest winna i tego, że piła i tego, że zrobiła córce przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak się zachowują
goście po alkoholu to go nie podaję. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×