Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jezeli nie

jestem bezrobotna od 12 wrzesnia do ajkiego czasu mam sie zarejestrowac w PUP??

Polecane posty

Gość jezeli nie

czy mam na to pół roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestracja w PUP jest dobrowolna, nie ma okreslonego czasu do jakiego musisz sie zarejestrowac, jak nie chcesz to nie musisz wcale, odwotnie jest w przypadku gdy jestes juz zarejestrowana w PUP a podejmujesz prace--- wtedy koniecznie musisz to zglosic w ciagu 7 dnii Cie wyrejestruja, easy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd wiesz o PUP
ja dopiero po pół roku bezrobocia i szukania pracy dowiedziałem się o czymś takim - bo przypadkiem spotkałem koleżankę ze studiów. A czas na zgłoszenie się i zarejestrowanie jest dobrowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
to co ty na tych studiach robiles skoro nawet nie wiedziales ze istnieje cos takiego jak urzad pracy, jeszcze napisz ze nie wiedziales ze isnieje urzad skarbowy, zus albo krus, takie rzeczy wie sie juz w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
jezeli Ci zalezy na ubezpieczeniu zdrowotnym to najlepiej zarejestruj sie jak najszybciej. To samo sie tyczy jezeli masz prawo do zasilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd wiesz o PUP
Na studiach studiowałem - chodziłem na wykłady, ćwiczenia i labolatoria - normalnie jak to na studiach. I byłem oczywiście na utrzymaniu rodziców i takie informacje nie były mi potrzebne, a poza tym nikt o nich nie mówił - nikomu nie były potrzebne (nikomu czyli rodzicom i rodzeństwu, bo to wszyscy z kim rozmawiałem). I nie wiem co to jest "krus". Ale poszukam sobie w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd wiesz o PUP
KRUS = Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ?? Rolnictwo za bardzo mnie nie interesuje... Całe życie mieszkam w wielkim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×